Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

ibotto

Member
Nie napisałeś czy odbierasz DVB-T czy z satelity ? Kiedyś miałem kineskopowy podłączony przez SCART do nboxa z HD i pilotem dekodera "wyłączałem"wszystko, głośność itp.. Cudzysłów dotyczy wyłączania nboxa któremu wyłączasz displey, gdyż musi byc stale włączony aby ściągał VOD. Ale objawy były podobne jak u ciebie. Wracamy do domu tv gra i zaraz pytanie kto nie wyłączył.
Jeden szybki experyment i sprawa była jasna. Po zaniku napięcia nbox startował i włączał tv. Po HDMI nic z tych rzeczy
 

PLANETA

New member
Nadal brak wtyczki w przeglądarce 1 słowem źenada nadal nic się nie polepszyło.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

aston729

New member
Od pewnego czasu zniknęły u mnie aplikacje takie jak player,vod,ipla itd. co jest tego powodem? aplikacje premium typu youtube są nadal...soft najnowszy
 

harry.wesoly

New member
w ustawieniach nie zmieniłeś czasem ustawień kraju usług z polski na inny kraj bo to może być przyczyną zniknięcia usług typowo dla polski np. ipla onet właśnie.
 

aston729

New member
Teraz sobie przypomniałem, że miałem wymienianą płytę główną w ramach rozszerzonej gwarancji, od tego czasu nie mam tych programów! Patrzę w ustawienia i do wybrania kraju mam kreski (---) zamiast Polska. Mogę wybrać na przykład Niemcy ale wtedy nie ma vod...Da się coś z tym zrobić czy reklamacja?
 

rumcajs40

New member
problem tvn player po aktualizacji softu

w ustawieniach sieci usta serwer dns na: 8.8.8.8.
prawdopodobnie masz ustaiony serwer dns nie polski dlatego nie dziala.
 

piotr321

New member
U mnie po instalacji automatycznej przez internet aktualizacji 04.61.06 co jakiś czas restarty tv Ma ktoś podobny problem
Mój LG42lm640s
Pozdrawiam
 

mirakuru

New member
U mnie po aktualizacji firmware 04.61.06 telewizor wariuje przy zmianie programów sie sam wyłacza i sam włacza nie reaguje na polecenie pilota szook !!!! wszytko juz kombinowalem. Posiadam model lm55-620s z modułem CI + z UPC załamka..........;-((((
 
Do góry