Seria PV60

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli będziesz miał dobry sygnał to na pewno będzie dobrze, pamiętaj, że są różne tunery sat. i mają różną jakość.

Pozdrawiam
 

mastahor

New member
wiesz narazie mam kablówke . ale oczywiscie w najblizszym czasie pomysle nad jakims talerzem albo POlsat cyfrowy . lub Cyfre + .
ale ile kosztuje cyfre ( miesiaczenie + dekoder ? )
 

pmcomp

New member
Lepiej poczekaj na nową platformę z telewizją nowej generacji, która staruje na jesieni. Fajnie jest oglądać w HDTV.
Pozdrawiam
 

autorus

New member
Mam jeszcze pytanko odnośnie tej plazmy i wieszaka na ścianę. Na scianie na której ma być plazma ma załozony karton gips. Od właściwej ściany jest oddalony o ok 5 cm. I teraz pytanko czy jest jakiś sposó aby nie musieć tego karton-gipsu usówać z całej przestrzeni telewizora tylko zamontować wieszak któryby na tyle wysunął tv? Wogóle to przy zwykłym wieszaku jaka jest odległość tv od ściany? Pozdrawiam Autorus
 

dnc

Moderator
VIP
autorus napisał:
Mam jeszcze pytanko odnośnie tej plazmy i wieszaka na ścianę. Na scianie na której ma być plazma ma załozony karton gips. Od właściwej ściany jest oddalony o ok 5 cm. I teraz pytanko czy jest jakiś sposó aby nie musieć tego karton-gipsu usówać z całej przestrzeni telewizora tylko zamontować wieszak któryby na tyle wysunął tv? Wogóle to przy zwykłym wieszaku jaka jest odległość tv od ściany? Pozdrawiam Autorus

Moim zdaniem powinieneś kupic dłuzsze śruby. Na tyle długie by nie przebiły sciany na wylot, ale jednoczesnie by dobrze wieszak trzymał się na ścianie. No i oczywiscie powinno ich być więcej. Dla zwykłej ściany wystarcza 4 śruby 8-10mm srednicy, dla gipsowej pwonno wystarczyc 6-8 śrub o podobnej średnicy.Ale trzeba by było sprawdzić jak będzie płyta gipsowa reagowac na ciężar TV. To przecież 40 kg!!! Czy nie będzie wgnieceń powodujących przechył wieszaka w dół?
To jednak sporo 5 cm od ściany właściwej.
 
Ostatnia edycja:

kojot

New member
WITAM
wystarczy ze kupisz dluzsze kolki i wkrecisz je przez regips do sciany kup kolki montazowe metalowe 12cm dlugosci zakonczoe gwintem nakretki kontrujace i jak wkrecisz kolki do sciany na to nakrecisz te nakretki to dopiero na nie wieszak i sprawa zalatwiona bo na regips to bym nie wieszal moze jakis czas sie bedzie trzymac ale jak spadnie to mozesz osiwiec w sekunde ja bym nie ryzykowal!!!!!
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kokogrip

New member
witam
mialem ten sam problem z płytą gipsową i użyłem 4 kołków metalowych o sr.10 mm i dł. 20 cm (pamiętaj jeszcze o tynku)wyglądało to solidnie,ponieważ zrezygnowałem z tego i wyciąłem dziure na wieszak obrobiłem elegancko gipsem,kable puściłem za płytą ,poniżej wyciąłem drugi otwór ze szklaną pułką na dvd i tuner,a pod spodem subwoofer .sam sprzęt rzadnych kabli.dodam jeszcze,że jest to wieszak "diva" kupiony na allegro za 145 zł i odsuwa plazmę od ściany o 10 cm
 

wlod

New member
Od tygodnia ciesze sie ogladaniem TV na 42 PV 60. Wcześniej tydzień chodziłem, struty: co wybrać czy bardzo tani LG 42 PX5 czy Panasonica ale w MM ułatwiono mi zadanie. Stały koło siebie LG, Pan i Pioneer. Nie3 miałem problemu z wyborem. Mam pytanie do uztkowników. Może ktoś uzywa dekodera cyfrowego Pioneer 1430 do odboioru Cyfry. Jestem ciekawy jak ustawiacie w dekoderze stopień nasycenia RGB?
 

mastahor

New member
heh a w rzeszowie w Media Markt wlasnie kolesie mi odradzali PV60 - i polecali tego Samsunga LCD 40` co jest w promocji - ;x ze lepszy i wogole klasa wyzej :X
ALE Wybrałem PV60 ... własnie czekam zaraz maja mi przywiesc :) napisze swoje wrazenia - narazie mam Kablówke ...
 

mastahor

New member
Witam `

własnie podłaczylem Panasonic 42 PV60 u mnie w domu :) zastanawiałem sie plazma/lcd ... wybrałem plazme - przywiezli mi dzisiaj podlaczyłem ... KABLÓWKA ... i ... szok - jakosc b.dobra jak na kablówke - Andrzej Lepper w tvn24 az ładniejszy:) !!!! naprawde wiekszosc programów odbiera super ! TV TRWAM nawet jakosc b.dobra :) porobie fotki to wrzuce !
narazie nie ogladam filmow bo musze podłaczyc kino domowe - kupic kabel itd . ogladam z 3m - narazie jest ok :)
 

mastahor

New member
juz ok - troszke zamazane bo aparat . jutro lece jakies filmy wypozyczyc , narazie mam to podłaczone zwykłym łaczem Euro - porobie fotki to wazm pokaze - to mi doradzicie co i jak zeby jakosc byla lepsza [ rzy dvd
 

victorius

New member
witam
ponawiam pytanie -jaka podstawa obrotowa jest zalecana do 42pv60?Nigdzie o tym nie piszą.Czy ktos z Was kupił już go z taką podstawą?Czy TY-ST42PX500 pasuje do tego odbiornika?
dzieki za pomoc pozdrawiam
 
Do góry