Seria PV70

jjb

New member
@wydma8

Trzeba wejsc do menu servisowego. Przytrzymujesz wcisniety klawiscz zciszania na telewizorze i z pilota wklepujesz 000.
Niestety nie wiedziec dlaczego nie na wszytskich TV to dziala.


podzrawiam
 

wydma8

New member
Chyba sie udalo:) wyskoczyla jakas szara plansza i po lewej stronie byl time i sie okazalo ze mam 80 godzin pracy:) co wydaje mi sie ze jest troszke za duzo, ale moze:)

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
jjb napisał:
Trzeba wejsc do menu servisowego. Przytrzymujesz wcisniety klawiscz zciszania na telewizorze i z pilota wklepujesz 000.
Niestety nie wiedziec dlaczego nie na wszytskich TV to dziala.
Zdaje się, że działa zawsze, tylko niektórzy naciskali klawisz ściszania na pilocie. ;)

ArtS :)
 

motobartcompany

New member
jjb napisał:
Ja po trzech godzinach gry w obliviona nie zauwazylem zeby cos sie wypalilo.

pozdrawiam

To masz szczęscie, bo u mnie po 2 godzinach w Forze 2 zostawały powidoki, śnieg na 15 minut to eliminował, ale co by było gdybym grał po 6 godzin dziennie, przez miesiac w tą samą gre....
 

veteran

New member
Panasonic TH-42PV70 wycofany z hoopla.pl?

Witam,

Przymierza(łe)m się do zakupu tego modelu, właśnie w hoopla.pl i okazuje się, że przed 3 dniami zniknął z oferty. Otrzymałem informację z tego sklepu że już nie wróci. Domyślacie się może dlaczego? Jakieś wady? Dużo reklamacji? Czy ta seria powoli schodzi z rynku? Tak szybko? Został u nich w ofercie tylko model 700 z tej linii.

v.
 

Golgota

New member
Witam,
Bardzo proszę Was niech w końcu ktoś dokładnie opisze wejście do menu serwisowego, tylko proszę bez żądnych skrótów
Pozdrawiam:(
 

pamil68

New member
różnice pv70 i pv7 cd...

(Cy)Gorg napisał:
Poważniejszych różnic, poza brakiem jednego HDMI jest brak wejscia przez D-SUB (komputerowego), bardzo powazna wada.


Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź. Pozwolę sobie na mały komentarz, ściągnąłem informację na temat pv7 z polskiej strony Panasonica. piszą, że kontrast jest 10000:1 i SubPixel podobno jest, faktycznie brak wejścia PC wobec tego może nie jest aż tak źle, choć cena faktycznie podejrzanie niska. Jeśli ktoś posiada pv7 i może coś napisać z doświadczenia będę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich
 

MArio K-39

New member
veteran napisał:
Witam,

Przymierza(łe)m się do zakupu tego modelu, właśnie w hoopla.pl i okazuje się, że przed 3 dniami zniknął z oferty. Otrzymałem informację z tego sklepu że już nie wróci. Domyślacie się może dlaczego? Jakieś wady? Dużo reklamacji? Czy ta seria powoli schodzi z rynku? Tak szybko? Został u nich w ofercie tylko model 700 z tej linii.v.

Drogi kolego przeczytaj ten post #1806 ,a wszystko zrozumiesz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
seria jest w ciagłej sprzedaży . Tylko że wszyscy zajechali tak ceny że już nikomu się nie opłaca. Sklepy kupujące legalnie w Panasonic Polską - kupują za znacznie wyższą cenę niż ta podana w sklepach internetowych.
Więc większość wystawia powietrze i czeka , że może Panasonic w między czasie obniży cenę. A telewizory są w ciągłej sprzedaży.
Seria PV 7 właśnie - spadła cena w Panasonic Polska z 5199 na 4699 zł .
Czyli cena internetowa powinna sięgać ok. 3899 / tam gdzie bez problemu każdego dnia dostaniesz telewizor/.
Obecnie w klasie cenowej - gra bardzo dobrze.
 

golbek

New member
komputer najlepiej połączyć z plazmą kablem dvi-component?

