Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

jaculekk1

New member
U mnie też INPUT i HOME dziś wysiadło (ładowanie bez końca). TV 37LM620S soft 04.20.53, przywracanie ustawień fabrycznych robione było tydzień temu pierwszy raz bo YOUTUBE mi się lubi zacinać ale nic to nie dało.
Po inicjowaniu treści premium problem się rozwiązał. Wyłączałem TV kilkanaście razy w tym z gniazdka i jak na razie działa.
Czyżby to kolejna "niespodzianka" od LG?
Może tak testują funkcję zdalnej auto destrukcji? :)
 

dajaha

New member
U mnie też INPUT i HOME dziś wysiadło (ładowanie bez końca). TV 37LM620S soft 04.20.53, przywracanie ustawień fabrycznych robione było tydzień temu pierwszy raz bo YOUTUBE mi się lubi zacinać ale nic to nie dało.
Po inicjowaniu treści premium problem się rozwiązał. Wyłączałem TV kilkanaście razy w tym z gniazdka i jak na razie działa.
Czyżby to kolejna "niespodzianka" od LG?
Może tak testują funkcję zdalnej auto destrukcji? :)

Widze, że nie jestem sam :) Co niektórym łatwiej jest wykręcić numer do nieczynnego serwisu niż wykonać prostą czynność porównywalną z podróżą do USA przez Rosję. :)
 

pizdys

New member
Witam,

mam taki sam problem mieszkam w UK (wiec i w UK tez aktualizacja jest destrukcyjna)
mam LG42LM620T-ZE 3D i po porannej milej informacji o nowym oprogramowaniu TV nie odpowiada przy probie wejscia w "input, home, my apps".. :/
...az dostalem rozwolnienia z nerwow.
nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo; zarejestrowalem sie az na tym forum aby wyrazic swoje emocje.
 

Bronson

Member
Wydaje sie ze dzisiaj wszysko wrocilo do normy a problem zniknal ! Sorry za brak polskich znakow ale pisalem to wlasnie z TV LG LM620.Pozdrawiam :)
 

mlodzian

New member
I co? Teraz pewnie nie da się wejść do ustawień, a po kolejnej aktualizacji na stałe włączy się np. Tv trwam, z możliwością odblokowania reszty treści premium, za symboliczną opłatą.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

bartex12

New member
U mnie też aktualizacja przebiegła bezproblemowo, wszystko ładnie śmiga (LM660S). czy widzicie jakieś znaczące zmiany? Nie jestem pewny czy tego nie było już wcześniej ale zauważyłem możliwość przetestowania jakości sygnału DVB, można podejrzeć poszczególne częstotliwości i sprawdzić jakie kanały telewizyjne na nich występują.
 

janekfed

Klub HDTV.com.pl
vip
Uważam, że po najnowszej aktualizacji obraz z SD na DVB-T uległ znacznej poprawie. Wcześniej w moim regionie najgorzej wyglądał polsat sport. Była taka pixeloza, że nie dało się na to patrzyć. Teraz nawet na tym programie jest dobrze. Reszta odpowiednio również lepiej.
 
Ostatnia edycja:

icemac

New member
może to jakiś efekt placebo, ale zaczął mi działać bez problemów VOD Onet ;)

na x.53 ciągle wczytywało ... teraz ładuje się bez problemów

P.S.
nie robię resetów do ustawień fabrycznych
 

Adamson_PL_

New member
może to jakiś efekt placebo, ale zaczął mi działać bez problemów VOD Onet ;)

na x.53 ciągle wczytywało ... teraz ładuje się bez problemów

P.S.
nie robię resetów do ustawień fabrycznych

w podobnych przypadkach łatwiej wywalić i zainstalować ponownie problematyczną appkę (pomogło na VOD Onet i Vimeo).
 

E&D1

New member
Dlaczego firma LG nie podaje zmian w nowym firmware ? może ktoś ich o to spyta ? może zmiany dotyczą tylko numeracji :) patrząc na numerację to gdyby zmiana numeru dotyczyła tylko jednej poprawki w Firmware no to nowe fw. 04.40.19 w stosunku do 04.20.53 powinno wprowadzić 1966 poprawek :p
 
Ostatnia edycja:

Disto

New member
Bez reklam
Panowie, ważne pytania!
Od czasu zakupu nie robiłem aktualizacji. Czy można pominąć pośrednie i załadować najnowszą?
Czy po tym zabiegu utracę swoje ustawienia/kanały/listy [wiem że po resecie tak, ale załóżmy że nie będę tego robił] ?
 
Do góry