Sharp 2013-Jako pierwsi na rynku widzicie zdjęcia nowych serii Sharpa-LE 650 i LE750

sikorb

New member
Panowie ktoś tam jak dobrze pamiętam wysyłał do sharpa listę życzeń,może pozbieramy co nieco i wyślemy hurtem.

Dla mnie bardzo potrzebny jest sleep timer 15,30,45,60,90 min wystarczy, jak się nie da pod klawisz to przynajmniej na pierwszej stronie menu.
Możliwość wyłączenie opcji oszczędzania energii i wyłączenia tv po 4h w bezczynności.
 

sikorb

New member
Ryszard było i fajnie działało tunein ale znikło :(

Jak mi sie uda dostać do tv przez telnet lub Ftp to jestem w stanie dużo zdziałać jak na razie zatrzymało mnie hasło :/
 
Ostatnia edycja:

stephanozz

New member
witam,
od wczoraj posiadam 50LE750V :) przesiadłem się z plazmy LG 42PQ2000 i...
Jak na razie jestem zadowolony i to BAAAARDZO...
Miałem kupić samsunga 46F6400, ale sprawdziłem watomierzem pobór mocy... wg katalogu 62W a rzeczywiście 117W... W Sharpie podają 72W a pobór jest 82W... w obu przypadkach ustawienia sklepowe...

Ktoś pisał, że mu sie dźwięk rozjeżdżał z obrazem... miałem to samo, ale po aktualizacji softu problem u mnie zniknął...

Kolejne spostrzeżenia będę dodawał w miare odkrywania...
Nie zgodzę się z wypowiedziami, że jakość wykonania jest zła...
 

SDman

Banned
Miałem kupić samsunga 46F6400, ale sprawdziłem watomierzem pobór mocy... wg katalogu 62W a rzeczywiście 117W... W Sharpie podają 72W a pobór jest 82W... w obu przypadkach ustawienia sklepowe...

Witam,
trochę Cię zaskoczę w domu po kalibracji 50F6500 bierze 40W.
W trybie display OFF 12-14W mistrzostwo w ECO.

Pozdr.
 

stephanozz

New member
Witam,
trochę Cię zaskoczę w domu po kalibracji 50F6500 bierze 40W.
W trybie display OFF 12-14W mistrzostwo w ECO.
Pozdr.
Witaj, nie przeczę, bo nie sprawdzałem... zraziłem się zakłamaniami modelu 46f6400... Pożyczyłem koleżance watomierz, ale jak tylko go odzyskam, to sprawdzę ile pobiera sharpik przy moich ustawieniach... Na pewno Wam przedstawię...

Na chwilę obecną:
Z USB czyta spokojnie film DVD (pofragmentowany).
Przez DLNA bez przycinek - biblioteka z Windows Media Player.

Pytanie: czy nagrywanie na USB jest możliwe jedynie przy karcie CI?

Na dzisiaj koniec z :popcorn: i pora spać...
 

Marcino24PL

New member
Ja również zakupiłem Sharpa LC39LE752 i jestem mega zadowolony :). Jakość obrazu jest bardzo dobra, podświetlenie matrycy równomierne. Ogólnie polecam.
 

Phantom76

New member
W moim Sharp LC39LE752V charczą głośniki próbowałem już wszystkich ustawień i zawsze to samo dodam że owo charczenie pojawia się przy sile głosu 40 i więcej czyżby to wada fabryczna ?
 

stephanozz

New member
sharp 50LE750V
okulary 3D dotarły i efekt jest rewelacyjny!!
ALE.........................................
nagrałem kilka filmów 3D na USB... każdy z filmów jest odczytywany bez problemu, ale...... nie rozpoznaje czy jest to góra-dół, czy obok... Trzeba ręcznie (może to wina samych filmów, że nie puszczają odpowiedniego sygnału)... byłoby to do przełknięcia, bo efekt 3D jest naprawdę powalający... w sumie niejedną rzecz ustawia się ręcznie, ale...

Pilot przestaje działać i nie da się przez to schować menu w którym zmienia się na rodzaj obrazu 3D... Próbowałem wyjąć baterie no i wtedy po jakimś czasie łaskawie załapie, ale tylko raz... znowu trzeba wyjąć baterie i czekać kilka minut, żeby jednorazowo coś pstryknąć pilotem...
Pomaga tak naprawdę tylko wyłączenie TV przyciskiem z panelu :/

POMOCY!!! miał/ma ktoś podobny problem???
 

tiger1981

New member
Jedziecie na sofcie 0.2.3.3 bez żadnych problemów? Od momentu przejścia z softu 0.1.43.9 z tv dzieją sie dziwne rzeczy - przestaje reagować na pilot (choć w momencie naciskania pilota mruga dioda na TV), system energooszczedny sam sie przełacza na tryb szybkie uruchamianie (co pobiera niepotrzebnie prąd), przy zmianie kanału po prawej stronie u góry często pojawia się napis "ta stacje nie nadaje żadnej audycji" i dopiero po tym pojawia sie odpowiedni kanał. Zaobserwowałem też, że jak TV jest wyłączony to czasem ekran "mignie" raz na jakiś czas.
 
Do góry