Seria PDP-427 i 507

Gawelo

New member
Witaj Kiki,

W sprawie ceny na 436 to chciałbym poznać propozycję jaką masz do zaoferowania.
Gdzie można się dowiedzieć?
Pozdrawiam
Tomasz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ceny dla członków forum są najlepsze.
Wejdź na priv lub gg 2868228 - to Ci powiem

Ale dla mnie najważniesza jest jakość. Wiele osób twierdzi że plazma Pioneera wygrywa nawet jeśli jest nie włączona . Ma jakieś pozytywne fluidy.
pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
Resztki

Gawelo napisał:
Witaj Kiki,

W sprawie ceny na 436 to chciałbym poznać propozycję jaką masz do zaoferowania.
Gdzie można się dowiedzieć?
Pozdrawiam
Tomasz
No więc ceny na starą serie Pionka są następujące:
-PDP436FDE-1900 Euro
-PDP436RXE-2000 Euro
-PDP436XDE-2200 Euro
Cena jest ceną kpl. tzn. z tunerem,podstawą i głośnikami (niestety tylko bocznymi)
Ceny na nowe modele są po prostu zwariowane i nie mają nic wspólnego z cenami które będą niedługo obowiązywać:)
Służę adresami pod którymi można to sobie samemu zamówić w Niemczech (bez mojej komercyjnej obecności :D )....w końcu kolegom z forum można bezinteresownie pomagać :p
...a sam wybrałem Hitachi 42PD9700 który zabija nowe modele Piona a kosztuje w tej chwili hmmmm MIODZIO ;)
 

eMWu

New member
Witam, jestem na forum nowy :) Rowniez jestem zainteresowany PDP-427XD.
Niestety nie widze nowych pioneerow na a12center.de :???:
Co prawda jest pare aukcji na allegro, ale chcialbym zobaczyc ceny sklepowe dla porownania.

Chetnie tez bym przeczytal o wrazeniach z prezentacji nowych pioneerow w Warszawie.

Mozna gdzies obecnie PDP-427XD w Warszawie obejrzec?
A najchetniej to bym porownal sobie z Hitachi 42PD9700 na zywo :blagam:
 

Goliat

New member
Bez reklam
vitoni napisał:
Dzięki GOLIAT-w tym sklepie nie ma tych pionków,mam nadzieję ,że masz namiar na jeszcze inny sklep:)
na stronie może nie być (są baaardzo stare modele) ale na maila coś chyba znajdziesz ;) Golubov1@freenet.de
a w razie wojny to : http://www.hificomponents.de/versand.aspx (po niemiecku)
http://www.king-music.de/ (też Germany :( )
http://www.samtec-gmbh.com/ (proś Jarka lub Józefa ;) )
a jak już będzie kpl. kiszka to mam sprawdzonego człeka który może poszukać w okolicach zagłębia Ruhry ;)
pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja ostatnio widziałem po 1000 Euro - ale juz nie ma.
Jak u nas nie bedzie -t o będą po 500 euro.
Pioneer 427 będzie w tych samych cenach co w Polsce - tyle ,ze w Niemczech kupisz bez gwarancji.
 

lesli

New member
stare pionki

Nie bardzo mi się chce wierzyc w te ceny.
Przecierz na jednej ze stron które podajesz ceny pionków jak nic są:
436FDE = 2400 Eur,
436 SXE = 3000 Eur
Czy te różnice wynikają z negocjacji czy innych kombinacji i jakich.
Ja swojego pionka mam ale moi znajomi i owszem rozglądaja sie bo dla nich czy 436 czy 427 to i tak bez różnicy.
pozdrawiam
Lesli


Goliat napisał:
No więc ceny na starą serie Pionka są następujące:
-PDP436FDE-1900 Euro
-PDP436RXE-2000 Euro
-PDP436XDE-2200 Euro
Cena jest ceną kpl. tzn. z tunerem,podstawą i głośnikami (niestety tylko bocznymi)
Ceny na nowe modele są po prostu zwariowane i nie mają nic wspólnego z cenami które będą niedługo obowiązywać:)
Służę adresami pod którymi można to sobie samemu zamówić w Niemczech (bez mojej komercyjnej obecności :D )....w końcu kolegom z forum można bezinteresownie pomagać :p
...a sam wybrałem Hitachi 42PD9700 który zabija nowe modele Piona a kosztuje w tej chwili hmmmm MIODZIO ;)
 

