Seria PV70

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od trzech dni mam tego niby bubla, a w związku z tym że mam nogę w gipsie więc cały czas siedzę i oglądam wszystko co N-ka mi daje. Czytając to forum doszedłem do wniosku że jak wyleczę nogę to pójdę do okulisty.
W sklepie porównywałem go z 60 i 45 a w domu z lcd 32 cale LG LC3R i z jeszcze jarym Sony i wg mnie obraz jest super, bardzo wyważone i naturalne kolory i nawet na Harym Potter nie widziałem żadnych gadów.
Widocznie mam tak samo lipne oczy jak anglicy i niemcy.
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
jtd napisał:
A moze jestes z firmy Panasonic :cool:
Nie, nie jestem z firmy Panasonic ani nie mam nic wspólnego z handlem poprostu napisałem to co widzę i tylko w to wierzę. Telewizor służy mi do oglądania wszystkiego co można za jego pomocą obejrzeć a nie szukać jego wad . Zamiast bicia piany na temat panasów lepiej dozbierać 2 000 i kupić pionka.
 

jawer1

New member
kejo napisał:


Z całym szacunkiem ale czegoś nie rozumiem. Dlaczego zdięcia "naszego" Kiki-ego są na sąsiednim forum w taaakim formacie (wiadomo, dużo więcej widać) a u nas w sprawozdaniu z testów są takie maleństwa.:confused:
 

leotdi

New member
dany napisał:
A ja własnie dlatego wybrałem 42PV60 że najlepiej radził sobie ze słabym sygnałem, własnie kablówki, wiec nie uważam tego za nieporozumienie.

to jest właśnie niewiarygodne, jak ten TV potrafi "oczyścić" słaby sygnał, a mam takowy (śnieży) z TVN (antena szerokopasmowa, a TVN potrzebuje Yagi).
 

Groszek

New member
jawer1 napisał:
Z całym szacunkiem ale czegoś nie rozumiem. Dlaczego zdięcia "naszego" Kiki-ego są na sąsiednim forum w taaakim formacie (wiadomo, dużo więcej widać) a u nas w sprawozdaniu z testów są takie maleństwa.:confused:


Cześć!!!

U nas jest tak samo - na stronie głownej forum (pod bieżącymi postami) wystarczy kliknąć na zdjęciu....


groszek out!!!
 

wolfi99

New member
Mam klopot, gdyz w tym tygodniu mosze kupic TV dla tescia :)
Wczoraj bylem w MM i porownywalem PV 70, PV 60 - 50", PV 45, PV 600, Pionka 427.
Na zwyklym kablu obraz tragiczny na wszystkich TV, az nie moglem uwiezyc. Ustawione wszystkie na podobne wartosci i tragedia.
Poprosilem o przelaczenie na cyfrowy - n-ka. Discovery HD.
Wedlug mojch odzczuc PV 70 konkuruje z Pionkiem, reszta zaczela odpadac. Kolory zywsze, wieksza glebia, cudo obraz na PV 70.
Przypadkiem zobaczylem Sharpa SA1E, i oniemialem - obraz zabija wszystko co zobaczylem poprzednio (glebia i kolory).
Dzisiaj porownywalem PV 70 z LG PC1RR. Na kablu Panas cieniutenki, przelaczamy na hdmi - i obrazki bardzo wyraziste i szczegolowe.
Po 30 min. powrot do antenowki i szczeka opada, nagle Panas odzyl i ma obraz zadowalajacy, moze troszke lepszy od LG (pogoda?, albo jak sprzedawca sugerowal lepiej docisnieta wtyczka):eek:


Zaznaczam, iz jest to moja subiektywna ocena, i opisalem tylko moje spostrzezenia. Niestety dalej jestem w kropce, bo z jednej strony PV 70 to wedlug mnie dobry telewizor za ta cene, ale czy aby za troszke mniej nie lepiej wziac cos innego (PV 60, PV 45 lub ???), po tym co czytam na tym forum.
Czekam na testy KIkiego - nadzieja ze cos wyjasnia.
Pozdrawiam
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proponuję poczytać także zachodnie fora i lepiej nie chwal 70 bo będziesz następny od Panasonica.
 

wolfi99

New member
Ironia :cool:
Nie mam takiego zamiaru, poczekam jeszcze kilka dni.
Dzisiaj wziolbym Sharpa SA1E (4500 zl), no ale plazma jak wiadomo jest troche lepsza do kabla, a PV 70 za 4900 moge juz miec.
Pozdrawiam
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
One! napisał:
Witam wszystkich!
Jestem z Ukrainy - tez czytamy Wasz forum

Serdecznie witamy na naszym forum :).

Troche sie dzieje z nowym modelem panasonica PV70, mysle ze firma sama na siebie ukrecila bicz wczesniejsza wpadka z wezami. Teraz bardzo mocno duzo osob sie przyglada nowemu modelowi co jest zrozumiale. Aspiracją Panasonica bylo stac sie wiodaca firma sprzedajaca plazmy na swiecie, takimi modelami go z pewnoscia go nie zawojuje.

Kiki bylbym mocno zobowiazny by umiescic zdjecia na forum, tak bedzie robic sie jeszcze wiekszy smietnik w tym watku. Moze osoba ktora te zdjecia juz otrzymala moglaby to zrobic odciazajac kikego.

Pzdr. (C)G
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
sporo się dzieje w tym wątku. Najlepsze jest to, że ludzie chwalący sobie obraz PV70 uznawani są za pracowników Panasonic`a. Tego jeszcze nie było :)
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
A może to handlujący telewizorami maksymalnie obrzydzają 70 bo przecież jest jeszcze sporo 45 i 60 w sklepach i jeden bóg wie ile na magazynach. 45 i 60 to bardzo udane telewizory ale w parszywych obudowach i jeśli się nie obrzydzi 70 to tego nikt nie kupi i tak jak ktoś tu wspomniał trzeba je będzie zezłomować albo sprzedać za znacznie niższą cenę.
Sam tego doświadczyłem chcąc w grudniu sobie kupić 60 na co żona powiedziałe "takie badziewie to sobie możesz w piwnicy postawić"
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
ja na razie nie mam zdania, bo dzisiaj też byłem w MM i PV70 nadal stoi w kartonie. Może chcą żeby ludzie kupowali go w ciemno ;)
 

Grigorij

New member
One! napisał:
...czekamy i czytamy wasze opinie...
Opinia jest jak du...a - każdy ma inną!:D
Moja jest taka, że na sygnale HD nowy PV70 gra lepiej niż PV60 i PV45 razem wzięte.
P.S. Nie jestem pracownikiem Panasonica - dopiero czekam na oferty!:cool:
 
Do góry