Seriale TVP w telewizorach Samsunga

mil999

New member
Brakuje im pomysłów na lepsze telewizory to pchają takie durne rzeczy w te co są. A potem w sklepach wielka nowość, nowy samsung z mozliwością oglądania Klanu w super cenie 8000zl.
 

amor_priv

New member
Ja właśnie instaluję na Blu-Rayu Samsunga C5500, a później na telewizorze C650. Jeszcze nie instalowałem, ale widziałem, że widget już jest do pobrania. I sporo jeszcze innych się pojawiło. Więc właściciele Blu-Rayów będą mogli otrzeć łzy po braku Ipli :) Nawiasem mówiąc Ipla też mi się dziś na TV aktualizowała, i pojawiły się nowe pozycje w menu.
 

amor_priv

New member
Bo to są bardzo ekskluzywne seriale, i w bele czym ich nie dadzą ;)
A poważniej - przetestowałem vod.tvp.pl na telewizorze (LE40C650). Chodzi jak złoto. Zero zacięć. Łącze 4Mbity w Netii. Dodam, że żona w tym samym czasie oglądała na tym samym łączu jakieś filmiki na Kciuku. I też jej szło.
 
Ostatnia edycja:

tomekkoko

New member
Właśnie testuje TVP VOD. Jak dla mnie jakość lepsza od ipla. Jak widzę na razie nie ma zbyt wiele materiałów ale i tak są moje ulubione. Np rodzinka pl i podróże Makłowicza:) Przewijanie działa o niebo lepiej niż w ipla. Zobaczymy jak na bluray bo na razie testowałem na C6500
 

BadBoy475

New member
Właśnie testuje TVP VOD. Jak dla mnie jakość lepsza od ipla. Jak widzę na razie nie ma zbyt wiele materiałów ale i tak są moje ulubione.
No z tą jakością to się zupełnie nie zgodzę. W IPLA jakość jest znacznie lepsza niż SD (przynajmniej w nowych produkcjach) i na oko wygląda jak 1280x720. Natomiast w VOD TVP jest wg mnie słabsza niż SD. Jeśli chodzi o przewijanie to wszystko zależy od prędkości łącza internetowego. Wcześniej gdy miałem 2Mbit/s przewijanie w Ipla to był koszmar ale teraz na łączu 20 Mbit/s przewijanie działa bardzo szybko i sprawnie. Póki co przed TVP VOD daleka jeszcze droga aby dorównać polsatowskiej IPLI.
 
Do góry