Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Tak, potwierdzam. Nawet zarejestrowałem swój odbiornik i dostałem kod na 3 miesiące i wklepałem go już w filmbox live. Voucher jest na 3 miesiące ale sam kod jest ważny do października 2013. Ogólnie oferta filmbox nie powala na kolana :)
Kolego A jak ci się udało wprowadzić Kod? U mnie nie ma możliwości wprowadzenia kodu w FilmBox live:-(
 

mlodzian

New member
Ja czytałem co wyświetla tv, jakoś to wyjątkowo było intuicyjne. Najpierw rejestracja tv (logowanie w home w prawym górnym rogu), potem po otrzymaniu kodu, rejestracja kodem i działa. Co prawda nie działa klawiatura w aplikacji filmbox i trzeba się na klikać i nie bardzo jest tam co oglądać, ale działa. pozdrawiam
Mlodzian
Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

Pabliq

New member
Rejestracje przeszedłem kod dostałem ale nie mogę go wklepać Bo nie ma gdzie go wklepać ;(

No fakt, nijak się to trzyma tematu o aktualizacji, ale odpowiem. Musisz mieć ekran logowania, czyli zanim się zalogujesz masz poniżej malutkimi literkami wprowadź kod promocyjny, klepiesz go i logujesz się za pomocą adresu email na który dostałeś kod.
 

dajaha

New member
Ja wiem, TVN Player będzie dostępny w pierwszym kwartale przyszłego roku (tak jak LG wypuszcza nowe modele na rynek) i prawdopodobnie będzie tylko w nowych modelach. Informację uzyskałem od Biura Obsługi Klienta TVN Player.
O tym czy będzie też dostępny na starszych modelach prawdopodobnie zdecyduje LG.
 

vnet2

New member
Oby wydali i na starsze. Odnośnie aktualizacji to zauważyłem jedną zmianę. Wreszcie są czytane napisy .srt do filmów pobieranych przez DLNA. Wcześniej tego nie było. Niestety znowu nie poprawili błędu przedostatniej aktualizacji odnośnie wyboru lektora w filmie przez DLNA , czy ma być włączony czy nie. Nadal nie ma aktywnej opcji wyboru. JEDYNE co można zmienić to czy chcemy napisy czy nie.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Odnośnie aktualizacji to zauważyłem jedną zmianę. Wreszcie są czytane napisy .srt do filmów pobieranych przez DLNA. Wcześniej tego nie było.
To już było wcześniej. Nie jest to zmiana ostatniej aktualizacji.

Niestety znowu nie poprawili błędu przedostatniej aktualizacji odnośnie wyboru lektora w filmie przez DLNA , czy ma być włączony czy nie. Nadal nie ma aktywnej opcji wyboru. JEDYNE co można zmienić to czy chcemy napisy czy nie.
No niestety, player został pozbawiony opcji wyboru ścieżki audio przy poprzedniej aktualizacji i ta tego nie zmienia. :(

Nie widzę żadnych zmian. Pewnie jakaś kosmetyka w SMART.
 

mlodzian

New member
Ja wiem, TVN Player będzie dostępny w pierwszym kwartale przyszłego roku (tak jak LG wypuszcza nowe modele na rynek) i prawdopodobnie będzie tylko w nowych modelach. Informację uzyskałem od Biura Obsługi Klienta TVN Player.
O tym czy będzie też dostępny na starszych modelach prawdopodobnie zdecyduje LG.

A ja głupi kupiłem kolejny sprzęt od lg, jakby support telefonu nie dał mi do myślenia! Czy aby tvn player nie miał być w kwietniu? Gdyby chociaż reszta funkcji działa jak należy.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
Ja nawet nie aktualizuje bo to nie ma sensu. 3 dni temu odpisali mi z TVN, iż: "W dalszym ciągu pracujemy nad udostępnieniem aplikacji dla telewizorów LG, niestety na razie nie jesteśmy jeszcze w stanie podać daty jej wydania. Bardzo przepraszamy za opóźnienie i prosimy o cierpliwość." Nadmienię, iż w czerwcu pytalem o to samo i wtedy tez "pracowali".

Inaczej: osobiście nie polecam nikomu telewizorów LG. Tutaj nic sie w kwestii SMART nie dzieje. W Samsungu non stop nowe aplikacje.
 

al12

New member
Ja nawet nie aktualizuje bo to nie ma sensu. 3 dni temu odpisali mi z TVN, iż: "W dalszym ciągu pracujemy nad udostępnieniem aplikacji dla telewizorów LG, niestety na razie nie jesteśmy jeszcze w stanie podać daty jej wydania. Bardzo przepraszamy za opóźnienie i prosimy o cierpliwość." Nadmienię, iż w czerwcu pytalem o to samo i wtedy tez "pracowali".

Inaczej: osobiście nie polecam nikomu telewizorów LG. Tutaj nic sie w kwestii SMART nie dzieje. W Samsungu non stop nowe aplikacje.

a co za miody w tym payerze TVN lepiej sobie popatrz na problemy
w Sasungach to chyba dlatego polecasz ciągłe problemy z Iplą

idż na fora o samsungach
 
Do góry