Seria LN - Aktualizacje softu.

mateusiak22

New member
Nie znalazłem takiegoż tematu więc zakładam nowy. Najnowsza aktualna wersja softu to 04.22.11.

Chciałbym żeby kazdy posiadacz tv z seri LN wypisał czego mu brakuje w sofcie, co nie działa itp.



Mi brakuje opcji rozciągania obrazu w smartshare tak jak to Np jest w trybie tv. Poza tym po braku zasilania tv nie powinien się sam włączać. Brak obsługi pamięci Flash do nagrywania. Edycji listy kanałów (usuwanie, zmiana nazwy, łączenie naziemnej z Sat) coś jeszcze by się pewnie znalazło :)
 

j@j

Member
A ja mam w ln575s 4.22.11 i nawet na stronie taka tylko jest,u mnie problem z synchronizacją dzwieku z obrazem.
 

mateusiak22

New member
Mam problem, nie mogę się połączyć z siecią ani po kablu ani po wifi. Ponowne uruchomienie nie pomaga. Nie wiem co jest grane ale stali się tak po wystąpieniu błędu w Player (bladą przy odtwarzaniu materialu)
 

mateusiak22

New member
Przywracałem też z 5 razy ustawienia fabryczne i odmaczałem od sieci ale lipa. Gdy chcę wybrać zakładkę sieć to menu się zacina. Dodatkowo pendrive nie startuje automatycznie tylko po uruchomieniu tv
 

pabloskrak

New member
Witam
TV 39LN575s zgłosił dostępność softu 04.24.08 wie ktoś jakie zmiany w w/w sofcie? bo nie wiem czy instalować czy nie.
 

Roti

New member
Witam
TV 39LN575s zgłosił dostępność softu 04.24.08 wie ktoś jakie zmiany w w/w sofcie? bo nie wiem czy instalować czy nie.

Ze zmian jakie zauważyłem, to dwukrotnie dłuższe otwieranie Youtuba i sporadyczne zwiechy na tym serwisie, czego nie miałem wcześniej. Także odradzam, na starym sofcie było lepiej :x
 

mateusiak22

New member
Mam pytanie, co zrobić aby wymienili mi tv ? Problem jest taki że ma łaty na białym tle i jakby jaśniejsze pionowe pasy. Oczywiście wszystko na jasnych kolorach i w dodatku ruchome. Mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi :) mam jakieś szanse?
 
Do góry