Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

mlodzian

New member
A ja myślałem, że mam problemy z netem (ostatnio nie działał najlepiej i uznałem, że znowu się psuje). Ale faktycznie efekt podobny.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

trzymiasto

New member
www.facebook.com/niedlalg

Choć temat wątku jest trochę inny, postanowiłem napisać tu ponieważ trochę na ten temat już było tutaj pisane. Chodzi o TVN Player.

Widzę , że znajdę tu koalicję wkurzonych na LG i ich telewizory model 2012.

Wiem, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Ale to co zrobili z NC+ marzy mi się z LG.

Założyłem na FB stronę : NIE DLA LG

po ukośniku na FB wpisz /niedlalg


Kupiłem ten TV dla pasywnego 3D , w aktywnym boli mnie głowa i dla TVN Player, ( TAK NA TEJ APLIKACJI MI ZALEŻY )

I mam telewizor bez istotnej dla mnie funkcji. Z biednym SMART TV, który się wiesza, założyłem już 4 konta bo nie mogę odzyskać hasła na ich stronie lgappstv.
Wiem na pewno ! nigdy więcej LG

Wrzucajcie proszę swoje negatywne uwagi o tym jak bardzo jest smart Wasze LG, tak jak było to w ich reklamie.
 

merlyn1

New member
trzymiasto - ja np. nigdy nie miałem problemów z kontem, smart śmiga płynnie. nie twierdzę, że LG jest idealne, ale dla mnie jest OK. wcześniej miałem Samsunga. i nie żałuję zamiany TV. pozdro.
 

viader80

New member
odpowiedz na pytanie dot tvnplayer do serwisu lg. Plus ze odpowiedz nastepnego dnia cyt"Uprzejmie informujemy, iż na chwile obecną nie jest przewidywane wprowadzenie aplikacji serwisów TVN Player, orazTVP VOD w ramach usługi Premium do telewizorów marki LG. Kontent Premium jest jednak rozszerzany na bieżąco i w ramach odtwarzaczy dostępne są takie aplikacje jak Eurosport Player, Ipla, HBO, FILMBOX czy ONET VOD.
"
 

trzymiasto

New member
trzymiasto - ja np. nigdy nie miałem problemów z kontem, smart śmiga płynnie. nie twierdzę, że LG jest idealne, ale dla mnie jest OK. wcześniej miałem Samsunga. i nie żałuję zamiany TV. pozdro.

Merlyn1 - a wyloguj się proszę i zakładamy , że zapomniałeś hasła. Jak je odzyskasz ?

TV informuje, aby odzyskać je na stronie. Mi się nie udało.
Nie ma polskiej strony z wszystkie zagraniczne informują , że nie mam konta.
 

leszekol

New member
Założyłem na FB stronę : NIE DLA LG
I tam pozostań.
Co twoje marudzenie i reklama własnej strony ma wspólnego z tematem wątku: "Seria LM..... kolejne aktualizacje softu"? Przestań śmiecić w wątku, w którym człowiek chciałby się dowiedzieć czy i co wnoszą kolejne aktualizacje, a nie czytać że boli cię głowa od 3D i telewizor nie ma istotnej dla ciebie funkcji.
Jest tu moderator?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
człowiek chciałby się dowiedzieć czy i co wnoszą kolejne aktualizacje

... istotnych rzeczy nie dowiesz się ani od użytkowników TV ani od koncernu LG, bo ...

... aktualizacje softu to w 99 % tylko kosmetyka, nikomu niepotrzebne bajery, błyskotki, ikonki, kolorki.
Producent sam powinien KONKRETNIE informować (na swojej stronie internetowej - przy KAŻDYM modelu w rubryce "aktualizacje oprogramowania") :
co usprawnił, co naprawił, co dodał, co zmienił.

Ale LG tego nie robi ... bo nie ma się czym chwalić, he he.
-----------------------------
W sklepach stacjonarnych widziałem już kilka nowych modeli (czyli z linii LA - na rok 2013), więc "aktualizacje" starych modeli LM właściwie już zdechły i co najwyżej mogą dodać ci na koniec jakiś kwiatek do kożucha.
-----------------------------
Może tak użytkownicy TV sami PODSUMUJĄ w tym wątku co WAŻNEGO, NIEZBĘDNEGO wniosły aktualizacje softu linii LM w ciągu całego roku od premiery (czyli kwiecień 2012 - kwiecień 2013).
Bo obawiam się, że raczej gówno.
Nikt normalny nie jara się jakimiś badziewiastymi nowymi aplikacjami które łaskawie dodano, bo i tak z nich nie korzysta.
-----------------------------
Taka polityka koncernu ... kupiłeś TV to morda w kubeł i nie gardłuj już o nic.
Wydoiliśmy cię z kasy kilka miesięcy temu gdy kupiłeś TV (czyli w czasach prehistorycznych), więc jeśli chcesz "najnowsze bajery multimedialne" to kup model z serii na rok 2013. :D
I tak do usranej śmierci.
"To nic osobistego, to tylko biznes", jak mawiał Don Corleone.
 
Ostatnia edycja:

Madex

New member
Witam - Ja też niestety mam już dosyć LG - kupiłem go ze względu na smartTV i inne dodatki ale olewanie ze strony LG już mi się znudziło. Niedawno kupiłem Samsunga - LG poszedł do pokoju dzieci i mam spokuj. Smart w Samsungu bije na głowę LG, nie mam problemu z zacinającym się Youtube, jest bardzo dużo aplikacji polskich w smarcie. To był chyba ostatni telewizor LG jaki kupiłem - Mimo ogromnej niechęci do Samsunga muszę przyznać że bardziej spełnia moje oczekiwania niż LG.
 

mlodzian

New member
Seria LM..... kolejne aktualizacje softu
To jest tematem wątku....

Proponuję zmienić na 'brak aktualizacji softu...' będzie bliższe prawdy, albo 'kolejne numery tego samego softu... '
Przez mój TV przewineło się już naprawdę wiele numerów... a błędy i niedoróbki ciągle te same.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

trzymiasto

New member
leszekol

I Ty Brutusie przeciwko mnie ? Jeszcze Mój imiennik i tak mi się oberwało.:blagam:

Przede wszystkim nie marudzenie i nie reklama. Jestem pewny ,że osób niezadowolonych z podejścia firmy LG jest wielu. Czuje się oszukany i nie mam zamiaru nic z tym nie robić. Kupiłem produkt niezgodny z umową i chcę to udowodnić,że jeszcze nic z tym nie robią. Nie robią czyli nie aktualizują, a to jest tematem tego wątku.
Więc uważaj proszę bo jeszcze Ciebie głowa rozboli od nadmiernej ilości informacji na temat aktualizacji, a nie wyrzucaj mi, że ja tu śmiecę !
Czy tak trudno uwierzyć, że LG nie aktualizuje !!!!
Jak dla mnie tylko zmienia numerki wersji softu.
Co jakakolwiek aktualizacja zmieniła na lepsze ?
Dla mnie NIC. A błędy poważne w sofcie jak są, tak są nadal:

-Nie zapamiętuje ustawień języka audio na satelicie. Oglądasz po angielsku, zmieniasz na Polski , zmieniasz kanał, wracasz i ponownie jest angielski. ( oglądam przez zewnętrzny Tuner bo nie wytrzymuje )
-Nie działa udostępnianie obrazu z tabletu.
-You Tube, co aktualizacja to coraz gorzej.
-Nie odtwarza formatu MTS i M2TS z kamer cyfrowych. Muszę zmienić rozszerzenie pliku na TS i dopiero czyta.


To wszystko razem z prośbą o zapewnionym TVN PLAYER zgłaszam do LG i słyszę bujaj się frajerze ! Nie mówiąc już o barku polskiej strony i wsparcia dla appstv ze strony web

Coś próbuje zdziałać, bo jak widzę nie jestem sam z problemem, a Ty tu jeszcze wołasz gdzie moderator ?

Ja chcę być zadowolony z zakupu. Niestety nie jestem. I obiecałem sobie, że jeśli po roku czasu moje niezadowolenie będzie nadal, czarny PR dla LG będę robił do końca swoich dni.
Nie lubię jak ktoś nie szanuje klienta. Nie lubię jak ktoś nie szanuje polskiego rynku.
Mam TV z tunerem sat, którego nie używam bo nie pamięta PL
Mam TV z Smart TV, który to Smart odpalam przez zewnętrzny ANDROID TV bo to co LG nazwa smart niestety nim nie jest.

Jak widziałem reklamy TV LG z ich pytaniem "A jak bardzo jest smart wasz TV ? " to mnie krew zalewała.

Kleofas11 , mlodzian DZIĘKI ZA WSPARCIE !
 

gruby254

New member
Witam. Ludzie, opanujcie sie. Po to jest min ten watek zeby mozna bylo tez napisac o tym co jest nie tak. Zgadzam sie z "trzymiasto", smart w LG jest wyjatkowo slaby. ja osobiscie z tego nie korzystam za wiele ale to nie zmienia faktu ze obecnie TV LG jest lepszy tylko(pod wzgledem SmartTv) od TV TECHNIKA sprzedawanego w TESCO:/ Ja ze swojego modelu jestem w miare zadowolony, choc w modelu z 2011 roku mialem duzo lepsza matryce(podswietlanie bylo idealne), teraz trafilem na troche gorsza ale widoczne jest to tylko podczas calego czarnego ekranu i jak ktos chce to zauwazyc:D Ogólnie LG prezentuje moim zdaniem odpowiedni poziom, jakby jeszcze tylko popracowal nad paroma bledami i SmartTv bylby najlepszy albo zaraz po SONYM. A co do nowych modeli powiem szczerze ze sie zawiodłem, oprocz dual core nie maja nic ciekawego i wartego wymiany, nawet wizualnie sa gorsze, odswiezanie jest orsze niz w starszych modelach(mowie o TV nizszych serii),jednym słowem mały kroczek do przodu ale jak nie bedzie wiecej polskich aplikacji to chyba bedzie to ostatni krok LG.
Na koniec jeszcze chce powiedzec ze wiele osob nie narzeka na LG poniewaz ogladaj na nim tylko TV:D Ze starszych ludzi malo kto uzywa internetu, aplikacji czy 3D. Znam takie osoby i widze ze kupuja TV za 3000zl i maja podlaczone tylko 2 kable - kablowke i zasilanie dlatego nie ma sie co dziwic ze sa rozne zdania na temat tej marki, wazne jednak ze ludzie sie wypowiadaja:)
Pozdrawiam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
wiele osob nie narzeka na LG poniewaz ogladaj na nim tylko TV
Ze starszych ludzi malo kto uzywa internetu, aplikacji czy 3D.
Znam takie osoby i widze ze kupuja TV za 3000zl i maja podlaczone tylko 2 kable - kablowke i zasilanie

... oczywista.
Ale to wina koncernów, że reklamują swoje "Smart TV" jako : multimedialne, najlepsze, wszechstronne,rozwijane, wzbogacane i aktualizowane na bieżąco, pozwalające zastąpić oglądanie treści online na komputerze ... a tak naprawdę to wydmuszki, które się : mulą, zacinają, brak im serwisów, wtyczek, kodeków itp. itd.
--------------------------------
No i trzeba mieć świadomość, że po max 1 roku od premiery na rynku (a tak naprawdę wcześniej) praktycznie każdy TV ze "Smart TV" jest już wykopaliskiem jeśli chodzi o : szybkość działania, wtyczki, serwisy i kodeki.
 
Ostatnia edycja:

E&D1

New member
"trzymiasto" zgadzam się z Tobą w 100% oprócz tych wszystkich niedoróbek softu dodałbym jeszcze brak usuwania kanałów, zapisywania swojej własnej listy kanałów np. na pendrive oraz brak możliwości nagrywania na zewnetrznym dysku mniejszym niz 40 GB to tak na poczatek bo takich gniotów w sofcie jest więcej nie wsponę juz o zwykłym poinformowaniu na stronie LG o zmianach wprowadzanych w kolejnych niby softach.
 

jutu

Member
- brak zmiany ustawien obrazu, proporcji przy odtwarzaniu z USB..to nawet noname z chin maja,
- youtube tnie mimo kabla i łącza 40 Mbps..jaja!!,,ogladac z sieci YT filmu HD sie nie da..nie mówiąc o 3D -to po co mamy go?
- klatkują filmy AVCHD..oczywiscie te po "konwersji nazwy" na avi itp, bo nawet overmax czyta AVCHD a normalnie LG nie..po co..przy 47 calach starczy na nam widać wg nich 24fps!;).
 

CzarnaPłyta

New member
Zauważyłem po ostatniej aktualizacji, że zniknęły kompletnie przycinki podczas odtwarzania z dysku usb, wcześniej co jakiś czas sporadycznie się pojawiały teraz nic, więc jednak nie są to puste zmiany numeracji kolejnych aktualizacji (o jak do rymu nawet) :).
 

merlyn1

New member
Zgadzam się z obszerną ktytyką. Ale You Tube u mnie śmiga rewelacyjnie, a filmy z pena chodzą bezbłędnie bez względu na format. Może mam szczęście ?
 
Do góry