seriale co polecacie?

FoX88

New member
A znacie jakieś seriale o tematyce psychologicznej ?

Nie do końca trafne, bo to po prostu dramat + thriller psychologiczny, ale Bloodline od strony psychologicznej i tak wypada bardzo dobrze. Smutny, dołujący, ale jednocześnie bardzo prawdziwy.

Oceniłem na 9/10 i czekam na trzeci sezon, który już niedługo wychodzi.
 

krashu

New member
Polecam serial Fargo. Na podstawie filmu z 2014 o tym samym tytule. Jeśli komuś spodobał się film to na pewno spodoba mu sie serial.
 

Tyna

New member
Lucyfer. Pierwsze odcinki świetne, potem trochę gorzej, drugi sezon znów trzyma poziom. Z polskich dobrze mi się oglądało Dziewczyny ze Lwowa.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Oglądał ktoś Belfra może ?

Pierwszy sezon niezły
Drugi nie wytrzymałem, reżyser musiał brać dobry towar i bardzo go poniosło - nie da się oglądać.
Coś jak Tarantino ale w polskim cebulowym wydaniu.
Jak będziesz oglądał zwróć uwagę na drugi odcinek, takiej akcji, niesamowitych wyczynów to nie miał chyba Rambo :D
 

vectra1

Member
Bez reklam
Belfer po 3 ecim odcinku wskoczył na właściwe tory.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam aczkolwiek coś jest z tym serialem nie tak.
Obejrzałem 7 z 8 odcinków i żadnych konkretów.
Nie przepadam za serialami gdzie wszystko się wyjaśni w ostatniej minucie ostatniego odcinka.
Emocje bazują na idiotycznym i nielogicznym zachowaniu bohaterów, trochę jak w GOT dużo ludzi ginie.
Zobaczymy po ostatnim odcinku.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jest już nowy sezon świetnego serialu Crown. Oby trzymał poziom jedynki.
Pojawił się też nowy serial Dark. Coś jak Stranger Things tylko niemieckie. Oceniany bardzo wysoko.
No i leci nowy sezon wybitnego serialu Peaky Blinders. To już są najwyższe loty. Rola Adriena Brody jako Luca Changretta fenomenalna. Nie spodziewałem się, że ten aktor może zagrać pełnokrwistą, charakterystyczną postać.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Punisher , 13 powodów , bloodline, piraci(Black sails) , snajper , narcos , el paczo , zadzwoń do Saula ,Marco polo i kilka które już zostały wymienione :)
 
Do góry