Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Duris

New member
Podobnie jak ktoś zauważył w serii LA również i w LM pojawiła się aplikacja TVP.pl VOD. Normalnie szaleją. Ostatnio Tuba.FM teraz to ...
 

simoon78

New member
U mnie na LM TVP.pl VOD podobnie jak IPLA, "czeka" na naciśnięcie "niebieskiego" przycisku w pilocie. Działa całkiem dobrze, acz sterowanie do lekkiej korekty.
 

simoon78

New member
Z nieznanych mi powodów obie (póki co) aplikacje, czyli IPLA i TVP.PL VOD zatrzymują się po starcie na planszy tła.

Wtedy naciskam "niebieski" przycisk, ten z czterema kropkami, który jest pod klkawiszem "Exit". Zazwyczaj służy on do sterowania telegazetą czy HBB TV.

Restarty ustawień i reinstalacje aplikacji nie pomagały, więc nawykłem. Natomiast nie wiem czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy to taki standard.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Z nieznanych mi powodów obie (póki co) aplikacje, czyli IPLA i TVP.PL VOD zatrzymują się po starcie na planszy tła.

Wtedy naciskam "niebieski" przycisk, ten z czterema kropkami, który jest pod klkawiszem "Exit". Zazwyczaj służy on do sterowania telegazetą czy HBB TV.

Restarty ustawień i reinstalacje aplikacji nie pomagały, więc nawykłem. Natomiast nie wiem czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy to taki standard.

LG by ci powiedziało - proszę zresetowć telewizor do ustawień fabrycznych. :???:
 

mlodzian

New member
U mnie za to ipla nie jest w stanie odtworzać filmów, działają tylko seriale, nawet nie odtwarza się ich materiał testowy. Pojawia się błąd pobierania pliku licencji (o ile dobrze pamiętam) lub "nieznany błąd"

Wysyłane z mojego ME302KL za pomocą Tapatalk 2
 

szymonet

New member
U mnie za to ipla nie jest w stanie odtworzać filmów, działają tylko seriale, nawet nie odtwarza się ich materiał testowy. Pojawia się błąd pobierania pliku licencji (o ile dobrze pamiętam) lub "nieznany błąd"

Wysyłane z mojego ME302KL za pomocą Tapatalk 2

Też tak miałem. To chyba wina ipla, bo jak wykupiłem pakiet bez reklam to działa jak należy.
 

mlodzian

New member
Mam ipla max i filmbox i faktycznie zmieniali coś ostatnio - widać nie dostosowali aplikacji

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

cichy73

New member
Witam,
posiadam 55LM670, soft 04.41.03 (czyli najnowszy).
Od jakiegoś czasu (nie pamiętam od której aktualizacji) w aplikacji YouTube playlisty (np. playlista "Najpopularniejsze" albo "Trendy YouTube") pokazuje tylko po 5 filmów. (tzn. zaraz po załadowaniu jest 30, po czym po chwili zmienia się na 5). Czy u Was też tak się zachowuje? Czy może są gdzieś preferencje w ustawieniach, których nie mogę zlokalizować?
Dzięki z góry za odpowiedzi, i ew. propozycje rozwiązania problemu...
 

E&D1

New member
Witam
mam propozycję, może ktoś napisze petycję, prośbę do firmy LG aby napisali takie Firmware, w którym można by zawrzeć nasze pomysły jak takie oprogramowanie miałoby wyglądać, np. edycja zapisywanie kanałów, nagrywanie programów na pendrive np. 4 GB itp. wiem , ze to marzenia ale może się uda im coś zasugerować bo co Firmware to gorsze, najlepiej żeby udostępnili kod źródłowy takiego firmware i na pewno ktoś zdolny by się znalazł i zrobił to lepiej za nich.
 

dajaha

New member
Witam
mam propozycję, może ktoś napisze petycję, prośbę do firmy LG aby napisali takie Firmware, w którym można by zawrzeć nasze pomysły jak takie oprogramowanie miałoby wyglądać, np. edycja zapisywanie kanałów, nagrywanie programów na pendrive np. 4 GB itp. wiem , ze to marzenia ale może się uda im coś zasugerować bo co Firmware to gorsze, najlepiej żeby udostępnili kod źródłowy takiego firmware i na pewno ktoś zdolny by się znalazł i zrobił to lepiej za nich.
Zjedz Snickersa.............
 

dajaha

New member
Przykro mi, nie wiedziałem, że na tym forum piszą też dzieci ...
No widzisz, a gwiazdorzysz na całego. Znałem już takich ludzi typu " weźmy się i zróbcie".
Poczytaj sobie wątek od początku a sam zobaczysz o czym piszesz i jaką rewolucję chciałbyś przeprowadzić.
Napisałeś choć raz do LG? Jak nie to napisz im o swoich problemach, zobaczysz odpowiedź i przekonasz się ze to "Walka z wiatrakami".
 

PLANETA

New member
Ale nadal nie ma głupiej 1 wtyczki w przeglądarce ,aby tvn player działał co za matoły tam pracują ,takiej błachostki nie naprawią. Do tego nadal fejs po angielsku ,nie da się zalogować heh te głupie lg. Pozostaje czekać może kiedyś i to zrobią.
 
Do góry