Seria LA - aktualizacje softu

piotreek88

New member
Ja zainstalowałem. Zmiana na plus jest taka, że jak nacisnę na pilocie magic wyłączanie, to tv gaśnie, wcześnie kilka razy musiałem wciskać.
 

aro123

New member
No więc również zainstalowałem firmware 04.25.05
Tak na szybko jakość obrazu jakby nieco lepsza (wrażenie subiektywne).

Z minusów: teledyski na iConcerts wczytują się wieki, a po wczytaniu przycinają co jakiś czas - w poprzednim sofcie nie było tego problemu.
Problem z iConcerts występuje przy ustawionym ręcznie DNS 213.5.182.117 (który jest super do Youtuba:) Po przestawieniu na DNS automatyczny problem z iConcerst znika, ale Youtube trochę przycina (przynajmniej na początku).
Pozostaje poszukać DNS-a, na którym obie apki "chodzą" przyzwoicie:)
 
Ostatnia edycja:

harry.wesoly

New member
A ja zmianę oceniam na plus. Na poprzednim (najnowszym sofice) w hbo go 5 odcinek "Detektywa" nie chciał mi się uruchomić, teraz cyka. Uważam, że smart chodzi szybciej, płynniej, szybsza reakcja na wduszenie guzika BACK na pilocie. Youtube też chodzi szybciej. Co do obrazu ciężko stwierdzić. Poobserwuje. Generalnie na plus. Inne używane player i ipla również chodzą ok.
 

mendrzej

New member
Mi po aktualizacji telefon nie chce się z parować z telewizorem po przez Miracast/Screen Mirroring. Przed aktualizacja wszystko śmigalo jak należy
 

aro123

New member
Na pierwszy rzut oka ("leciał" program publicystyczny) wydawało mi się, że jakość nawet się polepszyła, ale gdy obejrzałem z dzieckiem Smerfy zmieniłem zdanie - kolory jakby wyblakłe i bure. Jeśli ktoś posiada patent na dowgrade softu (firmware) info mile widziane.
 
Do góry