Seria PV60

kasia76

New member
MArio K-39 napisał:
Witam ! Mam wrażenie, że ten wątek zamarł.Chciałbym go obudzic z letargu za sprawą CENY na Panasa 42 PV 60. Przypadkowo zobaczyłem TO !
http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=16104&ref=16

Dzwoniłem dostępnosc jak najbardziej jest w ofercie za tą kaskę.

P.s.
Trochę przykro kupiłem go za 4.8 k dwa miechy temu :cry:

Niewtajemniczonych poinformuje, iż w sklepie Hoopla.pl - link powyżej - Panasonic 42PV60EH dostępny był wczoraj tj. 17.04.2007 za cenę 3448żł. Złożyłam na niego zamówienie, które zostało przyjęte (wg. informacji e-mail). Wg. kolejnego e-mail`a zostało nawet przekazane do realizacji. Niestety dzisiaj przyszedł kolejny e-mail z informacją iż tego tv nie ma już ponieważ nie jest dostępny u producenta.
 

kaszpir

New member
kasia76 napisał:
Niewtajemniczonych poinformuje, iż w sklepie Hoopla.pl - link powyżej - Panasonic 42PV60EH dostępny był wczoraj tj. 17.04.2007 za cenę 3448żł. Złożyłam na niego zamówienie, które zostało przyjęte (wg. informacji e-mail). Wg. kolejnego e-mail`a zostało nawet przekazane do realizacji. Niestety dzisiaj przyszedł kolejny e-mail z informacją iż tego tv nie ma już ponieważ nie jest dostępny u producenta.

Ja też zamówiłem , i dokładnie to samo ...

Sądzę że albo się walnęli (bo jak popatrzysz cena już jest zupelnie inna i oczywiście opisane że już niedostepny) albo ...

Zanim się pojawił , już go nie było (kupili sami handlowcy i itd ...)

Tak czy owak jest na max. wkurzony. Nawet dzwoniłem aby sie dowiedzieć czy to nie jakaś pomyłka i czy jest dostępny ...

Niby tak , to nie żadna pomyłka , a teraz ...

Skandal !
 

kmarcin

New member
Osobiście nie polecam zakupów w sklepie Hoopla. W listopadzie ubiegłego rok, skuszony niską ceną oraz krótkim terminem realizacji, zamówiłem Panasonic'a 42PV60. Zostałem poinformowany emailem o sposobie realizacji oraz zasadach dostarczania tv - cały proces można obserwować bezpośrednio na stronie www. Po 5 dniach anulowano realizacje, bez podania przyczyny. Podczas rozmowy z działem obsługi klienta dowiedziałem się, że nie ma powodów do obaw, telewizor wyjechał do mnie i mam czekać 48h na dostawę. Oczywiście telewizor nie dojechał. Znowu telefon do Hoopla i info: "no tak, niestety, nie wyjechał, poproszę o tel. kontaktowy, oddzwonię za chwilę " - nikt nie oddzwonił. Wnerwiony dzwonie po raz koleiny, odbiera inna osoba, naświetlam sprawę i słyszę: "tak, zgadza się był uszkodzony karton i sprowadziliśmy nowy telewizor. Proszę obserwować realizację zlecenia na www." Mijają kolejne dni i znowu anulowano zlecenie. Telefon do Hoopla i... telewizor przez pomyłkę pojechał do innego klienta. Wysyłam "mejla" z informacją o rezygnacji i niech oddają pieniądze. Następnego ranka dzwoni do mnie pan z przeprosinami, kolejna bajka o traumatycznych perypetiach z tv i deklaracja o niezwłocznej dostawie. Mija kolejny dzień, otrzymuje kolejny telefon i "miły" pan z Hoopla podekscytowanym głosem oznajmia, że właśnie patrzy na karton z tv i osobiście dopilnuję, aby dzisiaj wyjechał. Ma oddzwonić w ciągu godziny i podać mi nr przesyłki kurierskiej oraz tel. do kuriera. Nie minęło 30 min. , ten sam głos w słuchawce oznajmia: "telewizor jest już w Poznaniu i dzisiaj po południu będzie u pana w domu". Normalnie CUD!!! Teleportacja jakaś, czy co! Z jednej dzielnicy Poznania do innej tv jechał kolejne 5 dni. Na szczęście przesyłka dotarła w całości, opakowanie nienaruszone i sprzęcik gra ślicznie do dziś. Nie rozumiem tylko, po co te wszystkie krętactwa - wystarczyło powiedzieć "czekamy na dostawę, będzie za dwa tygodnie" itp. A tak zmarnowanych 6 popołudni oraz zamiast obiecanych 2-5 dni zrobiło się 21. Nie polecam.:(
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kmarcin napisał:
Osobiście nie polecam zakupów w sklepie Hoopla.

