Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

mlodzian

New member
Przywróć ustawienia fabryczne, u mnie na .53 działa bezbłędnie i sporo szybciej niż z poprzednią wersją.


Ile razy mam jeszcze ustawiać wszystko w tym badziewiu? Oczywiście z kanałami jest najwięcej roboty jak ktoś korzysta z tunera sat.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

elo520

New member
Ile razy mam jeszcze ustawiać wszystko w tym badziewiu? Oczywiście z kanałami jest najwięcej roboty jak ktoś korzysta z tunera sat.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Mi to łatwo powiedzieć, bo sam nie korzystam z anteny w ogóle, oglądam tylko własne zasoby, niemniej nie musiałem ani razu jeszcze przywracać ustawień fabrycznych, ale inni pisali, że podobno działa, zresztą partyline LG też nic innego nie radzi...
 

mlodzian

New member
Reset to niestety jedyna porada... Czasem pomoże, ale kto to wie... Problemy z dyskiem... Za inicjuje ponownie, a co tam, że tych 100 godzin nie obejrzałeś...

Skąd mam wiedzieć, czy reset cos pomoże... Może w instrukcji powinni dać info o obowiązkowym reszcie np. raz w tygodniu, co jest warunkiem utrzymania gwarancji. Może ktoś podchwyci i poprawi umowę gwarancyjną.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

CzarnaPłyta

New member
Z napisami u mnie nie ma problemów. Jak koledzy mówią, pacnij reset i po problemie, nie wiem od czego to zależy u jednej osoby ok u innej nie, dla przykładu - ja nigdy nie resetowałem mojego tv a mam go już bardzo długo.
 

Duris

New member
Nie aktualizujcie TV do wersji 04.40.19 Ta wersja ma wadę i później TV leży (tzn. zapomnijcie o działaniu INPUT, MY APPS, HOME). Wypuścili bubel, na infolinii się tłumaczą, że to w większości Europy ten bubel jest. Trzeba później tonę kombinacji aby jako tak ten TV chodził do czasu wydania łaty.
 

radar-a

New member
Nie aktualizujcie TV do wersji 04.40.19 Ta wersja ma wadę i później TV leży (tzn. zapomnijcie o działaniu INPUT, MY APPS, HOME). Wypuścili bubel, na infolinii się tłumaczą, że to w większości Europy ten bubel jest. Trzeba później tonę kombinacji aby jako tak ten TV chodził do czasu wydania łaty.

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie po instalacji zero problemów. Mam 47LM660. Faktem iż po pierwszym restarcie TV nie zaskoczył, ale po zainicjowaniu ponownie treści premium wszystko ruszyło bez problemu.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

Duris

New member
No to u mnie jest zonk. Na forum LG na stronie niemieckiej też o tym piszą. Zainicjowanie treści premium pomaga do wyłączenia TV. Później trzeba znowu inicjować i tak w kółko za każdym razem jak wyłączymy TV.

LG DE: http://forum.lg.de/viewtopic.php?f=16&t=9520

A tutaj tłumaczone info z innego kraju: http://translate.google.pl/translate?sl=auto&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fhdsatelit.blogspot.com%2F2013%2F04%2Ffirmware-44019-lg-smart-tv-update.html&act=url
 
Ostatnia edycja:

dzikibanan

New member
U mnie to samo - dzisiaj przestały działać Home, Input itd... mimo, że nie aktualizowałem telewizora i mam wersję oprogramowania 04.20.53. Pomaga jedynie inicjowanie treści premium.
 

dajaha

New member
A skąd wy macie taką wersję softu 04.40.19.??? Ani TV ani strona LG nie oferuje nic innego jak 04.20.53. ??? Potwierdzam wypowiedź dzikibanan.
 
Ostatnia edycja:

Bronson

Member
U mnie to samo - dzisiaj przestały działać Home, Input itd... mimo, że nie aktualizowałem telewizora i mam wersję oprogramowania 04.20.53. Pomaga jedynie inicjowanie treści premium.
Mam to samo i już miałem dzwonić do serwisu LG ale ... pojawiło mi się to tuż przed ostatnią aktualizacją i nie mam pojęcia jak usunąć ten problem !
 
