Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

andreas2012

New member
Zgłaszamy, zgłaszamy, tylko jakoś niewiele to daje :).
Wczoraj wieczorem zaktualizowałem swój 42LM620S do firmware 4.20.23. Oczywiście to co mnie najbardziej interesuje, czyli możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej przy odtwarzaniu przez DLNA nadal jest zepsute. W zasadzie już straciłem nadzieję na naprawienie tego, ale z uporem maniaka po każdym update jednak sprawdzam :).

Z nowości tak mi się rzucił w oczy ten eurosport player, nawet sobie uruchomiłem i poklikałem trochę, ale skończyło sie to zawieszeniem tv. W ogóle jakoś wczoraj wieczorem te "smart tv" (tak, te cudzysłowy nie są tu przypadkiem :)) które łączy się z serwisami LG (np tam gdzie się przegląda /instaluje gry i inne aplikacje) działała tragicznie. Czas oczekiwania bardzo długi, a co jakiś czas błąd 404. I nie były to problemy z łączem po mojej stronie.


tak czytam o tych bledach i zastanawiam sie dlaczego zadna firma nie wejdzie ze smarttv z androida, ja rozumie ze lg samsung sie dobrze sprzedaje wiec ani mysla nad zmianami bo czesto jest pare zlotych tanszy a w kapitalizmie cena jest najwazniejsza ale np taki sharp majacy mniejsza sprzedaz weszedl by z androidem i pozamiatal w tym pseudosmarttv i przy okazji zwiekszyl sprzedaz odbiornikow
 

webes

Member
Czy oprócz pseudo spamu masz coś więcej do powiedzenia? Co do LM - mam dwa, mimo omijania szerokim łukiem LG, dałem się skusić - żałuję
LG zawsze było synonimem badziewia i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Do dziś zastanawiam się jak to się stało, że dałem się nabrać (za mało albo za dużo gorzały).
Pozdrawiam zdrowych ;)
 

zaciapa

New member
witam
u mnie po aktualizacji 47LM620S na najnowszą, zaczął w końcu działać hdmi cec z tunerem,
wcześniej nie działał wcale, teraz nawet pilotem od telewizora obsługuję tuner...;)
 

tomek1106

New member
A co do bugów softu lub nie wiem czy to tak powinno być ale nie działa podgląd Time Shift DVR na kanałach na których nadawane jest HbbTV, przy włączonej funkcji HbbtV w opcjach, powinno być to poprawione, też tak macie.
Mam 32LS570S
 

orzech85

New member
Czy oprócz pseudo spamu masz coś więcej do powiedzenia? Co do LM - mam dwa, mimo omijania szerokim łukiem LG, dałem się skusić - żałuję
LG zawsze było synonimem badziewia i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Do dziś zastanawiam się jak to się stało, że dałem się nabrać (za mało albo za dużo gorzały).
Pozdrawiam zdrowych ;)
Może jakieś konkrety...?
 

adam17

New member
Witam,a co się dzieje z niepublikowanym firmware (42LM660s),moja ostatnia wersja to 07.03.04. Może u mnie jest coś nie halo, a aczkolwiek wszystko sprawdziłem. U Was też się zatrzymało na tej wersji ?.
Pozdrawiam
 

tomario

New member
Witam.W moim lm620s nie działa wideo z rozmówca na skype.Po resecie tv zaczęło działac, ale jak tylko coś odłączę lub podłączę np. hdd to problem powraca.Mam najnowszą aktualizację.Masakra z tym lg.
 

vnet2

New member
Po ostatniej aktualizacji chyba jest mniejszy banding. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Czy ktoś też to zauważył? Niestety po włączeniu TruModion obraz staje się płynny ale jest tak jak by przyspieszony więc lepiej jak jest wyłączone.
 

jutu

Member
ja przy szybkich scenach w HD mam ząbki na krawędziach...czy to taniec z TVPHD czy skoki narciarskie, narty zjazd z EurosportuHD (n) - brzegi obiektów wyglądają jak przestębnowane przez koło zębate...ma ktoś takie coś?
 

duzy213

Member
ja przy szybkich scenach w HD mam ząbki na krawędziach...czy to taniec z TVPHD czy skoki narciarskie, narty zjazd z EurosportuHD (n) - brzegi obiektów wyglądają jak przestębnowane przez koło zębate...ma ktoś takie coś?
właśnie... też tak mam , obraz żyleta ładnie pięknie, a tu poziome zęby...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tak -coś się dzieje takiego od paru dni,mam to na satelicie (polsat),na naziemnej nie zauważyłem?
 

jutu

Member
na naziemnej TV trudno mowic o HD.....stad wniosek ze chyba przy lepszym sygnale HD cos nie wyrabia sie i ząbkuje (a mowią ze to choroba wieku dziecinnego:) )...nasz model juz chyba niemowlakiem firmwarowym nie jest....a to rownoczesnie obserwowlalem na na recorder n i tez sprawdzałem nagrałemToshibie..i jest ok...na innym starszym LG 37....i idzie...tylko nasz LM cos nie wyrabia..może ktoś z LG by sie zainteresował tym jak czyta forum.......nie wspomnejuz o przycinaniu lepszej jakości filmow z kametki Sony...a moze w ogóle o kodekach AVHCD..bos to juz dla Fil HD telewizorni powinien byc standard odtworzyć plik .mts
 

Johno

New member
Pytania odnośnie lm 860V

Witam
Mam pytanko co do tv lg LM 860 V jest to pewnie to samo co seria 6XX więc może mi tu ktoś pomoże
1.Czy po zainstalowaniu listy kanałów z satelity można te kanały jakoś wywalić w całości lub wybrane.
2 Czemu po zainstalowaniu kanałów z satelity i utworzeniu listy przy sprawdzaniu aktualizacji softu przeszukuje też kanały, czego wcześniej nie było gdy miałem tv przez dekoder. Czy można to jakoś wyłączyć żeby sprawdzał tylko aktualizacje dostępnego softu.
3. Co do Smart Tv wszystko działa internet po wifi. Można oglądać youtube, iple, filmbox, filmy 3D z zakładki premium, ale aplikacje jak chce załadować to pisze brak połączenia z serwerem błąd 404
4. W związku z tym że ten Tv nie ma takich rzeczy jak onetvod lub tpvvod to mam pytanie czy można wywalić z notebooka obraz na tv bez podłączania kabla HDMI. Wiem że jest tam opcja WiDi ale trzeba kupić jakieś urządzenie dodatkowe co mi za bardzo nie na rękę.
5. Czy można z jednego pilota od tv obsługiwać dekoder (mam polsat) i DVD mam LG
Pozdrawiam
 

komoornik

New member
4. TV ma wbudowane WiDi, więc właśnie żadnego dodatkowego urządzenia nie potrzeba. Jedynie laptop, który WiDi obsługuje.

5. Do takich rzeczy to np. jakiś Logitech Harmony.
 
Do góry