Potwierdzam w calej rozciaglosci, mnie zwodzili tylko trzy dni (coz niecierpliwy jestem), problemy z cenami na swojej stronie maja od jakiego czasu, za zwyczaj podaj o 1k mniej niz jest to faktycznie. Sklep moze i znany ale podejscie do klienta fatalne.

Pzdr. (C)G
 

saturn

New member
przelączanie kanalow TH 42PV60EH

Witam
Napiszcie mi proszę czy to normalne jak przelączam kanal z anteny naziemnej wystepuje dosc głośny szum z głośnikow TV. Z N-boxa tego niema.
Pozdrawiam.
 
J

Judash

Guest
kmarcin napisał:
Osobiście nie polecam zakupów w sklepie Hoopla. W listopadzie ubiegłego rok, skuszony niską ceną oraz krótkim terminem realizacji, zamówiłem Panasonic'a 42PV60. Zostałem poinformowany emailem o sposobie realizacji oraz zasadach dostarczania tv - cały proces można obserwować bezpośrednio na stronie www. Po 5 dniach anulowano realizacje, bez podania przyczyny. Podczas rozmowy z działem obsługi klienta dowiedziałem się, że nie ma powodów do obaw, telewizor wyjechał do mnie i mam czekać 48h na dostawę. Oczywiście telewizor nie dojechał. Znowu telefon do Hoopla i info: "no tak, niestety, nie wyjechał, poproszę o tel. kontaktowy, oddzwonię za chwilę " - nikt nie oddzwonił. Wnerwiony dzwonie po raz koleiny, odbiera inna osoba, naświetlam sprawę i słyszę: "tak, zgadza się był uszkodzony karton i sprowadziliśmy nowy telewizor. Proszę obserwować realizację zlecenia na www." Mijają kolejne dni i znowu anulowano zlecenie. Telefon do Hoopla i... telewizor przez pomyłkę pojechał do innego klienta. Wysyłam "mejla" z informacją o rezygnacji i niech oddają pieniądze. Następnego ranka dzwoni do mnie pan z przeprosinami, kolejna bajka o traumatycznych perypetiach z tv i deklaracja o niezwłocznej dostawie. Mija kolejny dzień, otrzymuje kolejny telefon i "miły" pan z Hoopla podekscytowanym głosem oznajmia, że właśnie patrzy na karton z tv i osobiście dopilnuję, aby dzisiaj wyjechał. Ma oddzwonić w ciągu godziny i podać mi nr przesyłki kurierskiej oraz tel. do kuriera. Nie minęło 30 min. , ten sam głos w słuchawce oznajmia: "telewizor jest już w Poznaniu i dzisiaj po południu będzie u pana w domu". Normalnie CUD!!! Teleportacja jakaś, czy co! Z jednej dzielnicy Poznania do innej tv jechał kolejne 5 dni. Na szczęście przesyłka dotarła w całości, opakowanie nienaruszone i sprzęcik gra ślicznie do dziś. Nie rozumiem tylko, po co te wszystkie krętactwa - wystarczyło powiedzieć "czekamy na dostawę, będzie za dwa tygodnie" itp. A tak zmarnowanych 6 popołudni oraz zamiast obiecanych 2-5 dni zrobiło się 21. Nie polecam.:(

Ja u nich kupilem ten model i dotarl w 5 dni, ale......placilem przy odbiorze ;), bo jak znam zycie, to jak firma-sklep dostnie kase, to jakos szybko zapominaja o kliencie ;). Bedzie towar-bedzie kasa ;)
 

stereoman

New member
A tak mnie ciekawi przy okazji,czy ta informacja ze sklepu

Zostałem poinformowany emailem o sposobie realizacji oraz zasadach dostarczania tv - cały proces można obserwować bezpośrednio na stronie www.

nie jest potwierdzeniem zawarcia transakcji ze wszystkimi tego konsekwencjami??

