Seria PV70

KRISTOFFER_2006

New member
Tryb AV

Witam.

Mam pytanie, jak odpalić 42PV70 tak aby odrazu chodziła w trybie AV

N-Box mam podłączony przez HDMI i denerwuje mnie przełączanie pomiędzy trybem TV a AV

Czy jest jakaś inna możliwość????

Pozdrawiam
 

ArSoN_AS

New member
No to już nie wiem co z nim jest:( Wczoraj cisza nic nie bzyczało aż nagle znów te same objawy ,najdziwniejsze jest to że nawet jak wyłączyłem tv pilotem bzyk nie ustał , po wyłączeniu przyciskiem na obudowie rónież dopiero odłączenie od kontaktu pomogło ,tv zamilkł.
Syndrom cykania wykluczam bo słucham przez amplituner i głóśniki.
 

zbychu33pl

New member
Nawet przy wyciszonym dźwięku w telewizorze i tak on cyka. Pytałem znajomego co może być tego przyczynom powiedział mi że w plazmach są jakieś podzespoły wypełnione gazem czy coś w tym stylu i na nich występuja bardzo duże napięcia i jedyną radą jest tylko oddać telewizor do serwisu. Ja prawdopodobnie swój TV oddam za tydzień jakby co dam znać jaka była prawdziwa przyczyna.
 

video-darek

New member
temperatura z tyłu przy wywiewach w 37PV70 sięga aż 50 stopni, w środku jest pewnie jeszcze więcej, zmierzyłem termometrem pokojowym

czy to normalne żeby elektronika się tak nagrzewała ??
przecież na dłuższą metę żaden element elektroniczny nie wytrzyma takiej temperatury
 

Jasiek_31

New member
KRISTOFFER_2006 napisał:
Witam.

Mam pytanie, jak odpalić 42PV70 tak aby odrazu chodziła w trybie AV

N-Box mam podłączony przez HDMI i denerwuje mnie przełączanie pomiędzy trybem TV a AV

Czy jest jakaś inna możliwość????

Pozdrawiam
Może coś w ustawieniach N-boxa ??
Ja mam do 37PV70 podpiętego Dreamboxa po euro i przełącza na niego bez problemu, pod HDMI mam Panasonica DVD-S53 i też na niego przełącza, co ciekawsze nawet włączenie DVD potrafi włączyć TV z uśpienia, szkoda że włączenie Dreama tego nie robi bo poprzednio miałem CRT Thomsona i ten się z automatu włączał i przełączał na odpowiednie wejście.
No ale nie można mieć wszystkiego.
 

Golgota

New member
Naprawdę mam stracha, bo już parę lat temu miałem też popsuty magnetowid przez serwis Panasonica

Dajcie naprawdę pewne namiary na SERWIS

A to gówno raz się pojawia a potem znika na jakiś czas
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Golgota napisał:
Witam,
Dzisiaj pojawiła się zielona krecha po środku obrazu, co to za cholerstwo może być?
Pozdrawiam
Jeśli to cieniutka linia świecąca na zielono i zmieniajaca sie w zależności od treści obrazu to dostaniesz nowy telewizor. Powodzenia.
 

Golgota

New member
Tylko dziwne,
Dzisiaj rano włączyłem by sprawdzić czy w dalszym ciągu jest ok., wieczorem wszystko wróciło do normy, ale niestety kreska teraz pojawiła się15 cm po prawej, tamtej nie ma
Pozdrawiam
 

Golgota

New member
F_R_A_N_E_K napisał:


Witam Cie,
A skąd masz taką pewność?
Właśnie dzwoniłem dzisiaj do serwisów i otrzymałem różne stwierdzenia, ze jak siwieją takie paski to się to naprawia, a jedna pani stwierdziła, że FIRMA PANASONIC raczej się nie bawi z czymś takim, bo sama wymiana matrycy jest nieopłacalna, i co za tym idzie wymiana sprzętu na nowy.
A najgorsze, że opinie o naprawie otrzymałem właśnie z ul.Białostockiej (a pan, który ze mną rozmawiał, no powiedzmy był lekko znudzony, zrozpaczony, że klient do niego zadzwonił.
Po prostu to dla mnie szok bo jak wcześniej pisałem kiedyś oddałem magnetowid do regulacji, Panasonic HS1000, na pewno większość wie że to był Hi-END , nie pamiętam ale zapłaciłem za niego 4800z ZROBIONO z niego złom( tak na marginesie –Emilii Plater{omijać ten serwis}
Pozdrawiam:twisted::(


Jeszcze jedno, dziwię się, że taka firma jak Panasonic daje sobie psuć opinię, przez takie kaszaniarskie serwisy. Skromnie pisząc
Mam nadzieję, że to się w końcu zmieni
 
Ostatnia edycja:

mazi00

New member
Czy 42pv70p ma polski język?

Może żenujące pytanie ale nie mam pojęcia czy ten panasonic ma polski język a wlaśnie dzisiaj zamówilem ten telewizor na agito.pl
Z góry dziękuje.
 

Dru

Moderator
myślę, że jak już dostaniesz i poprzebywasz z tym TV przynajmniej tydzień to dojdziesz do wniosku, że dobrze zrobiłeś, że go kupiłeś. Ja wraz z żoną jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego zakupu i możemy go doradzić każdemu kto szuka alternatywy dla telewizora CRT.
 
Do góry