Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

PLANETA

New member
Jest nowe oprogramowanie tylko ostatnie 2 cyfry wyżej ,ale i tak nic nie poprawiło to ,przegladarka kuleje nadal, i weeb tv czarne tło ,i player też brak wtyczki jest, heh te barany z lg chyba tego nigdy nie zrobią.
 

mlodzian

New member
Z nowymi aktualizacjami telewizor ma coraz mniejsze możliwości, szczytem jest zablokowanie możliwości wyboru ścieki dźwiękowej w kanałach satelitarnych.

Cofnąłem się do wersji 4.01.36 i wydaje się, że wszystko działa jak należy - nie wiem jak z tak zwanymi opcjami smart, na pierwszy rzut oka jest OK.

Na routerze zablokowałem telewizorowi dostęp do:
snu.lge.com i kr.lgtvsdp.com i nie krzyczy, ze jest nowsza wersja.

Wybór ścieżki dźwiękowej powróciła także przy korzystaniu z DLNA (do tego w tej wersji chyba nie ma pełnej inwigilacji)

Pozdrawiam
Mlodzian

Edit: Jaka jest Waszym zdaniem optymalne wersja softu?
 

tomaszkt

New member
hey, skąd można pobrać stary soft do lg LM np. taki 04.20.23 lub inne ?
albo jak za pomocą pilota można cofnąć się do softu fabrycznego ( zaznaczam że teraz mam ten syfiasty soft 4.60.12 i jest masakra) ?
 
Ostatnia edycja:

krumar35

New member
Witam. Chciałbym Was spytać, który parametr/ry w LM 670s jest odpowiedzialny za przycinanie się obrazu, gdyż mam z tym problem?
Co jakiś czas obraz na ułamek sekundy zatrzymuje się a jak przełączam kanały w dekoderze nc+ to pokazujące się logo z dekodera wyświetla się troszkę "skokowo" (drżenie).
Zmieniałem te 4 opcje w TrueMotion ale to nie pomaga. Może jeszcze coś innego ma na to wpływ np. redukcja szumu lub inne parametry?
Waszym zdaniem która wersja oprogramowania pod tym względem najlepiej się sprawowała?
Za wszelkie sugestie b. dziękuję.
 

dajaha

New member
Stawiałbym na dekoder ewentualnie na kabel HDMI. W TV raczej nie ma parametru, który mogłby być odpowiedzialny za takie zachowanie. Sprawdzałeś telewizor na innym źródle sygnału albo na innym dekoderze?
 

krumar35

New member
Na pewno nie dekoder czy kabel. Zacięcia ruchu występują również na filmie puszczanym z pendrajwa i z twardego dysku (WD 1Tb). Mi się wydaje, że coś trzeba przestawić, tylko co? lub wgrać inne oprogramowanie, tylko które?
 

pabloskrak

New member
Czy u was tez występuje przy wyborze opcji test sygnału dla DVB-C zawieszanie się po przeskanowaniu częstotliwości tzn nie da się wybrać częstotliwości z listy aby wejść do właściwości poszczególnych MUX aby sprawdzić szczegóły. Raz udało mi się wejść ale tylko jeden jedyny raz ponowne skanowanie już się przycina. Reaguje tylko na klawisze BACK i EXIT strzałki nie reaguję. Soft w TV to 04.25.05
 
Ostatnia edycja:

raulcarlos

New member
Lg LM55670S - problem z intel widi

Witam

Mam ostatnio problem z połączeniem laptopa i tv przez WIDI. Cały czas było ok natomiast ostatnim czasem zaczęło mi ciąć obraz na ekranie tv. Usunąłem urządzenie tv i próbowałem sparować na nowo - niestety już bez skutku. Oprogramowanie na TV najnowsze (zaktualizowane już daaawno), na laptopie aktualne najnowsze sterowniki intela. Miał ktoś może podobny problem?
 

rychu

New member
Chyba już tu nikt nie zagląda, ale zapytam, bo mnie 2 rzeczy nurtują :)
TV LG 42LM420:
1. Po wyłączeniu prądu w domu i powrocie zasilania telewizor się sam włącza... Mimo, że przed zanikiem napięcia był wyłączony. To jest normalne i wszyscy tak mają?
Jako rozwiązanie stosuję zdalnie sterowane gniazdko, które po powrocie napięcia w sieci, nie włącza się automatycznie. Bo tak, to by mi sie TV np. w nocy włączał ;)
2. I drugi irytujący problem - ciągle świeci się czerwona dioda na TV. Mimo, że w ustawieniach mam ją wyłączoną.

Jeśli chodzi o WiDi, to zawsze z tym problemy miałem.
Ostatnio łączy z TV, ale trzeba bardzo długo czekać na nawiązanie połączenia. Normalnie to już bym wyłączył aplikację i myślał, że nie działa. Ale kiedyś przypadkiem zostawiłem na bardzo długo włączoną i się połączył. Może też spróbuj długo poczekać - tak do 3 minut.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Włączony telewizor nagle brak prądu telewizor (wyłączony) po czym zostanie prąd przywrócony telewizor się włącza, i teraz następnie kiedy telewizor wyłączymy pilotem a prąd zaniknie i pojawi to telewizor nie włączy się a zostanie w stanie czuwania tak jak został wyłączony pilotem, bynajmniej u mnie tak jest
 

rychu

New member
i teraz następnie kiedy telewizor wyłączymy pilotem a prąd zaniknie i pojawi to telewizor nie włączy się a zostanie w stanie czuwania tak jak został wyłączony pilotem, bynajmniej u mnie tak jest
No to u mnie tak to nie działa niestety. Trzeba to było zgłosić jak była gwarancja, ale jakoś przegapiłem sprawę.
 
Do góry