Goliat

New member
Bez reklam
lesli napisał:
Nie bardzo mi się chce wierzyc w te ceny.
Przecierz na jednej ze stron które podajesz ceny pionków jak nic są:
436FDE = 2400 Eur,
436 SXE = 3000 Eur
Czy te różnice wynikają z negocjacji czy innych kombinacji i jakich.
Ja swojego pionka mam ale moi znajomi i owszem rozglądaja sie bo dla nich czy 436 czy 427 to i tak bez różnicy.
pozdrawiam
Lesli
Gdybyś obserwował Allegro to nie uszedłby twojej uwadze fakt że nie dalej jak 10 dni temu A12Center oferował FDE-8099 PLN , RXE-8199 PLN ..... no cóż bez komentarza.
Pozdrawiam.
 

Goliat

New member
Bez reklam
lesli napisał:
Nie bardzo mi się chce wierzyc w te ceny.
Przecierz na jednej ze stron które podajesz ceny pionków jak nic są:
436FDE = 2400 Eur,
436 SXE = 3000 Eur
Czy te różnice wynikają z negocjacji czy innych kombinacji i jakich.
Ja swojego pionka mam ale moi znajomi i owszem rozglądaja sie bo dla nich czy 436 czy 427 to i tak bez różnicy.
pozdrawiam
Lesli
Gdybyś obserwował Allegro to nie uszedłby twojej uwadze fakt że nie dalej jak 10 dni temu A12Center oferował FDE-8099 PLN , RXE-8199 PLN ..... no cóż bez komentarza.
Pozdrawiam.
 

Goliat

New member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
ja ostatnio widziałem po 1000 Euro - ale juz nie ma.
Jak u nas nie bedzie -t o będą po 500 euro.
Pioneer 427 będzie w tych samych cenach co w Polsce - tyle ,ze w Niemczech kupisz bez gwarancji.
No jak zwykle rzeczowa odpowiedź :p
A wiesz Kiki że 80 % dochodu Amway-a to dochody z samoreklamy?
....tak więc zamów sobie prezentacje do domu :D :D
A z gwarancją to duże koncerny poradziły sobie (od jakiegoś czasu jesteśmy w Unii ;) ) a to że DSV ma problem to już ich i wasz problem ;)
 

Goliat

New member
Bez reklam
lesli napisał:
Nie bardzo mi się chce wierzyc w te ceny.
Przecierz na jednej ze stron które podajesz ceny pionków jak nic są:
436FDE = 2400 Eur,
436 SXE = 3000 Eur
Czy te różnice wynikają z negocjacji czy innych kombinacji i jakich.
Ja swojego pionka mam ale moi znajomi i owszem rozglądaja sie bo dla nich czy 436 czy 427 to i tak bez różnicy.
pozdrawiam
Lesli
Normalnie musiałem poszperać ;)
http://www.allegro.pl/item122543066_pioneer_pdp436rxe_pdp_436_rxe_plazma_piooner.html
Nie jest to co prawda aż tak atrakcyjna cena jak u "striptisera" (gwarantował 500 Euro a można mu wierzyć skoro Pionka 5000 oferował za 5000 PLN :cry: ) ale jednak coś na rzeczy jest.....
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
co to znaczy Pionka 5000 - za 5000 zł?

DSV - też sprzedawał RXE za 7000 zł / żadna rewelacja/ tyle że powystawowe. Pismo jest cierpliwe i przyjmie wszystko.

