Seria PV70

aLien01

New member
Witam

Chcialłbym wszystkim podziekować za pomoc w wyborze telewizora 42PV70P. Początkowo byłem zwolnennikiem LCD jednak kiedy trafiłem na te forum przekonałem się do plazmy. Kolega kupił PV60 i od razu przypadł mi ten TV do gustu a gdy się pojawił PV70 to śledziłem bardzo uważnie ten wątek i świadomie zdecydowałem się właśnie na ten model.

P.S. Śledziłem od miesiąca ceny tego modelu i z dnia na dzień cena leci w dół ale w piątek tj. 25.05 w jednym sklepie pojawiła się cena 4075zł i od razu zamówiłem go. Jednak na drugi dzień cene wzrosła do 4380zł :(

pozdrawiam
aLien01
 

aLien01

New member
Witam ponownie

Wróciłem dzisiaj z pracy i zauważyłem, że w trybie Muzyka głośniki harczą i to na różnych kanałach (muzyczne i zwykłem tematyczne). Wczoraj testując nie zuważyłem tego czy spotkaliście się z tym problemem? Jak macie ustawiony tryb audio na: mowa czy muzyka. Potestuje przez kilka dni i dam wam znać

pozdrawiam
aLien01
 

jjb

New member
Harczenia nie stwierdzilem ani przy "mowie" ani przy "muzyce". Moze to wina tego co dostajesz na wejsciu skoro harczy na wszytskich kanalach ?

pozdrowienia
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic ma najlepszy dźwięk ze wszystkich plazm - to sprawdzilismy przy porównaniach i to jest znaczna różnica.
Sprawdź sygnał . U nas żadna plazma Panasonica nie charczała - a kilkanaście już było.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.minhembio.com/produktbilder/160374

rzeczywiście ciekawe zdjęcia
Nawet jeszcze dobitniej wskazuja braki - ale z tym się nie zgadzam .
Plazma nie ma takich złych kątów jak na zdjęciu.

139412.jpg
fotoskugga_tr.gif
fotoskugga_bl.gif
fotoskugga_br.gif


Ma słabą powłokę antyrefleksyjna - czego nie sprawdziłem - a jest na zdjęciu,

138838.jpg


zdjęcia z sygnału SD - są gorsze niż na droższych modelach konkurencji - ale nie aż tak słabe.

145528.jpg


w HD - jak zawsze dobre
141793.jpg
fotoskugga_tr.gif


Nie ma żadnych zdjęć obrazujących czerń - niestety.
Ponieważ zdjęcia są robione przez różnych użytkowników w różnych warunkach mogą służyć tylko jako wygląd ekranu , sposoby montażu i kompozycji w mieszkaniu.
http://www.minhembio.com/produktbilder/160374
 

jjb

New member
Wydaje mi sie ze na zdjeciu pierwszym tak wlasnie mialo byc i pionek tez nie pokazalby wiecej czerni...
Co do zdjecia z materialem SD to musial miec kiepski sygnal ze cos takeigo dostal.. ja mam takze discovery (z n-ki) i gdybym musial cos takiego ogladac to juz dawno sprzedalbym ten TV.
Co do powloki antyrefleksyjnej to ide o zaklad nawet o dwa pionki ze kazda plazma dalaby taki sam efekt...


pozdrawiam

Generalnie w kazdym przypadku obraz jest zdecydowanie lepszy od tego co widzialem na moim Philipsie 32" 100Hz takze podlaczonym do n-ki.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak bym miał tak słaby obraz - na plazmie w SD to bym sie wkurzył.
Nie mówiąc już że to Panasonic.
 

jjb

New member
Zgadzam sie z toba, przyznaj jednak jak czesto widujesz slaby obraz na dobrym sprzecie tylko z powodu kiepskiej instalacji, kiespskeigo zrodla ?
Nie raz widzialem swietny sprzet albo zle ustawiony albo z kiepskiej jakosci sygnalem wejsciowym tak ze efekt widziany na ekranie nie byl wart zaplaconych pieniedzy.

