Seria PV70

Golgota

New member
mazi00 napisał:
Dzięki za pomoc :)
A możesz jeszcze napisać jak to się sprawuje? O ile masz takie cacko :)
Pozdrawiam
Witam,
Nie słuchaj go, tego [Dru] ja mam już ten TV na pewno dłużej jak on (jak ma), i nie, dlatego to piszę, że padła matryca –zdarza się- ale naprawdę to ostatnio jestem z niego nie zadowolony.Nie będę wspominał o żonie –dzieciach –i wnukach jak Dru o zonie
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie czepiaj się Dru. Na pewno ma ten telewizor. Dopóki nie miał pisał o swoich wątpliwościach. Teraz pisze o swoim telewizorze.

ArtS :)
 

Robert_em

New member
@Golgota
Może więcej konkretów? Co Ci w tym TV nie pasi?

Ja mam 42PV70 od 1.05 i jestem super zadowolony:)
Żadnych z tych wymienianych tu wad przez innych, nie stwierdzono!
Zielonych krawędzi - brak!
Cykania - brak!
Jakość obrazu (rozumiana oglnie i subiektywnie) - super!
Czerń - hmmm... nie gorsza niż na CRT, ale Pionek ma lepszą, tyle tylko, że przy tym wszystko jest ciemne i biel szara, co mnie osobiście bardzo przeszkadza, a niektórym nie (czyt. Kiki - bez urazy).
Ogólnie niezaprzeczalnie najlepszy stosunek cena - jakość!
Zdecydowanie polecam!!!

Pozdrowionka.
 

Dru

Moderator
i tu w pełni się zgodzę ze zdaniem Robert_em. Tyle, że mój TV dopadło cykanie, ale mi nie przeszkadza w ogóle.
I miałbym prośbę do Golgoty żeby nie wyjawiał frustracji na tym forum i przede wszystkim nie miał do mnie niesłusznych uprzedzeń, które ciągną się już jakiś czas :confused:
 

skylab

New member
Nie można generalizować i przesadzać, w żadną stronę. Jedni są zadowoleni, drudzy nie - jak w życiu.
Ja niestety należę do tych drugich. Powód? Proszę bardzo:
- "wyblakłe" kolory z przewagą czerwieni, miałem podobne w Rubinie, z tą
różnicą że w produkcie radzieckiej myśli technicznej były potencjometry
do konkretnych barw :)
- beznadziejna (pisze to z pełną świadomością) biel, zbyt jaskrawa w
jasnych partiach ("świecące" twarze) i jakaś taka popielata w ciemnych.
- raczej słaba czerń, znowu zalatująca popielą. Już wiem po co im te ileś
tysięcy odcieni szarości :)
Poza tym, mam lepszy obraz ze scarta (s-video) niż po componencie (na kablach tej samej linii, tego samego producenta), lepszy z przeplotem niż bez!
Wreszcie sprawa najbardziej dziwna. TV nie chce po scarcie RGB współpracować z moim DVD (Koda). Dodam, że to samo DVD swietnie działa ze wszystkimi TV do jakich go podłączyłem, a TV współpracuje ze wszystkimi DVD jakie podłączyłem.

Reasumując moj 37pv70 nadaje się najpewniej do serwisu, tylko jak mam powiedziec zonie, że cudo na które wydałem wszystkie oszczędności już na starcie jest do niczego?

Zazdroszcze zadowolonym.

Pozdrawiam
 

Jasiek_31

New member
Ja bym na twoim miejscu oddał a żona zrozumie, nie od razu to po chwili.
Ja powiem Ci tyle podłączałem do mojego trzy różne DVD, zarówno po Scarcie (RGB) jak i po Componencie i zawsze oba wejścia działały i zawsze lepszy obraz był po Componencie.
A tak w ogóle to sprzęt jako niesprawny od początku wymieniłbym na nowy na zasadach rękojmi, ewentualnie zwrot pieniędzy.
Życze Ci owocnej walki.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rzezcywiście nie wydaje się możliwe, aby obraz S-Video był lepszy od komponentu. Podejrzewam, że to może być wina odtwarzacza.

ArtS :)
 

skylab

New member
ArtS007 napisał:
Rzezcywiście nie wydaje się możliwe, aby obraz S-Video był lepszy od komponentu. Podejrzewam, że to może być wina odtwarzacza.

ArtS :)

Sęk w tym, że tak jak wspominałem, ten sam odtwarzacz świetnie współpracuje po RGB ze wszystkimi TV do jakich go miałem okazję podpiąć.
Z kolei zarówno tuner Cyfry+, jaki i kilka odtwarzaczy znajomych bez zarzutu działa z moim tv (po RGB, rzecz jasna). Dziwne to wszystko.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Golgota

New member
ArtS007 napisał:
Rzezcywiście nie wydaje się możliwe, aby obraz S-Video był lepszy od komponentu. Podejrzewam, że to może być wina odtwarzacza.

