Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

orzech85

New member
Jak aktualnie wygląda kwestia wyboru ścieżki dźwiękowej w filmach MKV odtwarzanych z USB?

Podobno przy odtwarzaniu przez DLNA nie można jest ręcznie wybrać. A przez USB?
 

cichy73

New member
soft 04.10.43

Witam wszystkich,

po aktualizacji softu do 04.10.43 tv (55LM670S) resetuje mi się co jakiś czas samoczynnie. Bez żadnej akcji. Po prostu dostaję czarny ekran, potem logo LG i wraca na ten sam kanał.
Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego?
Na poprzedniej wersji oprogramowania nie było takich niespodzianek.

Czy w jakiś sposób mogę zrobić "downgrade"? Z tego co gdzieś czytałem, ludzie pisali że chyba się nie da. Ale może komuś z tego forum się udało?

Jeśli nie ma takiej możliwości, to z mojego punktu widzenia jest porażką LG. Sami strzelają sobie w stopę, bo nie zawsze najnowszy soft jest dobrze przetestowany przecież...
 

vwrafi

New member
Hej. Dzięki że ktoś założył ten temat. Ja mam LG 42LW579S. Wkurzał mnie brak TVN Player i brak możliwości oglądania weeb tv. Chciałem sprzedać swój telewizor, dołożyć 1000zł i kupić właśnie jakiłś z serii LM. Jak one wychodziły to LG obiecywał TVN Player dla telewizorów LM, no i myślałem też, że skoro ma Flash 11 to weeb tv będzie działać. Jak dobrze że tu wszedłem zanim sprzedałem swój TV. Widzę że macie takie samo g......e SmartTV jak ja. Ani weeb tv, ani TVN Player. Zrobiłbym głupotę dopłacając 1000zł nie wiadomo do czego w sumie. Chyba jednak kupię dongle z Androidem 4.0 i do tego pilota-myszkę i będzie grało. Dzięki jeszcze raz że dzielicie się swoimi uwagami.
 

banker_2

New member
tak dla podsumowania tych "restartów" LG, bo nie wiem czy to czytelne z kilku maili - > to nie problem telewizora, problemem jest ostatnia wersja plex z która z komputera wadliwie nawiązuje komunikację DLNA z TV. Pomaga jedynie wyłacznie plex lub wykasowanie i wgranie poprzedniej wersji. Nie wiem czy jest już poprawka - mnie osobiście walka z plexem zmęczyła, bo poprzednio były wersje niestabilne z LG, potrafił też plex nadmiarowo pożerac zasoby komputera. To już chyba Nero dodawany z telewizorem jest przyjaźniejszy, najlepiej oceniam WMS ten niestety jest płatny, ale wsparcie odbiorcy jest najsilniejsze...
 

dawram

New member
tak dla podsumowania tych "restartów" LG, bo nie wiem czy to czytelne z kilku maili - > to nie problem telewizora, problemem jest ostatnia wersja plex z która z komputera wadliwie nawiązuje komunikację DLNA z TV. Pomaga jedynie wyłacznie plex lub wykasowanie i wgranie poprzedniej wersji. Nie wiem czy jest już poprawka - mnie osobiście walka z plexem zmęczyła, bo poprzednio były wersje niestabilne z LG, potrafił też plex nadmiarowo pożerac zasoby komputera. To już chyba Nero dodawany z telewizorem jest przyjaźniejszy, najlepiej oceniam WMS ten niestety jest płatny, ale wsparcie odbiorcy jest najsilniejsze...

Napisałem, że ostatnia wersja, więc wersja z nr. 0.9.7.10.382 przywraca stabilność z TV LG
 

banker_2

New member
dawram - zwracam honor, problemy były z 7.9.7 :)
Przy czym jak sprawdziłem jest już kolejna 9.7.11, więc widać tej również coś dolegało. Zobaczymy czy to koniec karuzeli z kolejnymi poprawkami
 

tomek1106

New member
Właśnie znalazło mi nową wersję oprogramowania na 32LS570S, a wersja to 04.20.23. :)
Czy ktoś już ją zainstalował? Czy będę pierwszy
Właśnie się pobiera :)
Dajcie znać co zmienia, też napiszę jakie są zmiany :)
 

PLANETA

New member
Dla Lm tez własnie aktualizowałem w 620 i git pasi.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry