Seria PV70

jjb

New member
Witam,

ostatni update softu w n-recorderach niestet ynie zmienil sytuacji. Polaczenie n-recorder<=>PV70 (badz PV71) poprzez HDMI tylko w trybie DVI (dzwiek osobno :-/).

pozdrawiam
 

Golgota

New member
Witam,
Mam już N-kę,
Na moim nowym TV mam obraz i dzwięk przez HDMI
Tylko nie wiem czy to normalny objaw-siłę głosu mogę regulować tylko przez pilota TV, w N-ce jest wyświetlany pasek siły głosu tylko nic on nie zmienia, ale jeśli pasek dojdzie do ‘’zera’’ wyłączany jest dźwięk
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

gkrzych

New member
kupiłem PV70 :)

Witam
Dołączyłem dzisiaj do grupy wszystkich użytkowników plazmy PV70 :)
Długo wybierałem, byłem nawet zdecydowany na LCD sony 40s3000 jednak wszystkie lcdki w bezpośredniej konfrontacji były gorsze od tej plazmy.
Dwa to cena - kupiłem tanio za 3770.
pozdrawiam
 

kejo

New member
dario101 napisał:
Wczoraj byłem ponownie w sklepie RTV-AGD w MANUFAKTURZE w Łodzi. Panasonic 37PV70 o którym pisałem 25.08 w poście 1675 jest w dalszym ciągu wystawiony w centralnym miejscu do oglądania.W tej chwili już nie jest jedna 1 zielona pionowa linia , a jest okolo 20 linii pionowych różnych kolorów. Wszystkie te linie znajdują się w centralnym pasie matrycy na szerokości około 7 cm. Naprawdę ten telewizor jest bardzo ładny, tylko ta idiotyczna usterka.:(. Ciekaw jestem czy ta usterka nie występuje w Panasonicach serii PZ lub PY.

Chłopaki o czym wy piszecie ... że jakiś telewizor ma jakąś usterkę to nie znaczy że wszystkie ją maja – mam 37Pv70 od kwietnia i niema tam żadnych linii ani innych dziwnych rzeczy … po prostu fajny telewizor z super obrazem i wyglądem :eek:k:

Powiem tylko tyle że jestem zadowolony i polecam ale decyzje sami musicie podjąć :)
 

Przemcio73

New member
kejo napisał:
Chłopaki o czym wy piszecie ... że jakiś telewizor ma jakąś usterkę to nie znaczy że wszystkie ją maja – mam 37Pv70 od kwietnia i niema tam żadnych linii ani innych dziwnych rzeczy … po prostu fajny telewizor z super obrazem i wyglądem :eek:k:

Powiem tylko tyle że jestem zadowolony i polecam ale decyzje sami musicie podjąć :)
Kejo, chcesz żebyśmy wszyscy oślepli?? :rolleyes: Zmień czcionkę
 

Golgota

New member
piotrh1975 napisał:
Witam.
PV70 + n-box recorder po aktualizacji softu = żadnych zmian (obraz w trybie DVI i dźwięk osobno).
Witam, Przytrzymać przycisk RES i przełączyć TV z trybu DVI na tryb HDMI- dźwięk będzie na pewno. Pozdrawiam
 

jjb

New member
Hejka,

zaraz po update probowalem przelaczyc go w tryb HDMI... niestety nic to nie daje. Co jakis czas slychac jak gdyby "zaskakiwal" ale potem na n-recorderze pojawia sie tekst blad HDCP :-/

Jak tak dalej pozjdzie to kupie kathrein i wykupie cyfre... przynajmniej wszystko bedzie dzialalo...

pozdrawiam
 

Golgota

New member
jjb napisał:
Hejka,

zaraz po update probowalem przelaczyc go w tryb HDMI... niestety nic to nie daje. Co jakis czas slychac jak gdyby "zaskakiwal" ale potem na n-recorderze pojawia sie tekst blad HDCP :-/

Jak tak dalej pozjdzie to kupie kathrein i wykupie cyfre... przynajmniej wszystko bedzie dzialalo...

pozdrawiam
zmien sprzęt, bedzie dobrze
 
Golgota napisał:
Witam, Przytrzymać przycisk RES i przełączyć TV z trybu DVI na tryb HDMI- dźwięk będzie na pewno. Pozdrawiam

Witam.
Niestety nie ma obrazu, ani dźwięku. Jakby próbował zaskoczyć, ale pojawia się napis na n-boxie - Problem HDCP. :(
 

Macieks34

New member
lolek napisał:
Na panasonic.pl można już poglądać nowe plazmy i lcd z serii 70 i 7.
Plazmy wyładniały, ale lcd, a zwłaszcza TX-32LM70P? Przyznam, że liczyłem na trochę więcej. Czy Panasonic nie może być piękny?

Jak cos jest piekne na zewnatrz znaczy ze w srodku jest do bani..Pamietam jak kupilem panasonika magnetowid był w szaro\czarnym pudełku a toshiba itp mały piekne kolorowe pudełka:)
 

pamil68

New member
podziękowanie

Dziękuje wszystkim uczestnikom tego forum, których wypowiedzi śledziłem od wiosny tego roku. Dzięki wam mogłem dokonać wyboru telewizorka. Zakupiłem co prawda 42pv7p, gdyż miałem okazję wypróbować go w domu i cena w sieci Avans była atrakcyjna - 2999. Jednakże wszystkie wiadomości o plazmach mam właśnie stąd. Życzę wszystkim bezawaryjnego użytkowania waszych odbiorników.
Pozdrowienia
 
Witam.
Sprawdziłem na dwóch kablach: najtańszy "no name" i niby trochę lepszy Alphard Da Vinci. Żadnej różnicy - Problem HDCP. Także to wina n-boxa, gdyż mam już drugiego PV70 i było tak samo.
Pozdrawiam.
 

Skibus

New member
Dzięki poradzie z tego forum udało mi się ustawić sygnał po HDMI w trybie DVI ( ustawiasz na HDMI i potem trzymasz tak długo przycisk res aż przejdzie w tryb DVI ). U mnie zadziałało
 

Arek

Member
Witam wszystkich,

Dotarłem w końcu do końca tego wątku, parę dni to zajęło ;)

Na wstępie podziękowania za taką masę informacji nt seri PV70 , która po mimo licznych negatywnych opnii dalej pozostaje moim faworytem biorąc po uwagę stosunek cena/jakość. Zastanawiam się tylko którą plazmę wybrać - jak zaczynałem czytać wątke byłem pewien że wystarczy mi 37 cali (oglądanie z 3,5 i 4,5 m) ale szybko zmieniłem zdanie - 42 cale :D

I teraz mam dylemat PV70 czy Pv700. Różnica w cenie to około 800 zł i wydaje mi się do przełknięcia, tym bardziej że będę miał wejścia w przednim panelu (często podłączam kamerę i aparat cyfrowy do TV) , do tego PIP (zależy mi na nim), lepsze głośniki (myślę że często będzie grał bez kina domowego).

Mam pytanie - czy jakość obrazu w PV700 jest taka sama jak w PV70 ?? Ktoś z Was pisał że np w PV7 jest gorsza elektronika niż w PV70 , a jak to jest w przypadku PV700?? (ze specyfikacji wygląda że jest to samo). I czy ktoś posiadający PV700 może potwierdzić jedną z częstych usterek PV70 - np cykania, pionowych lini etc ?

Szukam argumentów za PV700 :mrgreen:
 
Do góry