Sharp 37 GD7

TOmeKK

New member
Nie mamy szczęścia ostatnio, SHARP.
Ten LCD jeszcze się u nas nie pojawił, a już ma problem. Załączam link z UK, w UK jest ten LCD ale nie można kupić, zablokowany.

Może to ma związek z problemem P50? Na forum AV jest napisane, że dotyczy tylko 37 cali, 32, 26 są OK.

Czekamy na odp. na forum - Serwis Sharp. Jakiś hint?. Dużo ludzi czeka na 37 GD7 i na wyjaśnienie co się dzieje z P50. Nic gorszego niż plotki.

Cała praca Kiki pójdzie na marne, zostanie tylko Samsung - żart- czekamy na ten TV juz wieeeeele miesięcy i teraz takie rozczarowanie?

Ponawiam pytanie do Sharp Polska. Czy problem to podświetlenie matrycy diodami LED czerwonymi o częstotliwości zbliżonej do podczerwieni (na której pracuje pilot) tzw. składowa Crimson ( karminrot) ?http://www.avforums.com/forums/showthread.php?s=98adee24cba7b1dc56dbc73977869ff6&t=258900

Jeżeli nie LED, to what-the-f..ck, chcielibśyśmy wiedzieć.
Forum takie może być bardzo opioniotwórcze, do tej pory opinie o Sharp'ie są super, ale to się może zmienić, jest rożnica kulturowa współpracy z Japonią, której wam nie zazdrościmy, ale podajcie info co się dzieje.
Pozdr.
 

helper

New member
TOmeKK,

z tego, co wiem, 37GD7 jest w Polsce sprzedawane już co najmniej od dwóch miesięcy. Wiem, że jest dosyć duży popyt na te TV, a stosunkowo mała dostępność u dealerów.

Napisz, czy masz jakąś konkretną usterkę na myśli ,dotyczącą tego modelu.

Mam ten tv i temat mnie bardzo zainteresował :)
 

TOmeKK

New member
TEL.proj. SAGEM

Polegałem na opinii MM, że nie mogą go jeszcze zamówić. To dobra wiadomość, chcę go kupić.

Firma, która robi recall dba o klientów i nie sprzedaje kitu.

W linku masz historię, która będzie miała ciąg dalszy. Telewizory są w handlu w UK, ale nie można ich sprzedawać, jest recall. Nie ma opisu usterki, zadałem pytanie czy ta sama co w P50.

Pozdr.
 

TOmeKK

New member
TV do 10 tys. z HDTV ( Philips 37 PF9830 ??? )

Czy możecie potwierdzić u nas również, zablokowanie 37 GD7 do sprzedaży na 2 tygodnie, jak w Anglii .

Ciagle wierzę w ten model, nie mogę zrozumieć tylko podejścia producenta. W przypadku P50 było super i czekamy na wyjaśnienia.
Może z małym wyjątkiem, ze cały czas je się sprzedaje bez rozwiązania problemu.

Czy ktoś z kolegów może sprawdzić 37 gd7 i P50 w sharpie swoimi kanałami, skoro oficjalnie cisza?

Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
poświęcilem dziś kilka godzin na porównanie 37 GD7 oraz Samsung40 R 51 , 37 Pv 500, 45 GD1 Sharp, 42 Px 50 JVC.

37 GD 7 - gra znakomicie. Szczegły , kolory ,możliwości sterowania. Swietnie prowadzi instrukcja wyświetlana po Polsku / to znamy z Loewe/.
Dziś mistrzem była Plazma Panasonica PV500 . Jakość zadziwiająca.
Serce się raduje że można cos takiego ogladać. Test - nocny. Więc plazma była górą.
pozdrawiam
Krzysztof
 

bolu77

New member
Który LG LCD warto kupić?

Witam też się zastanawiam nad tą plazmą Panasa 37 PV500 widziałem ją w akcji tylko skutecznie hamuje mnie przed zakupem plazmy to nieszczęsne wypalanie się matrycy z powodu żóltych trójkątów, znaczków na programach tv i dlatego pewnie kupię LCD JVC 37 LT S 60

Pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
Kolejny zabieg techniki handlowej
Tomek porusza bardzo istotny problem który wystąpił u LCD Sharpa
a koniec będzie żeby kupic plazmę Panasa.
EXTRA
Najlepszy jest ten koleś w wątku obok co chce zamykać temat.
UWAGA !!!
To nowe metody administrowania tym forum.
Czekamy na jeszcze.
 

bankroot

New member
Najlepszy jest ten koleś w wątku obok co chce zamykać temat.
UWAGA !!!
To nowe metody administrowania tym forum.
Czekamy na jeszcze.

koleś, piszesz o mnie? wyluzuj się chłopie
jestem po Twojej stronie jeśli chodzi o ścisłość.
Zwracaj uwagę na buźki
 

SerwisSharp

New member
Witam,
Po pierwsze przepraszam ale jeszcze nie dostaliśmy rozwiązania co do P50 - wciąż czekamy.
Po drugie będę przez tydzień nieobecny - urlop :)

A teraz co do meritum czyli GD7 Recall:

Problem dotyczył partii sprzętu gdzie należało dokonać przeróbki gumowego amortyzatora mocującego płyte główną.

W Polsce mielismy dużo szczęścia - wszystkie sztuki zostały przerobione PRZED wysyłką do sklepów. Stąd brak takich wezwań z naszej strony.

Pozdrawiamy serdecznie.
Serwis
 

ela

New member
No to pozostaje nam cierpliwie czekać .

miejmy tylko nadzieje, że firma Sharp załatwi pozytywnie ten problem .

Pozdrawiam
 

TOmeKK

New member
Dzięki za odpowiedź ServisSharp.


Zmieniłem tytuł, żeby nikogo nie straszył, dopóki ktoś nie odpowie, tak zostanie. Może go zmienic tylko Admin Ar2.

BAARDZO sie mi podoba wasze podejście do sprawy. Właśnie szukam opowiedniej ceny i miejsca zakupu tytułowego tv.

Zainteresowani z niecierpliwością czekają na decyzję w spr. P50.


Pozdr.
 

adax100

New member
zgadzam się,
temat o 37GD7 a tu wątek o 37PV500, oczywiscie przez przypadek ze strony e-panasonic, kolejny raz

koniec bedzie taki, że trzeba bedzie kupić panasa lub pioneera,
czy ktos nad tym panuje?
 

ela

New member
Według nie Sharp Seria P50, to bardzo dobry telewizor, pomimo tego problemu z pilotem, żeby tylko wszystkie TV miały taki problem , to bedzie dobrze, gorzej jest gdy sie dzieje coś niedobrego z obrazem.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Re: Proszę o pomoc w wyborze TV do 6500 PLN !!!

Jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj... kiki dostał reprymendę odrazu po tym jak, to napisał.
 

helper

New member
Dzięki TOmeKK za czujność!

Zainwestowałem w sprzęt tej firmy pare pln, więc cieszy mnie, gdy widzę, że się trochę interesują :)
Mój LC37GD7, na szczęście, był zdrowy od urodzenia :)

Swoją drogą - chyba nic tak nie dodaje animuszu służbom serwisowym Sharpa, jak mały alert :) od czasu do czasu.
 
Do góry