Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

piotr321

New member
Witam
Zgłaszajcie te problemy na biuro obsługi LG to moze wydadza poprawkę do poprawki. Jak "zalejemy' ich zgłoszeniami to ruszą d...py.
Pozdrawiam
 

joko501

New member
04.61.06 masakra

LM620s muduł CI z UPC i po aktualizacji - masakra. Dzwoniłem do LG kazali czekać na aktualizację soft-u ale kiedy - niewiedzą. Tak dbają o wizerunek firmy !!!!!
 

mirakuru

New member
Czyli jak widać LG olewa temat i mozna powiedziec ze jest to uszkodzenie nie z winy uzytkownika, firma LG zepsula tv i umywa rece.Czyli tym temetem musial by sie zajac rzecznik praw konsumenta.
 

Agnesolka

New member
Witam
mam model 660s i od paru dni to samo, zawieszanie sie kanalow przy reakcji pilota oraz wylaczanie sie tv.napisalam do lg, ale poki co odpisali,ze przekazali moje zgloszenie do dzialu technicznego i cisza
 

mirakuru

New member
Ja tez zadzwonilem i mila pani powiedziala dokladnie to samo, problem wystepuje poniewaz ludzie zglaszaja ten problem do LG czyli to powany blad firmware , to jest chore zeby takie cos zrobic i wypuscic za co im płacą .....
 

Wujgregor

Member
@Agnesolka
Skąd pobrałeś uktualizacje do lm 660s.Tv nic nie wykrywa, przynajmniej u mnie.BTW, nawet dobrze bo zawsze aktualizuje jeśli coś się pojawia.
 

zbig0

New member
hello, 42LM620S(tez UPC CI+) to samo co u wszystkich sie dzieje restarty i niedzialajacy/zwieszajacy sie pilot :) probowalem z pena zainstalowac to firmware co na stronie maja ale anusiak nie idzie pisze ze ta sama wersja i nie ma potrzeby grrr
 
Ostatnia edycja:

varth

New member
U mnie to badziewie weszło już na początku września (automatyczna aktualizacja :oops:). Wypuścili nowy ale skoro soft ma sam numer co miałem to chyba sprzęt nie zaktualizuje się. Trzeba czekać na nowszy.

42LM640S
 
Ostatnia edycja:

zbig0

New member
Pewnie jest sporo ludzi co nie sprawdzi w necie i zaniesie TV do servisu pogwarancyjnego ciekawe czy "naprawia" i zawolaja kase czy moze wgraja stary/nowy poprawiony soft.
Nie wspomne o nieautoryzowanych servisach ktorzy z ludzi skroja kase za nic :p
 
Do góry