Podobnie jak na Allegro z samochodem za parę tysięcy/wartym dużo więcej/ ,sprzedający przegrał mimo tłumaczenia pomyłką.

Ktoś to potwierdzi?

pzdr
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja miałem podobny problem z Hoopla

Chodziło co prawda o pralkę:) Ale podali cenę o bodajże 400 złotych niższą niż inne sklepy. Zamówiłem, zapłaciłem i zaczęły się klocki, bo się okazało, że już nie ma, a następna dostawa będzie droższa. Ja powiedziałem, że mnie nic to nie obchodzi. Zwodzili mnie z miesiąc, chcieli zwracać pieniądze itd. Ja twardo, że umowa zawarta i już. Na koniec się wściekłem rozmawiałem z prezesem i on mi ze smutkiem powiedział, że zrobią dla mnie wyjątek i zakupią pralkę w cenie wyższej, a mi prześlą po cenie takiej jak była na stronie internetowej:) no i udało się. Tak, ze cierpliwości.
ps. Nie na darmo Hoopla nie pozwala wypowiadać się np w Skąpcu na swój temat. Pzdr
 

beekeeper

New member
ja też miałem problem z hooplą, zamówiłem panasa w listopadzie 2006, na szczęie za pobraniem. Wszystko przebiegało ok tzn info na stronie, maile ze statusem zamówienia itp. Telewizorek dojechał dość szybko ale nauczony doświadczeniem mówię kurierowi, że najpierw muszę zobaczyć towar później zapłacę i co???? wielki smutek na samym środku ekranu wielka dziura. Na szczęście kurier był jakiś świerzak, spisaliśmy protokół odmowa przyęcia i pojechał spowrotem. Tu zaczęły się schody - w hoopla powiedzieli, że mogą wysłać nowy dopiero jak przyjedzie uszkodzony. Nie chcę opisywać po kolei jak było ale po czterech dniach telewizor jeszcze do nich nie wrócił (tak twierdzili), więc anulowałem zamówienie. Później dwukrotnie dostawałem faktury z potwierdzeniem, że zapłaciłem za towar:fool:. po prostu porażka, strach pomyśleć co by było gdybym zapłacił przelewem.
W końcu kupiłem sprzęt taniej w DV tech z Pruszkowa. Nie chcę żeby zabrzmiało to jak kryptoreklama ale szczerze polecam.
Co się tyczy jeszcze kwestii zmian warunków zamówienie to jak twierdzi stereoman klienta nie powinno obchodzić że nie ma u producenta. Oferta na stronie sklepu jest ofertą w rozumieniu c ywilno prawnym, złożenie i przyjęcie zamówienie jest umową kupna sprzedaży. Skoro zamawiasz towar w określonej cenie to w d..e masz to skąd sprzedający go weźmie i czy na tym zarobi czy nie. Sęk w tym, że rzadko kiedy klienci decydują się na roszczenia czy też sprawy sądowe i na tym wygrywają tacy jak Hoopla
 

ArtS007

New member
Bez reklam
beekeeper napisał:
Oferta na stronie sklepu jest ofertą w rozumieniu c ywilno prawnym, złożenie i przyjęcie zamówienie jest umową kupna sprzedaży. Skoro zamawiasz towar w określonej cenie to w d..e masz to skąd sprzedający go weźmie i czy na tym zarobi czy nie. Sęk w tym, że rzadko kiedy klienci decydują się na roszczenia czy też sprawy sądowe i na tym wygrywają tacy jak Hoopla
Niestety, nie masz racji. Wystarczy czytać regulaminy, gdzie sklepy nagminnie piszą, że oferta przedstawiona na stronach internetowych nie jest ofertą w rozumieniu cywilno-prawnym. Co innego potwierdzenie zamówienia. To już jest umowa kupna-sprzedaży. A z d... to się wstrzymaj. ;)