Goliat - nie masz pojecia o czy mówisz.
Prezentacja w domu to jest bezapelacyjnie najlepsza forma sprawdzenia telewizora w domu przed zakupem . I klienta nie kosztuje ani grosza. A koszt dojazdu jest skalkulowany na kosztach benzyny.
Ci którzy mieli prezentacje wiedzą najlepiej jak to funkcjonuje i dla kogo jest. Jak jesteś chory i nie mozesz wyjść i lekarz pzychodzi do Ciebie - to jest dla kogo dobrze ,dla lekarza czy dla Ciebie ?
Oczywiscie ,ze w wysokich technologiach popieram firmy które posiadaja polską gwarancję i serwis. Kto się juz spotkal z tym problemem dobrze wie o czym mówię. Na kogoś ten problem spadnie i tak /jeśli gwarancji polskiej nie ma /. I chcesz powiedzieć ,ze zawieziesz plazmę do Niemiec na swój koszt - ot tak. Przecież to dla Ciebie nic. Bo dla klienta to znaczące i bardzo kłopotliwe oraz mocno kosztowne .
Zapytaj też o wymianę plazmy na drodze handlowej - to zobaczysz co to jest HORROR . Już wiele osób to przeżywało przy Pixmanii .
pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
co to znaczy Pionka 5000 - za 5000 zł?

DSV - też sprzedawał RXE za 7000 zł / żadna rewelacja/ tyle że powystawowe. Pismo jest cierpliwe i przyjmie wszystko.

Goliat - nie masz pojecia o czy mówisz.
Prezentacja w domu to jest bezapelacyjnie najlepsza forma sprawdzenia telewizora w domu przed zakupem . I klienta nie kosztuje ani grosza. A koszt dojazdu jest skalkulowany na kosztach benzyny.
Ci którzy mieli prezentacje wiedzą najlepiej jak to funkcjonuje i dla kogo jest. Jak jesteś chory i nie mozesz wyjść i lekarz pzychodzi do Ciebie - to jest dla kogo dobrze ,dla lekarza czy dla Ciebie ?
Oczywiscie ,ze w wysokich technologiach popieram firmy które posiadaja polską gwarancję i serwis. Kto się juz spotkal z tym problemem dobrze wie o czym mówię. Na kogoś ten problem spadnie i tak /jeśli gwarancji polskiej nie ma /. I chcesz powiedzieć ,ze zawieziesz plazmę do Niemiec na swój koszt - ot tak. Przecież to dla Ciebie nic. Bo dla klienta to znaczące i bardzo kłopotliwe oraz mocno kosztowne .
Zapytaj też o wymianę plazmy na drodze handlowej - to zobaczysz co to jest HORROR . Już wiele osób to przeżywało przy Pixmanii .
pozdrawiam
Tu chodzi poprostu o czysty fakt.
DSV jako dystrybutor (nie pełen przedstawiciel koncernu) ma kłopot bo nie respektuje euro-gwarancji!
Nie chodzi mi tu o handlowanie w celach zarobkowych tzn. ściąganie z niepewnych źródeł itp.... klocki a o fakt możliwości zakupu w lepszej cenie niż w RP.
Po wstąpieniu do Unii jest rzeczą naturalną że część (większa) naszych konsumentów ma prawio do zakupu sprzętu tam gdzie się jej podoba.
Ci których stać na zakup w RP i tak kupią sobie na f-rę Vat i pokombinują z dochodem ;) (czy to do końca uczciwe?-ich problem)
Natomiast dlaczego "rasowe" przedstawicielstwa w rodzaju:
Panasonic Polska i Sony Poland nie mają problemu z zarejestrowaniem gwarancji po okazaniu f-ry zakupu?
Nie mam nic do klientów "luksusowych" którzy mają prawo do zakupu z prezentacją (mam nadzieję że z częścią artystyczną ;) ) ale są też ludzie którzy szukają lepszych cen i tutaj osobiście chcę im pomóc (bo uważam że mają do tego prawo).
A jeżeli chodzi o wszystkowiedzących to z własnej autopsji wiem że takich w 100% brak!
I na przyszłość proszę zostaw temat lekarzy...... (skrzywienie zawodowe ;) )
Pozdrawiam życząc udanych prezentacji......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
właśnie w torsce o tych co szukaja iluzorycznych cen.
I wcale nie chodzi tu o mnie , ani o DSV .
Któż nie chciałby taniej sprzedawać ?
Ale to właśnie ten co wysupła ostatnie grosiki - nie ma już zapasu na koszty dodatkowe wynikajace z braku mozliwości realizacji gwarancji w kraju .Wiem bo już dwa razy wymieniałem te plazmy na drodze handlowej. I tu jest cały szkopuł.
pozdrawiam
 
Do góry