Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

robza

New member
Witam.
47LM860V-ZB został dziś zakupiony w Dublinie i oczywiście poza naszym językiem brak było Polskiej lokalizacji, pilot Logitecha (str.3) pomógł ale niestety na chwile... w Smart TV na moment pojawiła sie IPLA i HBO GO i tak było przez 5 sekund do zawieszenia TV samoczynnego restartu i powrotu do Irlandzkich opcji.

Da rade to obejść?

Pozdrawiam.
 

pakito4

New member
ja na 760 w uk normalnie bez problemu mialem iple, w ustawienich nizej bylo jak pamietam zmien kraj w smart tv, a 860 przyjezdza mi na dniach i pewnie bedzie tak samo...
 

robza

New member
Ok, juz rozwiazalem problem. W gownym panelu SETUP -AKTYWACJA SMART TV Jest wybor kraju. Ale jestem zawiedziony. Na ipli glos w serialach przesuniety o dobre 1,5 sekundy.
 

pakito4

New member
tak kraj mozesz miec uk,ale jest osobna funkcja do zmiany kraju tylko w smart tv,ja zadnego opuznienia nie mam na ipli ,takze gdzies u ciebie jest problem...
 

warga13

New member
Witam,mam problem mianowicie pobrałem nowy soft ze strony lg lecz za skarby nie mogę go wgrać do tv,,tv jakby nie widział pena,może mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić,eszcze jedno czy wejście w menu serwisowe nie powoduje utraty gwarancji???
 

warga13

New member
dziękuję udało się

Nie wiem czy to złudzenie,ale po wgraniu nowego softu jakby nierówne podświetlenie matrycy trochę się poprawiło.Może zauważył to ktoś lub taak bardzo bym tego chciał ,że to widzę:)
 
Ostatnia edycja:

witekk

New member
Hbbtv jest na TVP 1 HD na naziemnej cyfrowej - a sygnał do hbbtv leci z netu nie z satelity, z tego co wiem. Zresztą hbbtv to tak naprawdę XHTML.
 

aklys

New member
Technicznie hbbtv może być też oczywiście na kanałach satelitarnych, ale w przypadku naszych TVP1/2 hbbtv jest obecnie tylko w wersji naziemnej, więc na DVB-S sobie nie potestujesz.
 

witekk

New member
Ale niezależnie od tego czy jest to naziemna czy sat to jeśli odłączysz net - nic Ci się nie wczyta. To jest jak strona internetowa w obrębie danego kanału. Docelowo hbbtv ma zastąpić i telegazetę i epg.
 

ibizpl

New member
Wątek nam się trochę chaotyczny zrobił. Czy nowy soft 68 coś w ogóle wniósł? TV go nie widzi ale jest do ściągnięcia ze strony LG i nie wiem czy warto się męczyć z penem
Ciekaw jestem jeszcze wspomnianej metody na tzw niepublikowany soft,zresztą ciekawą ma numerację - oficjalny zaczyna się od 4 a niepublikowany od 7 - ciekawe dlaczego?

Wiadomo co zmienić w menu serwisowym - ale jak do niego wejść to już dla mnie zagadka - czytałem parę wątków na temat menu serwisowego w innych modelach ale kompletnie nie wiem czy to zadziała z 620S no i trochę gimnastyki z tym jest.
Znalazłem też apkę do telefonu z androidem, ale nie bardzo mam ochotę wywalać w ciemno ponad 20 zł skoro autor pisze że modele 2012 nie są wspierane.

Jest jakiś w miarę prosty sposób na wejście do menu serwisowego w 620S?
Będę wdzięczny za mini kurs :blagam:
 

krishd

New member
A jak zaktualizować przez pendriva lm765. Pobrałem soft soft ze strony lg do lm760 bo innego nie ma a podobno to to samo, wgrałem go na pena i próbowałem w każdym wejściu tv i nie widzi pliku (plik dałem luzem na pena)

Już wiem gdzie był problem ma być folder "LG_DTV" Aktualizacja idzie dam znać jakie zmiany jak zobaczę ;)
 
Ostatnia edycja:

dajaha

New member
Panowie podpowiedzcie skąd zaczerpnąć starszych wersji softu do LM620S, pokusiło mnie i pobrałem ze strony LG ver.04.01.68. Po aktualizacji przez PENa wkurza mnie ta paskudna przypadłość z dwukrotnym naciskaniem pilota. Czy w ogóle można to cofnąć do starszej wersji?

Z góry dziękuję
 

leszekol

New member

Attachments

  • soft.JPG
    soft.JPG
    22,6 KB · Wyś: 228
Do góry