ArtS :)
 

J@rekM

New member
niska cena 42PV60

MArio K-39 napisał:
Witam ! Mam wrażenie, że ten wątek zamarł.Chciałbym go obudzic z letargu za sprawą CENY na Panasa 42 PV 60. Przypadkowo zobaczyłem TO !
http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=16104&ref=16

Witam wszystkich. Przepraszam, że mój debiut na forum rozpoczynam od cytatu, ale moim zdaniem dla szukających taniej możliwości zakupu plazmy Panasonic warto wiedzieć, iż dzisiaj w makro (Sosnowiec) modele 42PV60EH były sprzedawane po 3732,97 zł brutto (promocja ma trwać dłużej i jest możliwość zakupu w 20 ratach). Nie są to modele powystawowe lecz oryginalnie zapakowane i nowe; sprawdziłem o godz. 13 mieli jeszcze 3 szt. Moim zdaniem lepiej tam niż w Hoopla.
Nie jestem pracownikiem Makro - uprzedzając pytania.
Pozdrawiam
 

dnc

Moderator
VIP
J@rekM napisał:
MArio K-39 napisał:
Witam ! Mam wrażenie, że ten wątek zamarł.Chciałbym go obudzic z letargu za sprawą CENY na Panasa 42 PV 60. Przypadkowo zobaczyłem TO !
http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=16104&ref=16
(...)
CEna może i kusząca, ale ten model ma już ponad rok i skoro jest już nowy model to jak dla mnie szkoda kasy na staruszka. Ten wątek został na tyle wyeksploatowany, że nabycie PV70 było dla wielu łatwiejsze.
 

Miroslaw79

New member
Panowie przejrzałem kilka stron ze stolikami do naszej plazmy Panasonica wszędzie piszą o wysokości 49,6 cm..Przecież to jest bardzo niski stolik ,czy to jest liczone z kołami i najważniejsze czy wejdzie mi w te segmenty zestaw muzyczny , pojedyńczy ma 12 cm wysokości?Dzięki za odpowiedz
 

gonek

New member
Miroslaw79 napisał:
Panowie przejrzałem kilka stron ze stolikami do naszej plazmy Panasonica wszędzie piszą o wysokości 49,6 cm..Przecież to jest bardzo niski stolik ,czy to jest liczone z kołami i najważniejsze czy wejdzie mi w te segmenty zestaw muzyczny , pojedyńczy ma 12 cm wysokości?Dzięki za odpowiedz
Stolik ma wysokość 45,9cm i jest niski. Sprzet wejdzie napewno, wysokośc dolnej półki to 14cm, środkowej 14,5cm, a górnej 13cm.
Stolik jest naprawde ładny, ale i drogi.
Niestety raczej go nie kupisz już. Ja zamawiałem w chyba 5-ciu sklepach i w każdym usłyszałem odpowiedź, że stolików niema. Dostałem w DVtech powystawowy, ale w idealnym stanie za 1440zł.
Zobacz na zdjeciu jak wygląda TV na tym stoliku.
http://republika.pl/gonek/panasonic.jpg
 

Holt_

New member
Bez reklam
eugens napisał:
Witam,mimo że wątek już umarł mam pytanie:po podłączeniu plazmy do laptopa i oglądaniu filmu nie mam w plaźmie głosu.

trochę lakoniczne to info :)

A podłączyłeś tylko VGA-VGA (czy tam DVI-HDMI...) czy dźwięk z laptopa też jakoś wypuściłeś????

Podłącz dźwięk z laptopa takim kablem:
http://www.allegro.pl/item239943576_jack_3_5_2xrca_cinch_2_5m_dobry_kabel_.html

do wejścia audio telewizora albo do wejścia audio w ampli(wieży etc).

Czasem trzeba mocno pogłośnić dźwięk w TV czy wieży.
 
Do góry