Sharp 42XD1 czy 42XL2

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tych pieniądzach kłania się prezentacja w domu .

autorus - lepiej rzeczywiście LCD - ale nowy model 42 X20 żeby nie było gadania :eek:, ale za mało podałeś szczegółów do potrzeb i warunków.
 

czago

Banned
Zanim kupisz 42X20 sprawdź chociaż przełączanie kanałów analogowych bo teścia szlag trafi jak każde przełączenie będzie trwało 3-4 sekundy.
Chyba że właśnie o to Ci chodzi...:)
 

mystic

New member
czago napisał:
Zanim kupisz 42X20 sprawdź chociaż przełączanie kanałów analogowych bo teścia szlag trafi jak każde przełączenie będzie trwało 3-4 sekundy.
Chyba że właśnie o to Ci chodzi...:)

I tu też jesteś, a jakże 8).
 

Airvision

New member
Przełączanie kanału trwa ok. 1.5 sekundy w moim XD1, więc nie sądzę by trwało to dłużej w nowszym modelu. Ale na 100% powiedzieć nie mogę.
 

czago

Banned
Airvision napisał:
Przełączanie kanału trwa ok. 1.5 sekundy w moim XD1, więc nie sądzę by trwało to dłużej w nowszym modelu. Ale na 100% powiedzieć nie mogę.

To ciekawe co piszesz. Na forum sporo osób podkreślało długi czas przełączania kanałów w Sharpach (bodajże w modelach XD1E i XL2E, ale może w innych też). Jest to mniej wiecej 3-4 sekundy.

Jeśli u Ciebie w XD1E jest ok.1,5 sekundy to dziwne. Czyżby poszczególne egzemplarze tak się różniły? A może w Anglii Sharp sprzedaje telewizory z lepszym oprogramowaniem? Czy to w ogóle może byc wina softu?
 

Airvision

New member
czago napisał:
To ciekawe co piszesz. Na forum sporo osób podkreślało długi czas przełączania kanałów w Sharpach (bodajże w modelach XD1E i XL2E, ale może w innych też). Jest to mniej wiecej 3-4 sekundy.

Jeśli u Ciebie w XD1E jest ok.1,5 sekundy to dziwne. Czyżby poszczególne egzemplarze tak się różniły? A może w Anglii Sharp sprzedaje telewizory z lepszym oprogramowaniem? Czy to w ogóle może byc wina softu?

Ja mam wersję XD1EA. Może w tej wersji poprawili?
 

czago

Banned
Airvision napisał:
Ja mam wersję XD1EA. Może w tej wersji poprawili?

Może. Ale podejrzewam, że Sharpy z długim przełączaniem kanałów sprzedają tylko w Polsce i innych tego typu rynkach. Jak widać w części egzemplarzy (serii) na Polskę udało im się zmniejszyć dwukrotnie ten czas.
Czy to może być wina softu?
 

Holt_

New member
Bez reklam
a może rozbieżności czasowe wynikają po prostu ze sposobu zmieniania?

W LX70P jeśli wybierzesz numer kanału np klawiszem "1" to faktycznie - chwilkę trzeba poczekać.
Ale jeśli wybiierzesz kolejno "0" "1" - to jest to sekunda....
 
Do góry