serwisy z flashem

uwencjusz

New member
Witam, szukam TV LCD LED 32" do 2.000 zł., z możliwością uruchamiania na nim stron z flashem (kinomianiak.tv, zalukaj.tv, itp). Na początku sądziłem że wystarczy do tego celu tv z obsługą WIFI. Nawet miałem już swój typ Toshiba 32rl933g. Niestety okazało się (tu podziękowania dla użytkowników za odpowiedzi na priw) że odtwarzanie interesujących mnie stron nie będzie możliwe. Czy model 32rl939g to umożliwi (specyfikacja na stronie producenta jest niejasna)?

a może inne modele wymienione poniżej to umożliwią:

Sharp lc-32le340e
Samsung ue32eh5450
Samsung ue32eh5300
Samsung ue32es5500
Philips 32pfl5007k
LG 32ls570s

A może potraficie podać jakieś inne modele w podobnej cenie?

PS. Nie wiem czy na takiej samej zasadzie jak te wypisane przeze mnie powyżej działa TVN CNBC ale kiki w wątku poświęconym tvn cnbc miał to sprawdzić ;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

uwencjusz

New member
ok, wątek podbije i albo ktoś pomoże albo wątek umrze ;)

Youtube to też flash..., tyle że odpowiednio obudowany i udostępniony przez producentów w postaci różnego rodzaju Smart TV. Tylko w jaki sposób to działa? Czy na podstawie youtube można jakoś uruchomić inne multimedia na tv?

Owszem, wiem że można również skorzystać z podpięcia czy to do laptopa/tabletu i na tv można sobie puścić co tylko chcemy. Tylko w jaki sposób w TV wykorzystać maksymalnie te Wifi skoro multimedia przez www nie działają?
 

Mixmich

New member
Postaram się w tym tygodniu sprawdzić czy wymienione serwisy działają na tych toshibach. Większość stron na tl938 działało, jednak kinomaniaka nie sprawdzałem. Flash jest tylko w lg i samsungach, reszta producentów skupiła się na HTML5. Miałem okazję pomyślnie przetestować kinomaniak.tv na samsungu es7000
 

uwencjusz

New member
Ooo, serdeczne dzięki. Teraz tak się zastanawiam czy przypadkiem flash nie ma czegoś wspólnego z technologią 3d, bo jak wspomniałeś flash działa na Samsungu es7000, oraz jak dobrze rozumiem na tl-938. Czyżby jakaś zależność?
No nic, czekam cierpliwie na kolejne informacje

pozdrawiam
 
Do góry