Seria LM a odtwarzanie filmów z dysku USB

luki82

New member
Witam,

Czy w Waszych telewizorach przy odtwarzaniu filmów z dysku USB także wystepuje efekt delikatnego pikselowania/szarpania krawedzi obiektów, które szybko się po ekranie poruszaja?

Nie do końca wiem jak to opisać :)
U mnie na 42LM620S występuje to permanentnie.

pozdrawiam
Łukasz
 

luki82

New member
Dzięki,
niestety nie znalazłem takiej opcji w moim TV :|
Probowałem ze wszystkimi innymi ustawieniami, ale bez rezultatu.

pozdrawiam
Łukasz
 

icemac

New member
a w jakiej jakości masz te filmy na USB ??

weź pod uwagę, iż większa kompresja tym gorszy obraz zwłaszcza obiektów w ruchu.

P.S.
i wyłącz może "trumołszyn" ;)
 

Bronson

Member
Dzięki,
niestety nie znalazłem takiej opcji w moim TV :|
jest taka opcja

1348238242250.jpg
 

cezarlis

New member
Czy jest możliwość ustawienia wyświetlania obrazu (np. divx przez usb) na pełnym ekranie bo umnie nawet po przełączeniu na pełny obraz nie jest on wyświetlany na całej matrycy. W poprzednim tv
(panasonic) miałem opcje automatycznego dopasowania (powiększenia) obrazu i wyświetlenia na całej matrycy bez względu na rozdzielczość odtwarzanego materiału. Czyżby tylko materiał w rozdzielczości 1080 może być wyświetlany na całym ekranie?
 

lainer

New member
witam wszystkich. Niedawno zakupiłem telewizor lm660 i od samego początku same schody. W pierwszy dzień zauważyłem nierównomiernie podświetlany ekran i zawieszał sie na naziemnej cyfrowej. Napisałem do suportu o moich problemach, kazali zrobić zdjecia i zresetować ustawienia. Reset ustawień pomógł i prestał sie zawieszać z ekranem też się upiekło bo powiesiłem telewizor na ścianie i białe plamy znikneły. Byłem już bliski zadowolenia z tego produktu gdy pojawił sie inny problem, mianowicie odtwarzanie wideo. Zródło, nośnik, formaty plików. wszystko sprawdzone pozmieniane. Brak nowych pomysłów. Obraz co jakiś czas klatkuje i głos ucieka. Suport odpisał ze ktos do mnie zadzwoni i tak sobie czekam juz tydzień. Ciekawostka jest ze czasem wszystko jest wpozadku. Ma ktoś jakieś pomysły. Soft aktualizowany był
 
Do góry