Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

eraef

New member
Zainstalowałem starszą wersję PLEXa i dalej rozłącza podczas słuchania muzyki więc to nie wina aktualizacji.. W sumie dziwne bo niektóre płyty chodzą normalnie i nie rozłącza a włączając inne od razu resetuje.. TVN player pomimo najnowszego oprogramowania też nie widzę:/

UP: dowcipniś:D
 

tomario

New member
Witam.Czy po aktualizacji działają wam filmy na pełnym ekranie tzn.bez czarnych pasów na dole i górze ekranu odtwarzane z dysku przenośnego podłączonego przez USB?Filmy są w formacie 16:9,ale mają pasy na dole i górze ekranu.Mam jeden film,który podczas odtwarzania raz ma pasy ,a raz jest na całym ekranie jest to mkv full hd 16:9.Czy to może wina filmu?
 

krishd

New member
Czemu mi nie chce zaktualizować do najnowszej wersji? Mam 04.10.37 pisze że brak aktualizacji. Najpierw chyba czekają na komentarze i dopiero po nich udostępnią albo i nie :)
 
Ostatnia edycja:

dawram

New member
Czemu mi nie chce zaktualizować do najnowszej wersji? Mam 04.10.37 pisze że brak aktualizacji. Najpierw chyba czekają na komentarze i dopiero po nich udostępnią albo i nie :)

Widocznie byłeś niegrzeczny i Mikołaj tego nie przewidział, na stronie jest nowa wersja, więc spokojnie na kompa - pena i do TV-ka. Dlaczego tak jest, że raz jest dostępna z poziomu telewizora a raz ze strony Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą! :bober:
 

aklys

New member
Witam.Czy po aktualizacji działają wam filmy na pełnym ekranie tzn.bez czarnych pasów na dole i górze ekranu odtwarzane z dysku przenośnego podłączonego przez USB?Filmy są w formacie 16:9,ale mają pasy na dole i górze ekranu.Mam jeden film,który podczas odtwarzania raz ma pasy ,a raz jest na całym ekranie jest to mkv full hd 16:9.Czy to może wina filmu?
Wczoraj wieczorem oglądałem film 1920x1080 czyli klasyczne fullhd 16:9 i ku swemu zdziwieniu zauważyłem, że część filmu była z czarnymi pasami na górze i dole, a część prawidłowo (zmieniało się to samo podczas oglądania filmu). Tak jakby niektóre sceny były w proporcji kinowej 21:9, a niektóre 16:9. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło podczas oglądania. Założyłem, że to był jakiś błędnie zencodowany materiał, ale skoro przytrafiło się to nie tylko mi, to może jednak tv zaszalał i sam sobie przełączał w czasie odtwarzania?
 

vnet2

New member
Wczoraj wieczorem oglądałem film 1920x1080 czyli klasyczne fullhd 16:9 i ku swemu zdziwieniu zauważyłem, że część filmu była z czarnymi pasami na górze i dole, a część prawidłowo (zmieniało się to samo podczas oglądania filmu). Tak jakby niektóre sceny były w proporcji kinowej 21:9, a niektóre 16:9. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło podczas oglądania. Założyłem, że to był jakiś błędnie zencodowany materiał, ale skoro przytrafiło się to nie tylko mi, to może jednak tv zaszalał i sam sobie przełączał w czasie odtwarzania?

Coś takiego jest w ostatnim Batmanie, więc to raczej nie wina tv.
 

aklys

New member
Dokładnie, to był właśnie "Dark Knight rises". Nie mogłem tego sprawdzić potem na kompie, bo już nie miałem tego filmu. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim efektem, a trochę filmów już obejrzałem. Poszukałem właśnie trochę w sieci i wychodzi jednak na to, że ten film został w taki sposób wydany na BD - część scen w proporcji 16:9, część 21:9 (w zależności od tego, jakimi kamerami były kręcone). Jak dla mnie było to dość dziwne - od razu zwróciłem na to uwagę podczas oglądania filmu.
 
U mnie w ogóle nie działa Smart Helikopterek kręci i nic więcej Robiłem restart Premium i nadl nic. Połączenie z siecią Ma więc nie wiem co się dzieje że w ogóle żadna aplikacja nie działa Tekst
Nie można uzyskać dostępu do tej Usługi
 

andreas2012

New member
Dokładnie, to był właśnie "Dark Knight rises". Nie mogłem tego sprawdzić potem na kompie, bo już nie miałem tego filmu. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim efektem, a trochę filmów już obejrzałem. Poszukałem właśnie trochę w sieci i wychodzi jednak na to, że ten film został w taki sposób wydany na BD - część scen w proporcji 16:9, część 21:9 (w zależności od tego, jakimi kamerami były kręcone). Jak dla mnie było to dość dziwne - od razu zwróciłem na to uwagę podczas oglądania filmu.

szczerze juz wole to przelaczanie jak ogladac z tymi pasami bo trace duzo ekranu ale znajac wydawcow pewnie wkrotce beda same feilmy z pasami az w koncu ktos wyda tv 21:9, same problemy z tymi formatami
 

vnet2

New member
To może ktoś chętny zrobi takie podsumowanie co wniosła albo nie wniosła nowa aktualizacja software? Ktoś wcześniej pisał że niby mniejszy banding. Na chwilę obecną jeszcze nie robiłem aktualizacji ale też na swoim tv widzę brak ikonek w premium od chyba Ipla i jeszcze czegoś.
 

kasor20

New member
Właśnie zauważyłem że coś się stało z moim pilotem Mgaic. Wszystko działa tylko nie działa przycisk włączania i wyłączania.Co może być problemem?
 

webes

Member
Wczoraj natknąłem się na taki oto "kwiatek" po dwukrotnym kliknięciu w przycisk "MUTE" pojawia się komunikat:

qoyvrk.jpg
 
Ostatnia edycja:

gasior55

New member
Potwierdzam u mnie na modelu 640s jest to samo po wciśnięciu dwukrotnie mute, czasem tez mam problem z podgłaszaniem czy ściszaniem, zamiast płynnie przechodzić dziwnie mruga, jak wyłącze i włącze TV ponownie jest już dobrze, działo się już tak po wcześniejszej aktualizacji.
 

kasor20

New member
Ma ktoś z was może wersję 04.10.43 bo ja mam 04.10.37 i nie wiem czy aktualizaować.
__________________________________________
U mnie też wyświetla ten komunikat po naciśnięciu x2 mute

____________
42LM660s
 
Do góry