Seria PV60

Grzegorz6060

New member
Nie znasz mnie więc nie powinieneś posądzać o lenistwo. Postaram się nie urażać was i jak najmniej pisać. A tak na marginesie to po ostatnich aferach żałuje że jestem Polakiem ale to inny temat nie na tym forum, więc skończmy tą polemikę. Piszmy tylko o Panasie. Z wyrazami szacunku i pozdrowieniem. Grzegorz.
 

kredek

New member
Tak na marginesie - wiecie jaka jest IMHO największa wada tych naszych plazm?
To że umieścili przycisk przywracający ustawienia fabryczne na pilocie: jeden klik (dziecko lub każdy inny przypadkiem) i... od nowa trzeba ustawiać.
:D
 

Mabri

New member
Kurcze - jakieś małe te 42 cale! :D
I szyba jednak odbija.
Najlepiej prezentuje się jednak na ścianie.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
ludziska, nigdzie nie mozna dostac plazmy panasa serii PV60, mnie interesuje rozmiar 37", nie ma nigdzie, ani w sklepach internetowych, ani u dealerow, dzwonilem do Panasonic Polska i potwierdzili brak w magazynach, ponoc transport ma dotrzec w tyg, cholera swieta bez plazmy?? nie bedzie mikołaja u mnie w tym roku pewnie?! :( :(
 

kiler303

New member
witajcie... a powiedzcie mi czy jakis zestaw kina domowego w cenie do 1.600 zł mozna dopasowac do panasonica 42PV60, co waszym zdaniem najlepiej bedzie działac?....i na co zwracac uwage przy zakupie kina? i jakim łączem go najlepiej podpiąc z telewizorem? pozdrawiam Andrzej
 

Marion

New member
POsiadam Kablówke nadawaną cyfrowym set-boxem, który świetnie poprawia obraz ...planuje zakup telewizora 32-37 cali. Praktycznie ograniczam sie do 3 modeli:

32LX600 lcd
37Pv60 lub 600 plazma.

Który polecicie do kablkówki , abym był bardziej zadowolony?

dzięki
 

jarekkar

New member
drosophilia napisał:
ludziska, nigdzie nie mozna dostac plazmy panasa serii PV60, mnie interesuje rozmiar 37", nie ma nigdzie, ani w sklepach internetowych, ani u dealerow, dzwonilem do Panasonic Polska i potwierdzili brak w magazynach, ponoc transport ma dotrzec w tyg, cholera swieta bez plazmy?? nie bedzie mikołaja u mnie w tym roku pewnie?! :( :(

No coś Ty? Przed chwilą widziałem kilka od ręki na Allegro.
 

Marion

New member
ale oglądasdz n telewizje a ja mam kablówke tyle ze cyfrowo podawaną przez set box.
a i tak nie wiem czy lepiej ta plazma bedzie chodzic 37 cali od lcd panasonica 32 cale lx600....:(
 

Marion

New member
prosze powiedziec czy ta plazma może stac na zwykłym stoliku rtv od mebli czy musi stac w komplecie ze stolikiem jak to widze w katalogu Panasonica..?
 

menek1

New member
Witam serdecznie, bardzo interesująca propozycją w moim wypadku jest panel TH-37PV600E, jednak oglądałem obraz na nim w kilku sklepach i zauważyłem ze obraz lekko drga opdczas wyświetlania niekrórych scen, tak jakby odświeżanie było na poziomie 75Hz. Obraz na moim 100 Hz TV jest chyba bardziej stabilny. Czy to możliwe ? czy mi się to tylko wydaje.
 
Do góry