Seria PV70

Krzysiekj

New member
Kupowałem u nich rok temu kamerę, dostałem ją na trzeci dzień po złożeniu zamówienia bez żadnych problemów, tylko potem chyba z miesiąc wyczekałem się na podstemplowaną karte gwarancyjną. Moim zdaniem nie są najgorszym e-sklepem, na jaki można trafić, chociaż, jak czytam, to przez ostatni rok mogło się to i owo zmienić na gorsze
pzdr
 

zbychu33pl

New member
Witam wszystkich mam pytanie do tych którrzy posiadają "cykające" telewizory dowiedzieliście sie może jaka jest tego przyczyna za odpowiedź będe bardzo wdzięczny bo już mój telewizor doprowadza mnie do nerwicy.
 

veteran

New member
Krzysiekj napisał:
Kupowałem u nich rok temu kamerę, dostałem ją na trzeci dzień po złożeniu zamówienia bez żadnych problemów, tylko potem chyba z miesiąc wyczekałem się na podstemplowaną karte gwarancyjną. Moim zdaniem nie są najgorszym e-sklepem, na jaki można trafić, chociaż, jak czytam, to przez ostatni rok mogło się to i owo zmienić na gorsze
pzdr

Zadziwiające to jak traktują klienta w hoopla.pl, tymbardziej że spółka prowadząca sklep wybiera się właśnie na giełdę :(

http://www.internetstandard.pl/news/news.asp?m=29&id=114665
 

Golgota

New member
golbek napisał:
Są w sprzedaży kable DVI(oczywiście Analog)<->component
http://www.allegro.pl/item205949090_kabel_component_dvi_wersji_high_quality.html
Posiadam kartę gigabyte 7300 gt z dołączonym kablem z gniazdami component.Ciekawe jak przez to będzie działało.Mówie ciekawe bo przymierzam się do kupna pv7 i nadal nie wiem jaki kabel kupić do połączenia z kompem:(
Byłbbym wdzięczny jakby ktoś kto posiada ten model tv poczielił sie spostrzeżeniami jaka jest różnica w obrazie po podłączeniu go przez dvi(do hdmi) i przez component

Pozdrawiam.
Witam,
Ja mam GF 7800 GTX VIVO, podłączony TV PV 70 przez component 10m i wyjście HDTV z karty, obraz jest rewelacyjny kwesta wyskalowania karty, filmy Dvx wyglądają naprawdę rewelacyjnie, o HD i DVD oczywiście nie wspomnę
Nie wiem jak GF 7300 będzie się sprawowała, jest słabszym silnikiem do DVD

Pozdrawiam
 

golbek

New member
Golgota napisał:
Witam,
Ja mam GF 7800 GTX VIVO, podłączony TV PV 70 przez component 10m i wyjście HDTV z karty, obraz jest rewelacyjny kwesta wyskalowania karty, filmy Dvx wyglądają naprawdę rewelacyjnie, o HD i DVD oczywiście nie wspomnę
Nie wiem jak GF 7300 będzie się sprawowała, jest słabszym silnikiem do DVD

Pozdrawiam
A próbowałeś podłączać przez hdmi (przelotkę dvi-hdmi) jak tak to czy zauważyłeś dużą różnicę w jakośći obrazu ?
 

Golgota

New member
golbek napisał:
A próbowałeś podłączać przez hdmi (przelotkę dvi-hdmi) jak tak to czy zauważyłeś dużą różnicę w jakośći obrazu ?


Jak zresetowac menu serwisowe do fabrycznych ustawień?
W PV70
………………………………………………………………
Niestety nie mam takiego kabla, ale podejrzewam ze po DVI-HDMI będzie lepiej, choć naprawdę jest i teraz bardzo dobrze a ja jestem raczej wybrednym odbiorcą różnych dobroci, monitor mam podłączony przez DVI, próbowałem podłączyć przez Dsub, różnica jest widoczna na korzyść DVI
Pozdrawiam
 

Jasiek_31

New member
Ja podłączałem przez kabelek DVi-HDMI zarówno Ati jak i NVidii karty i w obu przypadkach obraz super.
Na karcie Ati odrazu cały obrazik był na ekranie, a Nvidie trzeba było troche podregulować bo na początku obraz troche wystawał za powierzchnie ekranu.

Pozdrawiam.
 

golbek

New member
Jasiek_31 napisał:
Ja podłączałem przez kabelek DVi-HDMI zarówno Ati jak i NVidii karty i w obu przypadkach obraz super.
Na karcie Ati odrazu cały obrazik był na ekranie, a Nvidie trzeba było troche podregulować bo na początku obraz troche wystawał za powierzchnie ekranu.
Pozdrawiam.
Czyli da się w Nvidi to wyregulować...to jednak zaopatrzę się w kabelek hdmi
Dzięki za pomoc.
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
corrado napisał:
Witam !

Posiadam Panasonica 42PV70P od 03.04.2007 i do 11.06.07 mógłbym go tylko chwalić. Jednakże od 12.06.07 zaczęły się na ekranie w części - centralnie na środku - pojawiać PIONOWE, najpierw jaśniejsze, potem bardziej wybarwione kolorowe linie . Na początku było ich trzy, a obecnie z 5-6. Linie te czasami, fragmentarycznie zanikają przy jaśniejszym tle obrazu ale generalnie są cały czas widoczne. Zgłosiłem usterkę do serwisu czekam na odbiór i naprawę. Czytałem kiedyś, że w wcześniejszych modelach Panasonica pojawiały się jakieś pasy ale poziome. To tyle chciałbym dorzucić - co sam zaobserwowałem.
Napisz jak zakończyła się ta przygoda bo mam to samo i dzisiaj zabrali padlinę na serwis
 

dread

New member
Bez reklam
alz napisał:
Napisz jak zakończyła się ta przygoda bo mam to samo i dzisiaj zabrali padlinę na serwis

Ja napisze jak u mnie sie zakonczylo - dwa tygodnie od zgloszenia oczekiwania az serwis zabierze Panasa (z poczatkowej jednej linii zrobilo sie ich 10 :) ), pozniej 3 tygodnie czekania az sprowadza modul z zagranicy az w koncu sie poddali i przysluguje mi nowy TV.
I tak sie teraz zastanawiam czy za doplata nie kupic czegos mniej awaryjnego bo to co Panas ostatnio wyrabia to... :E
 

tades

New member
W związku z awaryjnością modeli Panasonica (może to być kwestia dużej ilości sprzedanych tv w porównaniu z innymi markami ) ja zastanawiam się nad kupnem wersji z lepszej części europy ;) modelu 42pv71f dostępnej też w Polsce np. sklep Digitalo cena 4799.
Podobno lepsza elektronika.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
coś za coś.
Jeśli każdy chce mieć tylko cenę - to materiały użyte mogą być tylko tańsze. W dobie szerokiej gamy wyboru - można spokojnie sięgać po konkurencje - która nie boryka się z takimi problemami . Nie trzeba też obecnie dużo więcej dopłacać.
Różnice jakości są na zdjęciach .

260307PV70_test.jpg


http://hdtv.com.pl/modules.php?op=m...=article&sid=1477&mode=thread&order=0&thold=0
przy nowych cenach Pioneera czy Hitachi - nie ma wątpliwości co do wyboru.
 

tades

New member
Podobno
Za:
Na zachodzie nie tylko tv ma lepsze wyposażenie przy tej samej cenie - np. samochody
Dobre oceny pism video w niemczech - Bazar cen
Opinia pana sprzedawcy tychże tv ;)
Kiki trudno wydać na tv 6 tys gdy planowało się 3,5 tys.
Przy okazji warto dołożyć do pv 70 zamiast pv 45 ?
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
KIKI nadmieniał kup droższy bedzie lepszy, a guzik prawda mój znajomy kupił Hitachi 4 miesiące temu a wdomu ma go raptem kilka tygodni bo wiecznie ta padlina jest w serwisie i teraz ma już drugi i tez coś fiksuje. Jak widać dość ułomna jest zasada płacisz ,masz.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
heh, a jak KIKI pare m-cy temy pisal o nowych modelach Panasa jaka to rewelacje w super nowych cenach, dla uzytkownikach portalu super ceny itp., a teraz co..., smiac sie chce...,
a teraz to, ze wala reklamy co kazy post i tyle!
 
Do góry