Sharp 32 - full HD / 100 Hz ?

ataman11

New member
Planuje zakup Sharpa 32 cale, mam do wyboru (mocno upraszczając):
HD redy – 1500 zł
HD redy / 100 Hz – 2000 zł
Full HD – 2500 zł
Full HD / 100 Hz – 2500 zł
Mam osiedlową kablówkę, filmy oglądam w Avi, nie mam konsoli …
Czy jest mi potrzebne full HD, może wystarczy 100 Hz, a może wystarczy HD ready ?
Proszę o pomoc, dzięki !!!
 

areckis69

Member
Witaj.
Full HD nie jest ci potrzebne przy 32 calach więc na Twoim miejscu wybrał bym SHARP 32 RD8, naprawde fajny tv 100hz
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Najlepyszm wyborem byłby oczywiscie XL8E a później DH77 ale one są dość drogie...na pewno musisz zwrócic w Twoim wypadku uwage na 100 Hz które znacznie poprawi Ci obraz i zredukuje jego niedoskonałości:)
 

tdj

New member
mateo2121 napisał:
Najlepyszm wyborem byłby oczywiscie XL8E a później DH77 ale one są dość drogie...

Dlaczego w takiej kolejnosci, DH77 to przeciez nowszy model z szybsza matryca? Ktos moze je porownywal, a szczegolnie dzialania 100Hz?
 

MJot

Member
tdj - może to subiektywne wrażenie, może kwestia ustawień, niestety nie miałem możliwości ich korekty,

wyświetlany był materiał reklamowy Sharpa, obraz na DH77 wydawał mi się czystszy niż na XL8 a kolory bardziej naturalne, miałem też wrażenie, że dostrzegam więcej szczegółów drugiego planu

obraz na XL8 też był doskonałej jakości, ale DH77 zrobił na mnie lepsze wrażenie,

potem chwilę pooglądałem EuroSport HD, oba wyświetlały obraz wyśmienicie, aczkolwiek 100Hz w starym RD2 chyba działało lepiej, na szczęście można wyłączyć

DVB-T na DH77 pięknie, brak porównania do XL8

oglądane modele to 32'', co ciekawe obok stały Sony i tylko W4000 prezentował tak dobry obraz

ten sam materiał w tle szedł na 46z4500 i wyglądał dramatycznie - szczególnie potrójne twarze...
 
Do góry