Słyszałem że przez kabel hdmi-dvi jest ucięty obraz.poniewaz pv7 nie posiada wejscia dvi to najlepiej jest chyba podłączyć kompa kablem dvi-component(czyli dvi-3xRCA)???
 

Jasiek_31

New member
A skąd ty weźmiesz taki kabel ?
A co do obcinania to powiem tak, podłączałem do mojego PV70 dwa komputery jeden z kartą Ati a drugi z kartą NVidia przez ten sam kabelek DVi-HDMI i obrazik z Ati był cały na ekranie niezależnie od rozdzielczości, za to z NVidi przy każdej wybranej rozdzielczości ucinało obraz z każdej strony (myśle że ogólem jakieś 5%), mimo różnych ustawień nie udało mi się tego zwalczyć, teraz bede miał jeszcze inną kartę NVidi i zobacze jak ta bedzie się zachowywała.

Pozdrawiam.

golbek napisał:
Słyszałem że przez kabel hdmi-dvi jest ucięty obraz.poniewaz pv7 nie posiada wejscia dvi to najlepiej jest chyba podłączyć kompa kablem dvi-component(czyli dvi-3xRCA)???
 

veteran

New member
kiki napisał:
seria jest w ciagłej sprzedaży . Tylko że wszyscy zajechali tak ceny że już nikomu się nie opłaca. Sklepy kupujące legalnie w Panasonic Polską - kupują za znacznie wyższą cenę niż ta podana w sklepach internetowych.
Czyli sklepy internetowe kupują ten sprzęt nielegalnie? Stąd cena w Media Markt to ok. 5500 zł a w sklepach internetowych ok. 4300 zł? Wydawało mi się zawsze, że różnica wynika ze skali marży. Media Markt musi opłacić wynajem hali, setki pracowników, poteżną reklamę itp. itd. Sklepy internetowe nie muszą, więc mogą mieć niższą marżę.
 
Ostatnia edycja:

veteran

New member
MArio K-39 napisał:
Drogi kolego przeczytaj ten post #1806 ,a wszystko zrozumiesz.

hoopla.pl rzeczywiście totalnie niepoważnym sklepem jest, wczoraj informują, że TH-42PV70 w ofercie już nie będzie, a dziś... się pojawia z nowa, niższą ceną (aczkolwiek przekreślona cena, niby poprzednia, jest dużo dużo wyższa niż rzeczywista poprzednia cena):

http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=21860&ref=16

dziękuje za ostrzeżenie :) wiarygodność sklepu zerowa
 

golbek

New member
Jasiek_31 napisał:
A skąd ty weźmiesz taki kabel ?
Są w sprzedaży kable DVI(oczywiście Analog)<->component
http://www.allegro.pl/item205949090_kabel_component_dvi_wersji_high_quality.html
Posiadam kartę gigabyte 7300 gt z dołączonym kablem z gniazdami component.Ciekawe jak przez to będzie działało.Mówie ciekawe bo przymierzam się do kupna pv7 i nadal nie wiem jaki kabel kupić do połączenia z kompem:(
Byłbbym wdzięczny jakby ktoś kto posiada ten model tv poczielił sie spostrzeżeniami jaka jest różnica w obrazie po podłączeniu go przez dvi(do hdmi) i przez component

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
witam, kilka dni temu przyszedł do nas na sklep model 42pv70, z ciekawości odrazu wystawilem na półkę,żródło sygnału mamy na wszystkie telewizory puszczone z dvd, rozdzielone do każdego kablem antenowym, obraz z tego źródła na pv70 bardzo dobry, stojący obok 40R71B wogóle się nie umywał, po podłączeniu dvd po componencie obraz żyleta.dzisiaj jeszcze zobaczę jak współdziała z kompem, jak będzie zainteresowanie mogę zrobić kilka fotek, niezdecydowanym polecam ten model, gra naprawdę rewelacyjnie!!
 
Do góry