Ostatnia edycja:

Bronson

Member
W wypowiedzi dzikibanan masz jasną odpowiedź, u mnie jest już wszystko ok.
i to ma być rozwiązanie ??? bo dla mnie NIE ! ja to robiłem o godz.14 i nie alarmowałem na forum ponieważ myślałem że to usterka telewizora chociaż oprogramowanie też brałem pod uwagę !
 
Ostatnia edycja:

leszekol

New member
U mnie to samo - dzisiaj przestały działać Home, Input itd... mimo, że nie aktualizowałem telewizora i mam wersję oprogramowania 04.20.53. Pomaga jedynie inicjowanie treści premium.
U mnie na wersji 04.20.53, co któryś raz po naciśnięciu My Apps lub Home pojawia się monit o zaakceptowanie nowych warunków używania aplikacji (cokolwiek to oznacza). Nie za każdym razem, od chwili aktualizacji widziałem to dopiero 3 razy. Kiedy się nie pojawia - wszystko działa, kiedy się pojawi i zaakceptuję - również działa.
 

Bronson

Member
Wyłącz tv i włącz a zobaczysz czy wejdziesz przez "home" lub "intput" ? bo ja widzę tylko kręcące się kółeczko i napis "ładuję"
 

Duris

New member
Ale co "inicjowanie treści premium !!!!!" ?? Przecież to tak jakbym leciał do USA przez Rosję. Jak pisałem nie działa INPUT, HOME. Owszem jak damy SETTING i inicjowanie treści premium to z pilota mozna uruchomic INPUT, HOME ale tylko do wyłączenia telewizora. Po ponownym włączeniu opcje te nie działają z pilota tylko znowu SETTING i inicjowanie treści premium.

Jak można wypuścić taki bubel i wrzucić go na serwer skąd TV pobierają aktualizacje. Przecież to jest chore. Przeklinam dzień, w którym wybrałem LG. I jeszcze te porady, aby po każdej aktualizacji robić reset fabryczny. No szlag czlowieka trafia, jak pozniej musi WSZYSTKO ustawiac od nowa. LG to badziew jakiego nie zycze najgorszemu wrogowi.
 

mlodzian

New member
Powinniśmy wszyscy oddać to dziadostwo jako niezgodne z umową. Z lekka przegięli.

Po inicjowaniu opcji premium, oczywiście trzeba się zalogować i przynajmniej u mnie ekran Home był niekompletny

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

msdiesel

New member
u mnie na lm 620 s to samo...;/
no dali dupy po całości.
próbowałem dziś zadzwonić ale pracują do 18. jutro z rana spytam o co chodzi....
 

dajaha

New member
Ale co "inicjowanie treści premium !!!!!" ?? Przecież to tak jakbym leciał do USA przez Rosję. Jak pisałem nie działa INPUT, HOME. Owszem jak damy SETTING i inicjowanie treści premium to z pilota mozna uruchomic INPUT, HOME ale tylko do wyłączenia telewizora. Po ponownym włączeniu opcje te nie działają z pilota tylko znowu SETTING i inicjowanie treści premium.

Jak można wypuścić taki bubel i wrzucić go na serwer skąd TV pobierają aktualizacje. Przecież to jest chore. Przeklinam dzień, w którym wybrałem LG. I jeszcze te porady, aby po każdej aktualizacji robić reset fabryczny. No szlag czlowieka trafia, jak pozniej musi WSZYSTKO ustawiac od nowa. LG to badziew jakiego nie zycze najgorszemu wrogowi.

Piszę Inicjowanie tresci Premium bo tak sugerowali moi poprzednicy, dodatkowo opieram się na moich obserwacjach, w moim TV po Inicjowaniu...... mogę włączać i wyłaczać TV 500 razy i wszystko jest działa ok. Soft 04.20.53. telewizor nie znajduje żadnej nowej aktualizacji o której mowa wcześniej. Dalej nie wiem skąd niektórzy znaleźli. A do USA przez Rosję też dolecisz :)
 
Do góry