sharp 42 dh 77 czy warto kupic cena 3600 zł

zukkiller

New member
Witam mam taka mala prosbe. Naczytalem sie juz troche wiec chce juz miec ostateczne zdanie na temat tego modelu czy warto go kupic za ta cene 3600 zł. Ogolnie poszukuje telewizora 42 cale full hd, 100 hz, mpg 4, i oczywiscie port USB czyli ten model posiada to wszystko. Prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje za pomoc.
 

dandy87

New member
Witajcie drodzy :)

Naczytalem sie tego forum wiec wkonsu sie zarejestrowalem.

Rowniez stoje nad dylmatem tego telewizora. Wiele osob psize w dziale od DH77 ze podobno widac tak mocno klatkowanie gdy oglada sie film z PC i to mnie najbardziej przeraza bo ogladam ich mase. Dlaczego 3600 ? w roznych sklepach ..... masz ten tv po 3200-3300 max..

pozdrawiam
 

zukkiller

New member
3600, Poniewaz chce wziasc na raty w saturnie lecz wstrzymam sie narazie do swiat Bozego narodzenia napewno zrobia jakies fajne promocje i wole jednak wziasc w Media Mark, dla tego ze jak porownywalem mniej wiecej ceny to jest o wiele taniej w media.
 

dandy87

New member
Ja mam teraz straszny dylemat... co prawda wyslalem na ta subs. ale dopiero rpzed chwila doczytalem ze mozna czekac nawet tydzien ;/ wiec tego testu juz chyba nei doczytam... ale i tak sie przyda...

Ja mam dylemat teraz tylko nad tymi dwoma modelami:
Sharp 42 DH77EV
Philips 42 A7404

Dzisiaj widzialem tego Philipsa i wyglad z tą cienka ramką jest kapitalny... niestety nie moglem ich obu porownać.

Sharpa moge kupic za 3300 a Philipsa za 3200. Roznica praktycznie 100 zł... ale co wybrac ? :(((( Dodatkowo doczytalem na forum ze PHILIPS z USB czyta Divx ??? czy to Prawda ? bo nigdzie nie moge znalesc ;/ ..

Wiem ze Ludzie Was mecza pytaniami co wybrac... ... wiem ze jest test Sharpa ale z kolei nic niema o Philipsie ( ja nie znalazlem) czekam na tą subs. Porownywal ktos tego Philipsa z Sharpem ? czy to moze jakas przepasc miedzy jednym a drugim ?

OSZALEJE :( o chcialbym juz ogladac i grac na TV :(

na TV bede duzo z PC ogladał... mam tez Cyfre+.. w sumie nic wiecej tylko pytanie KTORY ? :(
 
Ostatnia edycja:

dandy87

New member
wejdz na ska... noka... jest kilka sklepow oferujacych w tych cenach.. na aregro tez masz.. chyba odpowiedzi na moje ciezkie pytanie miedzy sharpem a philipsem nie dostane :( chociaz male porownanie ;/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zaloguj się w klubie hdtv - będziesz miał dostęp do testu .

ale przy dobrym bit rate - obraz wręcz wychodzi z ekranu i nie pozostawia dropów, tak uciążliwych u innych producentów szczególnie przy odległosci 1 metra.
032_P1140574.JPG


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38305
 

OmniModo

New member
nie bierz filipa, no chyba że maszynkę do golenia albo mikser

SHARP się specjalizuje w TV i na pewno jest lepszy , bez namysłu bierz MARKOWY przez wielkie M
No chyba że inne marki na S jak Sony lub (w kilku przypadkach) Samsung
 
Do góry