Sharp 39le350v

Papciak

New member
Witam,

czy telewizor SHARP LC-39LE350V będzie dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o PS3, telewizję naziemną oraz oglądanie filmów z pamięci?
Aktualnie model ten można kupić za 1500zł zatem jestem ciekaw czy jest to dobry wybór do w/w czynności.
 

krzychu63

New member
Jeżeli chodzi o NTC to skaluje bardzo dobrze. Oglądałem kilka materiałów z zewnętrznej pamięci i działało to fajnie. Mam go jednak za krótko , aby powiedzieć coś więcej. O PS3 nic Ci nie powiem, bo nie używam. Do sieci także jeszcze nie podłączałem. Podstawowa zaleta to obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 39LE350 ma bardzo niski input Lag bo tylko 35 ms opóźnienia.
To bardzo dobry wynik który zapewnia że możesz spokojnie grać w sieci.
 

bone

New member
Ah wielka szkoda że trafiła mi się taka sztuka bo poza tym:
- piszczeniem - wycisz głos może wtedy usłyszysz - ja niestety słyszę to nawet przy średnim poziomie głośności;
- i tym co na zdjęciu poniżej nawet po ponownej kalibracji - nie jestem w stanie się tego pozbyć, a co najdziwniejsze nawet zmienić natężenia;

Telewizor ma boskie skalowanie, jakość obrazu analogowego i cyfrowego z powietrza, jest mega prosty w obsłudze, ma nagrywanie etc jednym słowem jest nadal najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym.
Wystarczy chyba tylko poszukać mniej spapranej sztuki ...

@krzychu63
tak swoją drogą to gdzie kupowałeś i jaki masz miesiąc produkcji lub numer seryjny - może po tym można ustalić jakąś mniej wadliwą serię - jak możesz proszę wyślij mi na priv te informacje to poszukam.
 

Attachments

  • IMG_3912.JPG
    IMG_3912.JPG
    34,5 KB · Wyś: 96

paeru

New member
Bez reklam
39Le350 jest całkiem dobry (chociaż z Sharpem ma niewiele wspólnego, gdyż jest to produkt tureckiego Vestela, który ma tylko logo Sharpa), jednakże dla mnie nadal najlepszą 39 na rynku jest Panasonic 39E6, który kosztuje niewiele więcej i osobiście go polecam.
 
Do góry