podzrawiam
 

iw1

New member
Szanowni Państwo,
moim zdaniem autorzy zdjęć http://www.minhembio.com/produktbilder/160374
nie mieli na celu pokazanie możliwości odbioru obrazu jakie posiada ta plazma (może poza kilkoma zdjęciami na sygnale HD) a raczej są to zdjęcia jak wygląda ogólnie i jak się komponuje w otoczeniu (mocowanie na ścianie, tylne gniazda, opakowanie, pilot) więc wszelkie komentarze na temat zauważonego na niej obrazu są moim zdaniem Z B Ę D N E !!! Z własnego doświadczenia wiem że zdjęcia nie oddają zupełnie tego co widzą oczy (może mam za słaby aparat). Sam próbowałem kiedyś zrobić fotki obrazu na swojej plazmie i zamieścić na forum ale jak zobaczyłem jaki był efekt fotografowania to natychmiast zrezygnowałem żeby nikt się nie zraził po ich obejrzeniu, bo obraz w rzeczywistości był znacznie lepszy niż na zdjęciach

zastanawia mnie to zdjęcie
http://bilder.minhembio.com/bild/index.php?pic_id=140094.jpg

wygląda tak jakby w środku było jakieś podświetlenie. U mnie jest ciemno

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Zoltyy

New member
Sciana za TV jest oswietlona nie od strony Plazmy a od strony fotografujacego. Cos jak punktowe zrodlo swiatla rownolegle (prawie) do sciany. Myslales, ze to taki Panasonicowo-plazmowy Ambilight? :-D
 

wydma8

New member
Witam.

Jestem zdecydowany na 37pv70, mam rowne 3900, szukam i szukam i wszedzie na slasku (katowice) sa ceny powyzej 3900, znalazlem w Karkowie za 3850 i uwazam ze to dobra cena.

Czy ktos z Was mieszka w okolicach Katowic i zakupil ten tv po cenie do 3900?

Jesli tak to prosze o pomoc!

Pozdrawiam
 

kuba380

New member
osobiscie uwazam ze to dobra cena ale sa lepsze Tv LCD za ta cene chodzby panasonic lx 70 (chyba taka to model ) zapomnialem:roll: zaczym kupisz ten telewizor to naprawde polecam ci wlasnie tego panasonicka z serii lx70
 

wydma8

New member
Nie wyobrazam sobie zakupu lcd, na dzien dzisiejszy to tragedia, moj stary crt gra o niebo lepiej, jesli chodzi o slaby naziemny sygnal to lcd nie ma szans z plazma...

Widzialem juz wiele lcd w akcji ale zaden nie dorastal do piet nawet starej pv60!

Pozdrawiam
 

aLien01

New member
Witam

Chyba jednka trafiłem na jakiś felerny TV bo wczoraj wpadł mi ponownie w rece miernik zużycia prądu w wskazał mi przy wyłączonym TV 60W i to zarówno jak wyłączony z pilota jak i przyciskiem na obudowie. Nie wiem co o tym mysleć :confused:. Pisałem wcześniej o tym ze głośniki mi charczą, sprawdzałem różne źródła sygnału DVD, kabłówka i dalej jest to samo. W niedziele ma wpaść kumpel który ma taki sam TV tylko, że 37cali i porówna ale jak tak dalej pójdzie w poniedziałek wzywam serwis

P.S. Mam prośbę może ktoś sprawdzić u siebie jaki jest pobór przy wyłączonym TV

pozdrawiam
aLien01
 

jjb

New member
Menu serwisowe:

Przycisnac na telewizorze przycisk zciszania i nastepnie z pilota wpisac 000.
Mozna miedzy innymi stan licznika godzin pracy sprawdzic.

pozdrawiam

Co do tych testow to przegaldnij odpowiednie tematy w dziale plazmy->panasonic. Jest tam wiecej informacji, zdjec no i wyrobisz sobie poglad na temat :)

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry