Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

mlodzian

New member
No nie możliwe to może być wolniej... ja nigdy nie miałem aktywnej kontroli rodzicielskie, a działa strasznie wolno nawet 5- 10 sekund

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

seboow

New member
Wydaje mi się że chodzi o kontrole w samym module CI która u mnie była od nowości włączona.
Teraz zmiana trwa u mnie ok. 3 sekundy.
 

mlodzian

New member
O tej samej kontroli w module pisałem, takie problemy przy przełączaniu kanałów od różnych nadawców (np. z tvp 2hd na tvp hd)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

dajaha

New member
Choć temat wątku jest trochę inny, postanowiłem napisać tu ponieważ trochę na ten temat już było tutaj pisane. Chodzi o TVN Player. Dzisiaj coś mnie tknęło i postanowiłem napisać do TVN Player nie licząc na rychłą odpowiedź a tu ku mojemu zdziwieniu nadeszła piorunująco szybka odpowiedź. Oto moja korespondencja:

Ja: Witam, czy są jakieś nowe wieści na temat wstawienia TVN Playera na platformie SMART TV w telewizorach LG z rocznika 2012, naprawdę wielu ludzi ubolewa nad jego brakiem, Samsung ma, Philips ponoć niedawno uruchomił. Proszę wpłyńcie na LG i dajcie nam TVN Player abyśmy mogli w pełni korzystać z platformy SMART TV na swoich odbiornikach.

TVN Player: Aplikacja tvnplayer na telewizory LG jest w trakcie produkcji, jednak nie znamy szczegółów dotyczących daty premiery.

Ja: To super, a czy na pewno będzie dostępna na TV z 2012 r. czy tylko dla nowych wyrobów LG, bo takie pogłoski krążyły.

TVN Player: Planujemy udostępnienie aplikacji na wszystkie telewizory LG z możliwością podłączenia do internetu.

I co o tym myślicie?

Dodam, że nie jest to żart primaaprilisowy.
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
Choć temat wątku jest trochę inny, postanowiłem napisać tu ponieważ trochę na ten temat już było tutaj pisane. Chodzi o TVN Player. Dzisiaj coś mnie tknęło i postanowiłem napisać do TVN Player nie licząc na rychłą odpowiedź a tu ku mojemu zdziwieniu nadeszła piorunująco szybka odpowiedź. Oto moja korespondencja:

Ja: Witam, czy są jakieś nowe wieści na temat wstawienia TVN Playera na platformie SMART TV w telewizorach LG z rocznika 2012, naprawdę wielu ludzi ubolewa nad jego brakiem, Samsung ma, Philips ponoć niedawno uruchomił. Proszę wpłyńcie na LG i dajcie nam TVN Player abyśmy mogli w pełni korzystać z platformy SMART TV na swoich odbiornikach.

TVN Player: Aplikacja tvnplayer na telewizory LG jest w trakcie produkcji, jednak nie znamy szczegółów dotyczących daty premiery.

Ja: To super, a czy na pewno będzie dostępna na TV z 2012 r. czy tylko dla nowych wyrobów LG, bo takie pogłoski krążyły.

TVN Player: Planujemy udostępnienie aplikacji na wszystkie telewizory LG z możliwością podłączenia do internetu.

I co o tym myślicie?
Nie rób Sobie za dużej nadziei :| to już jest "standardowa" regułka w ich wykonaniu ... tą aplikację już "produkują" z 2 lata i nie mogą jej zrobić ... co tu więcej powiedzieć ŻENADA jednym słowem ... TVN Player już praktycznie wszyscy producenci (oprócz Toshiby) mają nawet ostatnio Philips (tak zacofany do nie dawna pod względem polskich aplikacji) ma ją.
Czekam tylko z niecierpliwością na polską konferencje LG na temat nowych serii TV na 2013 rok i jak zwykle "szumnych zapowiedzi" że już w tym roku będzie ta aplikacja (a miała być w 2012 r. tak zapowiadali) ... szkoda nerwów.
Pozdrawiam
 

dajaha

New member
Jakiś czas temu pisałem to TVN Player i odpowiedź była zupełnie inna. Wynikało z niej, że to LG będzie decydowało czy tylko ta aplikacja będzie dostępna dla wszystkich telewizorów czy tylko dla nowej serii 2013. Wydaje mi się, że muszą coś wiedzieć (może dogadali się z LG).
Teraz odpowiedź jest że do wszystkich. Wydaje mi się, że TVN -owi powinno zależeć na udostępnieniu swoich produkcji, chyba nie okłamywali by ludzi. Bardziej skłaniałbym się ku temu, że to LG przeszkadza na drodze uruchomienia tej aplikacji.
 
Ostatnia edycja:

mlodzian

New member
Kiedyś było napisane, ze wkrótce dostępne w telewizorach lg (na stronie tvn playera), więc najbardziej teraz by mnie Zdziwiło pojawienie się tej aplikacji.

Btw po ostatniej aktualizacji mam problemy z działaniem time-shifta, nie działa mi cofanie wg miniatur

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

bobbudow

New member
Mój 37LM620S utkną z aktualizacją, od rana pokazuje 0% i pozostały czas 9min.
Przy prędkości stałego łącza 6mega
a na stronie LG nie mogę jej znaleźć
da ktoś linka?
 

national

New member
Witam,

Czy u Was po aktualizacji softu do 04.20.53 (47LM660S) przestały działać serwisy IPLA?

U mnie główna IPLA - tylko kręci się kółeczko i nie reaguje na nic oprócz HOME screen lub ewentualnie wyłączenie TV

Serwisy IPLA Sport i Film - tylko zielona plansza i zawieszenie jw.

Czy u Was aktualizacja do .53 też była "niestandardowa" - tj pasek pobierania do 100% i nic - a po wyłączeniu (ręcznym) TV pokazuje że niby .53?

Dzięki za odpowiedź - napisałem też do LG - ale wiadomo jak to z supportem :)
 

mlodzian

New member
aktualizacja faktycznie dziwna była ale Ipla działa, za to jakieś problemy z time-shiftem o czym już pisałem (LM620s)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

simoon78

New member
Witam,
U mnie główna IPLA - tylko kręci się kółeczko i nie reaguje na nic oprócz HOME screen lub ewentualnie wyłączenie TV

Serwisy IPLA Sport i Film - tylko zielona plansza i zawieszenie jw.

U mnie jest tak od dłuższego czasu (acz z przerwami). Pomaga wciśnięcie "niebieskiego" przycisku na pilocie (pod Exit).
 

icemac

New member
nie korzystam z IPLA, a le VOD onet zaczął się "krzaczyć" ... bez przerwy zrywa połączenie i "kręci się kółko" ...

na x.23 było dobrze ...
 
Do góry