Service Manual LExx55x

maxim25

New member

Attachments

  • LExxA55x.jpg
    LExxA55x.jpg
    47,6 KB · Wyś: 177

zibiraze

New member
Upgrate 55*

Witam
Wychodzi z tego service, że zmodyfikowanie tv a 55*(czyli nasze polskie 551,552,553) nie powinno stanowić problemu,wystarczy albo wgrać oprogramowanie z numerków wyższych jak 556,557 albo odblokować w menu serwisowym funkcję nordic i mamy DVD-T mpeg2, a po rozkręceniu i wsadzeniu dekodera nawet DVB-T mpeg4.Wczoraj przyjrzałem się bebechom w środku poprzez kratki górnej wentylacji i zobaczyłem wejście pod kartę PCMCIA.Przydałby się taki service pack do 656 i wyższych a i do amerykańskich wersji też, bo tam 550 ma Wiselink Pro. Znowu daje znać o sobie cięcie kosztów u producenta czyli te same wnętrzności a inne oprogramowanie i obudowa.Dla przeciętnego Kowalskiego czy Schmitta to nie ma znaczenia,ale jest grupa ludzi co lubi pokombinować,znalazłem na jakimś forum amerykańskim dyskusję na temat procesora zaszytego w tym tv i jego możliwościach udokumentowanych i tych pominiętych w dokumentacji.Więc może przyszłość przyniesie nam jakieś ciekawe niespodzianki,albo jestem zboczonym optymistom-posiadaczem leciwego emerora2 od manty, który po kolejnej zmianie softu nie potrafił tylko lewitować;).
 
Ostatnia edycja:
Do góry