Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

tomek1106

New member
Na 32ls570s aktualizacja owa nic nowego nie dodaje, procz nowego numerku wersji przegladarki internetowej
 
Ostatnia edycja:

PLANETA

New member
A tvn player jak nie działa na przeglądarce tak nadal ,wariaty z lg nie mogą dołożyć do przeglądarki, 1 wtyczki do odtwarzania tvn plajera żenada.
 

tomek1106

New member
A tak z innej beczki!
Wiecie w jaki sposób działa radio w TV LG? Jak można ja wyszukać w jaki sposób to działa, tylko przez moduł CI??
 

sapsa

New member
Czy to tylko ja czy po 04.41.03, youtube po pierwszym włączeniu (nawet jeżeli zbuforował sobie materiał) filmu, film przycina (zawsze), a po return-enter działa wyśmienicie? Wiem, że na 04.40.xx było normalnie, w po wymianie plyty głównej miałem 04.10.xx i nie dało się włączyć YT (mówił że wymagana jest aktualizacja).
Czy aplikacja YT aktualizowana jest tylko z updatem softu czy może jest ona aktualizowana niezależnie ?
 

bumtarara

Member
Czy macie też możliwość po podłączeniu czytnika kart pamięci na kablu z kartą ja mam włożone dwie 2GB i 8GB pamięci, dzięki temu mam możliwość cofnięcia do danej sceny ale tylko czytnik na kablu typu pendrive bo sam pendrive nie działa
 

bumtarara

Member
Czy macie też możliwość po podłączeniu czytnika kart pamięci na kablu z kartą ja mam włożone dwie 2GB i 8GB pamięci, dzięki temu mam możliwość cofnięcia do danej sceny ale tylko czytnik na kablu typu pendrive bo sam pendrive nie działa
. Ale zauważyłem jedną rzecz że funkcja DVR nie działa we wszystkich programach bo na przykład na programie 1wszym po naciśnięciu klawisza "OK" nie pokazuje się ta funkcja nagrywania w czasie rzeczywistym
 

mlodzian

New member
Witam
Po ostatnim resecie LM620S do ustawień fabrycznych (wymuszonym przez wejście w "input") pojawił się dziwny problem. Kiedy po raz pierwszy wyszukałem programy sat i wszedłem w ich edycję, bez żadnego problemu poustawiałem sobie kolejność dwudziestu pierwszych kanałów. Na więcej w tym dniu nie miałem czasu. Wczoraj chciałem ustawić resztę i tu problem - po wybraniu kanału do zmiany jego numeru, przyciski żółty i niebieski zrobiły się nieaktywne. Próbowałem kilka razy i zawsze to samo. Mogłem edytować tylko te 20, które ustawiłem wcześniej. Dzisiaj przywróciłem więc ustawienia fabryczne, na nowo wyszukałem kanały i sytuacja wygląda tak, że teraz nie mogę przesunąć żadnego kanału. Problem nie dotyczy TV naziemnej, bo tam edycja działa bez problemu. Dodam, że korzystam z modułu CI Polsatu.
....

Proszę o pomoc.

Odgrzewam kotleta, telewizor zmusił mnie do resetu.
Czy udało się komuś coś z tym problemem zrobić - poza wyszukiwaniem, bez wyboru operatora.

Posortować ponad setkę programów z blisko 2000, przestawiając sztuka po sztuce??

To jest kpina z użytkownika.

BTW kiedyś działało (może nie było to wygodne, ale zawsze)


Edit:
No już sprawa się wyjaśniła, to nasze wspaniałe LG zablokowało możliwość edycji predefiniowanych list i nawet aplikacja na PC ich nie chce edytować.

No ale na PC i tak dużo łatwiej zrobić z tym porządek.

Azja201 miał pewnie takiego pecha, że po edycji pierwszych kanałów, jak zrobił sobie przerwę, to tv się zaktualizował
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
Mam pytanie odnośnie wyszukiwania kanałów satelitarnych w serii LM. Mianowicie, czy można dodawać pojedyncze kanały z wybranych transponderów ? Przykład: chcę przeszukać transponder gdzie np. jest STARS.TV Wiadomo, że jeszcze jakieś inne kanały są na tym transponderze, ale czy można je pominąć, aby na liście kanałów się nie zapisały a jedynie to co ja wybrałem ?
 

krumar35

New member
skype - brak akustycznego sygnału

Witam.
Czy może Panowie znacie jakiś sposób na włączenie dźwięku (sygnału) nadchodzącego połączenie przez Skype'a w LM 670?
Gdy ktoś do nas dzwoni Skype'm to pokazuje się tylko ramka, a nie zawsze patrzy się na ekran i można przegapić połączenie.
 
Do góry