Seria LA - aktualizacje softu

jordan87

New member
Próbuję zrobić downgrade, po powrocie do kraju "polska" przy wgranym włoskim nie znajduje softwaru do wgrania. Trzeba zrobić jakąś kombinację?

Chcę cofnąć bo przy sofcie włoskim ma problem z polskim czasem (musiał bym go ręcznie ustawić)
 

edi730

New member
Z tego co wiem to nie cofniesz. I zostaniesz z tym do puki nie wyjdzie soft wyższy od tego co wgrałeś. A to troszkę potrwa bo wsparcie tech dla LA powoli wygasa.
 

edi730

New member
Można poczytać sobie o tych softach na zachodnich forach i porównać z naszymi problemami. Osobiście uważam że nie ma żadnego sensu kombinować w tę stronę. Ciekawi mnie tylko podejście serwisu w razie awarii na innym sofcie niż dedykowany. Przecież większość ma tv jeszcze na gwarancji.
 

mateusiak22

New member
Ale przecież soft jest uniwersalny w Europie. Że w Polsce nie udostępniają czesto to inna sprawa. Jeżeli we włoskim sofcie dodali opcję dokumentacja prawna to powinno byc po włosku a nie pl.


Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
 

edi730

New member
A gdzie to przeczytałeś że soft dedykowany jest na całą Europę a nie na poszczególne kraje. Patrząc na różnice w numeracji softu w Europie można wywnioskować że nie tylko nas mają w ..... ;) Niektórzy mają gorzej ;)
 

PiotrJakub

New member
A gdzie to przeczytałeś że soft dedykowany jest na całą Europę a nie na poszczególne kraje. Patrząc na różnice w numeracji softu w Europie można wywnioskować że nie tylko nas mają w ..... ;) Niektórzy mają gorzej ;)

Skoro instaluję soft z uk albo wloch i on ma polskie menu i polski smart tv to wnioskuję, ze jest uniwersalny. Byc moze usunięto w nim jakies specyficzne dla nadawania w uk czy wloszech problemy, ale skoro przy okazji jest nowsza wersja przegladarki to czemu nie zainstalowac?
 

edi730

New member
Oczywiście świat należy do odważnych i chwała wam za to :) Dzięki waszym spostrzeżeniom Ci bardziej strachliwi jeśli mają jakieś poważne problemy z softem są w stanie podjąć jakąś decyzję.
 

mateusiak22

New member
Czy ktoś kto ma wersję 04.22.11 może napisać wersję ipli hbo go filmbox? Sprawdzę czy jest różnica


Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
 

mateusiak22

New member
Trzeba wejść w smart i zakładkę Premium, tam jest wybór opcje Premium jak się nie mylę następnie wersja.


Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
 

Kowalski9

New member
Terminarz ostatnich aktualizacji:
2013.08.07 Soft 3.20.33
2013.08.13 3.20.40
2013.09.04 4.00.21
2013.09.11 4.00.23
2013.10.16 4.00.49
2013.11.01 4.04.05
2013.12.24 4.22.11
nowy rok nowy system operacyjny a my zostaniemy już chyba ze starymi błędami.
Mówiono mi że LG potrzebuje nas do taniego składania telewizorów, ale jako klient zupełnie się nie liczymy i coraz bardziej przekonuję się że to była prawda.
Mój następny telewizor to OLED, ale chyba nie od LG.
 

jordan87

New member
Chyba masz rację. Ja również się zawiodłem na supporcie LG.

Może ktoś zna sposób na downgrade (z menu serwisowego/odpowiedni pilot)?

Spróbował bym starych wersji.
 

jrd

New member
Ja ze wzgledu na podejscie LG to chyba ostatni raz kupilem tv tej firmy .
Kupilem model 660s ale jest on zaznaczony na stronie lg jako archiwalny , a nie jest to model z 2002 roku tylko 2013 wiec nie rozumiem czemu tak do tego podchodza...
 

rajqu

New member
sorry a wy myslicie ze w innych firmach jest inaczej? Jestecie albo &^%$# albo naiwni. Mija niecaly rok TV dostaje status EOL i tyle go support widzial. Soft nie ma bledow takich jak LG ale ma milion innych.
Mowilem nie raz na tym forum. Kupcie sobie dongla z androidem i 99,9% waszych problemow rozwiaze sie jak ruch magiczna rozdzka.
 

edi730

New member
Kolega ma rację za 300 zł można kupić całkiem rozsądnego patyka z Androidem z bebechami ROCKCHIP RC3188 QUAD CORE CORTEX A9 4x1.8GHz + 28nm MALI400 QUAD CORE GPU 533MHz, Pamięć: 2048MB RAM DDR3 + 8GB NAND FLASH i najnowszym systemem.
Jeśli chodzi o wsparcie. Podejrzewam że LG skupi się teraz na ich nowym adoptowanym od HP dziecku WebOS który zainstalowany jest w tv na ten rok (na razie w serii LB). I jak wynika z planów system będzie instalowany też na innych platformach LG. Proponuje poczytać: LG przywróci do życia system operacyjny WebOS :: PCLab.pl Tak że jesteśmy w czarnej dupie :( Z tego co wyczytałem jeden z naszych forumowiczów kupił telewizor z WebOS i już trochę narzeka na brak podstawowych appek które my posiadamy. Tak że rośnie im rzesza narzekaczy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry