Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

jutu

Member
u Was tez tak?...WOGOLE NIE IDZIE YOUTUBE....A YT przez przegladarke wywala error ocured! teraz to przegieli!!! dzwonilem..byl Pan z serwisu..mily..plyte zmienil...i NIC!!! wogole funkcje interenetowe jak slimak...a mam lacze 60'/10..jakas kpina
 
Ostatnia edycja:

jutu

Member
kurcze....WOGOLE NIE IDZIE YOUTUBE....A YT przez przegladarke wywala error....! teraz to przegieli....ludziska piszcie do nich..dzwońcie..bo zostaniemy ze zlomem!!!
 

Amer

New member
Miałem problem z telewizorem. Każda próba puszczenia czegoś na youtubie z telefonu kończyło sie zablokowaniem telewizora. QuickRemote w telefonie nie obsługiwał MagicRemote na tv. Zrestartowałem telewizor do ustawień początkowych. Teraz nie moge sie zalogować do smarta bo pisze, że mój mail jest invalid haha Jaka żenua te oprogramowanie tego telewizora.
 

vnet2

New member
Hej. Ja mam podobnie. Nie korzystał z przeglądarki internetowej wbudowanej w tv ale jak ostatnio sprawdzałem jak działa to okazało się że ledwo wczytuje strony. Samo przewijanie stron góra - duł powoduje przycinanie obrazu, także jest straszna kicha. Dodał że mam internet 10 Mb. Odnośnie ipli to po teście wyszło mi że mam aż 4 Mb :p. No to tyle narzekania, reszta jeszcze w miarę działa. Podkreślę że nie robiłem już z trzech aktualizacji oprogramowania bo to tylko pogarszało sprawę. Już i tak mi wyłączyli wybór ścieżki dźwiękowej w dlna.
 

Wujgregor

Member
Witam,sprawdzałem swój Tv 47Lm 660 i YouTube dzieła bez problemu i na przeglądarce i poprzez telefon.W przeglądarce może i trochę muli,ale działa.
Mam zaktualizowany tv do 04.52.07.Nigdy żadnych problemów nie miałem.
Trochę doskwiera brak TVN Playera.Aha 28.01.2014 przyszła wiadomość na Tv z supportu że wyłączają Facebooka i Twittera,wiec co poniektórzy niech się przygotują na to.Trochę nieładnie że zabierają to co dali wcześniej chociaż łatwiej korzystać z tych aplikacji na innych wygodniejszych do obsługi urządzeniach.Minus jak dla mnie to brak możliwości zmiany rozmiaru ekranu przy oglądaniu np.filmu z dysku.
Na dowód ze YouTube dziala podaję link nagrany fonem.
https://plus.google.com/u/0/118043645854680370108/posts/bWsfUvUk4nF
A, mój net to tylko neo 10.
 

Marcin333

New member
Witam,sprawdzałem swój Tv 47Lm 660 i YouTube dzieła bez problemu i na przeglądarce i poprzez telefon.W przeglądarce może i trochę muli,ale działa.
Mam zaktualizowany tv do 04.52.07.Nigdy żadnych problemów nie miałem.
Trochę doskwiera brak TVN Playera.Aha 28.01.2014 przyszła wiadomość na Tv z supportu że wyłączają Facebooka i Twittera,wiec co poniektórzy niech się przygotują na to.Trochę nieładnie że zabierają to co dali wcześniej chociaż łatwiej korzystać z tych aplikacji na innych wygodniejszych do obsługi urządzeniach.Minus jak dla mnie to brak możliwości zmiany rozmiaru ekranu przy oglądaniu np.filmu z dysku.
Na dowód ze YouTube dziala podaję link nagrany fonem.
https://plus.google.com/u/0/118043645854680370108/posts/bWsfUvUk4nF
A, mój net to tylko neo 10.

Oczywiście Youtube przez przeglądarkę działa, ale aplikacja nie.
 

Wujgregor

Member
YouTube dziala na tym Tv na wszystkie możliwe sposoby! !!
Oczywiście u mnie, a mam 47lm660.
Jesli ktoś nie wierzy moge nagrać filmik i wstawić.
Pozdro


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
 
Ostatnia edycja:

sh4rkyq

New member
Słuchajcie, petycją zajmę się jak najbardziej jutro z rana (piszę z telefonu) kurwica mnie już bierze, na szybko próbowałem połączyć się androidem z TV, owszem youtube uruchomiło się po 40 sekundach ale teledysk zapomnij, czekanie 60 sekund na nic. Rozlaczenie i ponowne połączenie pomogło. Youtube się uruchomił wraz z napisem teledysku i koniec. Kolejne 60 sekund, fajne 60 sekund bo cały czas wczytywanie. Kurw... Nic.

I wiecie co? Przyłączyłem kabel sieciowy z TV do ps3. Kilka sekund później cieszyłem się z pełni działającego youtube. Błyskawica kurcze. Żadnego czekania na kolejne filmy, telefon wraz z ps3 reaguje natychmiastowo.

Życzę wszystkim pomyślnego zakupu playstation 3 lub super extra mega aktualizacji naszego super extra Smart tv LG!

