Sharp 46XL2 SD test

rocko

New member
Sharp 46xl2e

Witam Panowie,
dziękuję z cenne uwagi ( w szczególności koledze SZEMOTowi).
Co do moich wniosków jakie nasuwają mi się po lekturze powyższej dyskusji, to dochodze do wniosku że lepiej poczekać. Nie warto wyłożyć 7.000 PLN by w ułamku korzystać z dobrodziejstw sygnału HD i męczyć się na TVP czy innych kanałach z jakością obrazu Sd. Zapewne upłynie jeszcze rok nim ilość kanałów HD pozwoli mi realnie i bez emocji powrócić do tematu.
P.S.
Może EURO 2008, a może awaria mojej starej poczciwej " bańki" zmuszą mnie do podjęcia wcześniejszej decyzji.
Tymczasem pozdrawiam.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
z tymi kanalami hd - przynajmnije teoretycznie to nie jest zle. MGM, CANAL+FILM, CANAL+SPORT, DISCOVERY, NATIONAL GEOGRAPHIC, EUROSPORT - JUZ ZA MOMENT, NSPORT, FILMBOX HD, HBO HD TEST.

DLA MNIE TO JUZ NIE MA NA CO CZEKAC :)


a i jeszcze polsat sport hd
 

Szemot

New member
No i pierwszego czerwca jeszcze HBO HD i od pierwszego sierpnia jesli nic nie stanie na pzeszkodzie to jakis kanał HD TV polskiej ale nie wiadomo czy jedynka czy jakis inny czy calkowicie nowy kanał.
 

sin111

New member
Ja w sumie malo teraz tv uzywam do ogladania Cyfy - glownie sluzy pod PS3 oraz kompa - jakby ktos chcial zobaczyc fotki ze wspolpracy tv z konsolka i kompem to prosze sie upominac to wstawie...

PS Czy wielkosc talerza Cyfry ma cos wspolnego z jakoscia - bo od meisiaca czesc programow jest niewykrywalna a te co odbiera sa w tragicznej jakosci - mysle ze to przez mizernej jakosci mocowanie dzieki ktoremu zntena ciagle sie rusza - a jednak zeby meic obraz super musi byc talerz skalibrowany co do cm....

Jak dotad nei zauwazylem zadnych pixeli co mozna zaliczyc na plus. Jedyne co moze denerwowac ze kiedy wyswietlany jest czarny obraz widac hamskie podswietlenie matrycy - 2 szarawsze smugi bo bokach i jedno centralne kolo szare po srodku - ale przy ogladaniu/graniu w ciemnych pomeiszczeniach tego nei uswiadczysz....Tylko przy statycznych czarnych obrazach
 

klolik

New member
A skąd Ty chcesz dobrą jakość jeżeli antena Ci się rusza? :confused:
Coś takiego nie powinno mieć miejsca.
Do HD to antena przynajmniej 80cm.
 

bulek

New member
sin111 napisał:
szarawsze smugi bo bokach i jedno centralne kolo szare po srodku - ale przy ogladaniu/graniu w ciemnych pomeiszczeniach tego nei uswiadczysz....Tylko przy statycznych czarnych obrazach
A jak wyłączysz w TV DNR, to też to widzisz? Też miałem podobne efekty, ale po wyłączeniu tej funkcji mam czarną czarność :).
 
Do góry