Serwis LG 55'SJ800V

Kris0725PL

New member
Dopiero dzisiaj...tak dobrze czytacie :) Dzisiaj tv zabrał gościu z zgłoszenia które pisałem parę postów wyżej. Powiedział mi,ze nie jest od LG a dostałem dzień wcześniej tak sms:


Witam serwis LG informujemy ze wizyta technika odbędzie się jutro w godzinach 10:30 -12:00 Proszę o potwierdzenie Pozdrawiamy serdecznie


Ogolnie na początku nie chciał go zabrać ale jak zacząłem gadać o rzeczniku praw konsumenta to chyba poskutkowało i powiedział ze spakuje tv i zabierze. Mówił tez ze LG takie zgłoszenia oddala.



To ja sie pytam...kupuje tv za 5000 kola i ma mi w nocy jak kładę się spać utrudniać zasypianie? Wrzuciłem chyba w pierwszym poście nagranie jak tv strzela po wyłączeniu. W philipsie tego nie było.



Ciekawe co zrobią...
 

Kris0725PL

New member
Śmiech na sali. Telewizor zwrócili w takim stanie w jakim zabrali. Powiedzieli,ze te telewizory tak maja i w instrukcji jest napisane ze mogą wystąpić trzaski bo plastik reaguje itp.



Także ja od LG już nigdy nic nie kupie. Był to ostatni produkt z logo tej firmy jaki zagościł w moim domu.




Kiedyś gdzieś czytałem w internecie wypowiedz jakiegoś gościa który pisał coś w stylu ...zacytuje..."partacze od LG wszystkiego jak się dotkną to spierdo#@" Chodziło o jakieś wyświetlacze montowane w telefonach. Najgorsze jest to,ze oni nie potrafią się przyznać do swojego błędu. Bo taki tv nie nadaje się do użytkowania skoro zakłóca mój spokój wewnętrzny. Chodzi o spokojne zasypianie w mirze domowym. Takie trzaski potrafią naprawdę zakłócić spokojne zasypianie. Wiec taki tv nie powinien być dopuszczony do sprzedaży. Chyba jakaś kontrola jakości istnieje w LG na lini produkcyjnej? No ale co wymagać...tv trafił przecież na wystawkę.




Na koniec napisze coś co wprawiło mnie w niemały szok. Myślałem sobie...co tu dalej robić...kłócić się z nimi dalej o swoja racje czy może szukać jakiegoś innego rozwiązania. Akurat leżałem w łózko trochę po północy...tv chodził kilka godzin i po wyłączeniu strasznie strzelał.Normalka. Najpierw wpadła mi do głowy myśl aby wstać i odłączyć kabel od zasilania. Ale po chwili znalazłem w głowie jeszcze jedno rozwiązanie. W tv jest taka opcja jak Szybki start


Ustawienie to powoduje przelaczenie telewozora po wylaczeniu w tryb czuwania,co sprawia,ze jego uruchamianie nastapi szybciej podczas kolejnego wlaczenia. Wlaczenie tej opcji moze spowodowac wzrost zuzycia energi


Włączyłem tv i wszedłem w opcje i ja wyłączyłem.Wyłączyłem tv i co? Zero trzasków!!! Byłem w lekkim szoku i poczułem się jakby kamień z serca mi spadł. Wreszcie nic nie strzela...można spokojnie przyłożyć głowę do poduszki i zasnąć wpośród samych myśli.



Więcej juz mi się nie chce pisać na temat LG. To były ostatnie słowa. Moze komuś sie przyda i da do myślenia.
 
Do góry