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
 

Marcin333

New member
YouTube dziala na tym Tv na wszystkie możliwe sposoby! !!
Oczywiście u mnie, a mam 47lm660.
Jesli ktoś nie wierzy moge nagrać filmik i wstawić.
Pozdro

Przed chwilą włączyłem youtube przez sparowanie z telefonem i poza tym że czekałem ok minuty na pierwsze uruchomienie i pierwsze pół minuty przycinało dźwięk i obraz, a przełączenie utworu na następny trwa ok 20 sekund to odtwarza w porządku :).
Jeśli chodzi o funkcjonowanie aplikacji uruchomionej standardowo z menu, to wczytywanie miniatur wyników lub subskrypcji trwa po ok 30 sekund i w tym czasie TV nie odpowiada. Następnie potwierdzając wybór jakiegokolwiek filmu wchodzi on w tryb pełnoekranowy jednak symbol play nigdy nie zmienia się pause więc wnioskuję że TV nawet nie próbuje go odtworzyć.

Być może coś jednak poprawili?? Czy ktoś jeszcze z modelem LM620S może potwierdzić że jest lepiej po sparowaniu z telefonem?
 

jutu

Member
Youtube jako aplikacja w naszych LG to kpina...serwis zmienił nawet płytę mi i nic..dobrze ze aplikacja sie otworzy...na film HD można czekać i czekać..a mam net wifi 60/10...kiedys chodzilo choc troche..teraz to kpina..ciut lepiej przez przeglądarkę..ale..koledzy..pisałem juz tu nie raz...tydzień po TV LG lm600s kupiłem blueray Samsunga (trzeba napisać widać markę wprost!) bo żonie obiecałem za sprzedawcą tVN playera...i śmigają obie aplikacje aż miło..LG kompromitacja z tymi bajkami aplikacji itp!!!!....do tego od dawna dość LG wybiera za mnie "kulturę oglądania" z USB...na siłe zmniejsza mi "powiększenie" do paska filmu wysokości połowy ekranu...nie da się zwiekszyć, rozciągnąć ?9/choc kiedyś tak miałem!! w LG!..R2 jakiś tam) serwis tlumaczył ze to dla mojego dobra i kultury ogładania filmu...na to kupiłem 47 cali żeby oglądać jak z 32?....każdy odtwarzacz Manty itp...chinol...i połowa tv..choćby własnie Toshiba..ma takie funkcje...a nie wychowuje mnie wizualnie!!...mam juz 3 LG plaski...i na pewno będzie OSTATNI!...to w końcu oni sa dla klienta a nie nasza kasa dla nich...!!!..pozdrawiam BYŁEGO dostawce mojego sprzętu TV..LG..hejA
 

andreas2012

New member
mi chodzi dość dobrze yiutube na lm620 tzn da się płynnie ogladac może jakiś wadliwy egzemplarz masz?
no ale lg wciąż nie jest marka dbajaca o jakość swojego sprzętu ale takie czasy dobry sprzet coraz ciężej kupic
 

DVDO

New member
Mam nadzieję, że wyjdzie jakaś aktualizacja bo lista kanałów sypie się nawet po resecie telewizora do ustawień fabrycznych. A to znika połowa kanałów DVBT a to niektóre kanały satelitarne. Dzieje się to po wyłączeniu i ponownym włączeniu odbiornika. Właśnie miał w domu stanąć kolejny LG ale widząc jak nieudolnych koderów ma ta firma i jak pozbawione logiki jest zarządzanie kanałami kupię zwyczajnie coś innego. Nawet tani tuner DVBT z marketu znacznie lepiej sobie radzi z listą kanałów niż LG. Korea to nie jest jednak ta kultura techniczna. Brak dbałości o szczegóły i brak dopracowania widać zarówno po telewizorach jak i po samochodach. Tutaj jest problem z rzeczami tak elementarnymi jak lista kanałów i ich zapamiętywanie. W przypadku producentów takich jak SONY lub Philips było nie do pomyślenia. Tak oto, po 12 miesiącach użytkowania produktów LG, (dwa telewizory) moje wartościowanie tej firmy zmieniło się o 180 stopni.
 
Ostatnia edycja:

michal77

New member
Zgadzam się w 100% z przedmówcą, ale nie liczyłbym na poprawę w nowej aktualizacji. TV użytkuję już półtorej roku i jeszcze się nic nie zmieniło w sprawie kanałów, totalna porażka.
 

mlodzian

New member
Czy ktoś zauważył, że pojawiła się aplikacja Player..., która najwyraźniej ma funkcjonalność a TVN Playera... Ile to im zajęło?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

mlodzian

New member
No faktycznie, nawet nie zauważyłem zmiany nazwy. Co najważniejsze nawet działa!

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

marco024

New member
U mnie (tvn) Player wczoraj działał, nawet 2 uruchomienia, późnym wieczorej i dziś kilkukrotnie próbowałem włączyć ale zatrzymuje się na planszy powitalnej i menu nie zobacze, nawet jak 45 min poczekam, i żadnego komunikatu nie było. Intenet działa w Tv , inne aplikacje pobierają treści. Usunąłem aplikacje i zainstalowałem ponownie ale nic z tego. Próbowałem chyba wszystkich guzików w pilocie łacznie z kolorowymi i nic. Macie jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić? Wyrzucenie tv przez okno i ponowne podłączenie nie wchodzi w grę ;-)
 
Do góry