ArtS :)

Witam,
Nigdy S-VHS nie będzie lepszym sygnałem jak Component, sygnał HDTV możemy tylko odtworzyć przez złącza HDMI, DVI, i właśnie Component.
Inne złącza jak SCART, S-Video nie obsługują sygnału HD
Pozdrawiam
 

golbek

New member
gdzie można kupić 37pv70

Witam.Czy ktoś może orientuje się gdzie można w rozsądnej cenie kupić 37pv70...próbowałem w paru sklepach internetowych i albo nie mają albo po złozeniu zamówienia okazuje się że mają za cene o pare stówek wyższą niż w ofercie..Z góry dziękuję za pomoc.
 

sputol

New member
golbek napisał:
Witam.Czy ktoś może orientuje się gdzie można w rozsądnej cenie kupić 37pv70...próbowałem w paru sklepach internetowych i albo nie mają albo po złozeniu zamówienia okazuje się że mają za cene o pare stówek wyższą niż w ofercie..Z góry dziękuję za pomoc.

Kolego wejdź sobie na www.skapiec.pl i tam znajdziesz najlepsza oferte na ten tv. Dzwonilem juz do 2 sklepów i nie było problemu. Tez chce go kupic tylko zastanawiam sie czy 37 czy 42 mam jakies 3,5m do ściany wiec z tego co wiem rozsadnie byłoby wziac 37..... Pozdrawiam
 

smok

New member
sputol napisał:
zastanawiam sie czy 37 czy 42 mam jakies 3,5m do ściany wiec z tego co wiem rozsadnie byłoby wziac 37...
ja przy 3,5 m do sciany (oglądac będę z 3m) biorę śmiało 42. jesli tylko będziesz miał dobry sygnał z tv lub nastawiasz sie na dvd to moim zdaniem nie będziesz żałował. pozdrawiam
 

galer

New member
golbek napisał:
Witam.Czy ktoś może orientuje się gdzie można w rozsądnej cenie kupić 37pv70...próbowałem w paru sklepach internetowych i albo nie mają albo po złozeniu zamówienia okazuje się że mają za cene o pare stówek wyższą niż w ofercie..Z góry dziękuję za pomoc.


Wejdz na www.agito.pl
tam mają dobre ceny i sklepik jest ok.
 

golbek

New member
Dzięki za pomoc,już zamówilem i wygląda że nie powinno być problemów..co do skąpca to dużo z tych sklepów stosuje dziwną praktyke przyciągania klientów - najpierw wystawiają w ofercie towar o atrakcyjnej cenie by być na czele w skąpcu a później przy zamówieniu okazuje się że towaru nie ma albo jest drożej(przy czym cena na stronach pozostaje bez zmian).
Pozdrawiam.
 

Golgota

New member
golbek napisał:
Dzięki za pomoc,już zamówilem i wygląda że nie powinno być problemów..co do skąpca to dużo z tych sklepów stosuje dziwną praktyke przyciągania klientów - najpierw wystawiają w ofercie towar o atrakcyjnej cenie by być na czele w skąpcu a później przy zamówieniu okazuje się że towaru nie ma albo jest drożej(przy czym cena na stronach pozostaje bez zmian).
Pozdrawiam.

Witam,
Ja właśnie tam kupiłem swojego Panasa, sklep jest naprawdę Ok.!
Pozdrawiam
Agito
 

Robert_em

New member
No tak.... dopiero co chwaliłem swój TV (42PV70P) za jakość obrazu a tu dziś...
paskudna pionowa kreseczka centralnie na środku się pojawiła, wrrrrrrr
Jutro przyjeżdża pan z serwisu.
Dobrze że mam jeszcze stary poczciwy CRT Nokia 29'' 100HZ, ale i tak przesiadka będzie boleć :(
 

Golgota

New member
Robert_em napisał:
No tak.... dopiero co chwaliłem swój TV (42PV70P) za jakość obrazu a tu dziś...
paskudna pionowa kreseczka centralnie na środku się pojawiła, wrrrrrrr
Jutro przyjeżdża pan z serwisu.
Dobrze że mam jeszcze stary poczciwy CRT Nokia 29'' 100HZ, ale i tak przesiadka będzie boleć :(

Witam Cię,
Nie przejmuj się tą kreska ja też miałem jedną, ale coś mi tak nie było spieszno do oddania do serwisu.
Obecnie mam cztery piękne kreski, poczekam aż może będzie więcej wtedy oddadzą pieniądze
Pozdrawiam
Napiszę jedno, w PV70, spiepszył Panasonic matrycę, dał do składania sprzętu ludziom co nie mieli wcześniej pojęcia o elektronice
 

Robert_em

New member
Witam Cię,
Nie przejmuj się tą kreska ja też miałem jedną, ale coś mi tak nie było spieszno do oddania do serwisu.
Obecnie mam cztery piękne kreski, poczekam aż może będzie więcej wtedy oddadzą pieniądze
Pozdrawiam
Napiszę jedno, w PV70, spiepszył Panasonic matrycę, dał do składania sprzętu ludziom co nie mieli wcześniej pojęcia o elektronice

Na jakiej podstawie zamierzasz domagać się zwrotu kasy? W opisie gwarancji nie ma o tym ani słowa. Przysługuje jedynie wymiana sprzętu na nowy w momencie niemożliwej naprawy.
Co do jakości PV70 to chyba rzeczywiście się nie popisali. Chociaż ja swój TV kupowałem pod koniec kwietnia, a więc zaraz po pojawieniu się na rynku. Myślę więc, że mogą to być problemy "wieku dziecięcego", chociaż tak uznanej firmy nie powinno to dotyczyć i nie usprawiedliwia w najmniejszym stopniu!
 
Do góry