Seria LG LH 3 sprawy

dsky

New member
Mam Lg lh 5000

1. Witam, mam pytanie bo nigdzie nie ma odpowiedzi...jak to jest z tymi formatami ? Mam pliki avi które odtwarza i avi ktore nie odtwarza....jak również mam przykladowy film HD mkv - nie dziala, wrzucilem inny - działa...co za bzdura ? Np: mam filmiki z aparatu cyfrowego - oczywiscie nie dzialają...domyslilem sie ze trzeba jakis kodek wiec potraktorwałem go divxem i dzialalo..(bez dzwieku ale to chyba kwestia ustawien kodeka). Takze jak to jest z tym ? kazdy neidzialający film będe musial przekonwertowac divxem ? :/
Ogólnie mailem wersje 3.24 teraz upgarde zrobilem na 3,55 ale to nic nie dalo.

2. Truemotion - wysoki i niski. Jak dam na wysoki to moduluje na 200 hz? a jak niski to co ? 100 hz ? bo wylaczony to chyba normalnie 50 hz..?

3. Z tego co czytalem filmy najlepiej oglada sie w 24 hz ?!
 

VANT

New member
Mam Lg lh 5000

1. Witam, mam pytanie bo nigdzie nie ma odpowiedzi...jak to jest z tymi formatami ? Mam pliki avi które odtwarza i avi ktore nie odtwarza....jak również mam przykladowy film HD mkv - nie dziala, wrzucilem inny - działa...co za bzdura ? Np: mam filmiki z aparatu cyfrowego - oczywiscie nie dzialają...domyslilem sie ze trzeba jakis kodek wiec potraktorwałem go divxem i dzialalo..(bez dzwieku ale to chyba kwestia ustawien kodeka). Takze jak to jest z tym ? kazdy neidzialający film będe musial przekonwertowac divxem ? :/
Ogólnie mailem wersje 3.24 teraz upgarde zrobilem na 3,55 ale to nic nie dalo.

2. Truemotion - wysoki i niski. Jak dam na wysoki to moduluje na 200 hz? a jak niski to co ? 100 hz ? bo wylaczony to chyba normalnie 50 hz..?

3. Z tego co czytalem filmy najlepiej oglada sie w 24 hz ?!
kodeki mają różne profile i nie każdy jest obsługiwany przez TV...

Formaty A/V które powinny działać na LG to:
Kontenery .dat, .mpg, .ts, .trp, .tp, .vob, .mp4, .mkv, .avi, .divx
Formaty Video:
DivX3.11, DivX4.12, DivX5,x, DivX6, Xvid1,00, Xvid1,01, XVid1,02, Xvid1,10-beta-1/beta-2, Mpeg-1, Mpeg-2, Mpeg-4,
H.264/AVC
Bitrate max 20mbit/s

Formaty audio:
Dolby Digital, AAC, Mpeg, MP3, LPCM, HEAAC z bitrate 32-320kbit/s. Inne formaty nie będą dzialać.
 

VANT

New member
a ktoś coś o punktach 2 i 3 ?
Ad3. Filmy najlepiej ogląda się tak jak piszesz w trybie 1080p 24Hz tzn Real Cinema 24P. Głównie filmy w BR są w takim formacie i wtedy jest super. Filmy nadawane przez polskie platformy już takie nie są niestety, gdyż standardem jest sygnał 50Hz

Ad2. Raczej nie pon. odbiorniki 100Hz tez mają pozimy True Motion Low i High...
 
Ostatnia edycja:

dekoninck

New member
kodeki mają różne profile i nie każdy jest obsługiwany przez TV...
Formaty audio:
Dolby Digital, AAC, Mpeg, MP3, LPCM, HEAAC z bitrate 32-320kbit/s. Inne formaty nie będą dzialać.
A czy da się wyrzucić (passthrough) do zewnętrznego amplitunera formaty jakie są nieobsługiwane? Np. DTS?
 
Do góry