Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

dajaha

New member
Czekać, mam to samo, myślę, że problem tkwi po stronie aplikacji, dajmy im trochę czasu, czekaliśmy tyle to i poczekamy jeszcze. :)
 

jaculekk1

New member
U mnie też Player wczoraj działał a dziś lipa, ale przy okazji przywróciłem sprawne działanie YouTube :)
W telewizorze zmieniłem w ustawieniach sieci serwer DNS z automatycznego na 208.122.23.22
Do tej pory miałem DNS automatycznie pobierany z routera po kablu i YouTube ładowało się około minuty, filmy jeszcze dłużej lub wcale a teraz to kilka sekund.
Może to przypadek ale ważne, że działa :wink:
 
Ostatnia edycja:

miziel

New member
U mnie też po zainstalowaniu odpalił , po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu kicha , wisi na planszy player. Pomogły ustawienia fabryczne , programowanie kanałów od nowa :x, instalacja Playera i jest ok . To było wczoraj. Dziś to samo , wisi na planszy player i wszystko na 37LM620 . Kicha totalna porażka dla Player-a i LG .:x:x:x:x:x Nie będę robił wszystko od nowa :x:x może pomoże :x:x
 

mlodzian

New member
Widać to by było na tyle. Działało przez jeden wieczór! Od wczoraj mam objaw taki jak inni (splash screen i nic więcej)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

E&D1

New member
U mnie Player działa na wszystkich urządzeniach oprócz telewizora marki LG, jak zwykle firma LG dała ciała, nie mówiąc już o firmware do tych telewizorów to totalna żenada !
 

dajaha

New member
Ja otrzymałem takie info z TVN:
" Dziękujemy za szczegółowe informacje, zostały one przekazane do działu technicznego. Poinformujemy Pana jak tylko zgłoszenie zostanie rozwiązane. "
Oczywiście wcześniej opisałem im problem.
 

E&D1

New member
Dzięki za szybkie działanie w temacie, może to coś pomoże, żeby jeszcze LG zajęło się firmware to by było super.

Pozdrawiam
 

mateusiak22

New member
TVN na pewno naprawi aplikację, a lg mogli by usprawnić i wysłuchać ludzi. Może każdy niech napisze co by chciał to się złoży listę i będziemy wysyłać do skutku
 

Marcin333

New member
U mnie też Player wczoraj działał a dziś lipa, ale przy okazji przywróciłem sprawne działanie YouTube :)
W telewizorze zmieniłem w ustawieniach sieci serwer DNS z automatycznego na 208.122.23.22
Do tej pory miałem DNS automatycznie pobierany z routera po kablu i YouTube ładowało się około minuty, filmy jeszcze dłużej lub wcale a teraz to kilka sekund.
Może to przypadek ale ważne, że działa :wink:

Człowieku dzięki!!!!!!!!!!!!!
Nigdy bym nie wpadł na to że tv ma problem z DNS...
Teraz wszystko śmiga aż miło, nawet youtube! :) Na wczytanie filmu czekam 5 sekund i zacina się kolejne 5 ale to niebo a ziemia...
 

mlodzian

New member
Jak działał przez ten jeden wieczór też nie było problemów ;). Na razie można sobie logo pooglądać.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Wujgregor

Member
04.52.07
Sdk 02.08
Teraz sprawdzalem i działa mi.Zauwazylem tylko ze nie wszystkie materialy odtwarza.
Na niektórych programach wyskakuje info-błąd odtwarzania materialu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
 

Wujgregor

Member
04.52.07
Sdk 02.08
Teraz sprawdzalem i działa mi.Zauwazylem tylko ze nie wszystkie materialy odtwarza.
Na niektórych programach wyskakuje info-błąd odtwarzania materialu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4







Jak ktos nie wierzy nagram wideo i zrobie wstawke na yuo tube.
Pozdro

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4



Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
 
Do góry