Seria HX900

Czarny1212

New member
Witam,
już wielokrotnie spotykałem odniesienia do jakości tych TV. To lepsze to znów droższe a to design taki trendy ... Kochani czy ktoś posiada ten TV w domu i może rzucić garść swoich spostrzeżeń ? No niby wiadomo "flagowy model Soniarza" to i cena zaporowa ale czy za ceną i nagrodą EISA stoi naprawdę taka jakość ? Proszę o opinię.
 

Ares78

New member
Witam,
już wielokrotnie spotykałem odniesienia do jakości tych TV. To lepsze to znów droższe a to design taki trendy ... Kochani czy ktoś posiada ten TV w domu i może rzucić garść swoich spostrzeżeń ? No niby wiadomo "flagowy model Soniarza" to i cena zaporowa ale czy za ceną i nagrodą EISA stoi naprawdę taka jakość ? Proszę o opinię.

Pierwsze testy hx900 są już dostępne nawet na polskich portalach także można poczytać, generalnie jeśli jest możliwość finansowa zakupu tego modelu to warto skorzystać, przykładem z przeszłości jest x4500, który wciąż wypada dobrze na tle nowych modeli mimo upływu czasu. Zamierzasz korzystać z opcji 3D?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ech... rozmarzyłem się:| Gdyby tylko 40" mi odpowiadało, to może,może.... Ijuż nawet nie 3D(Ready) byłoby powodem, ale obraz i... "brak" ramek. Oddzielne pytanie, to żenujące 2 lata gwarancji przy takiej kasie ! Wydaje się mi,że długość gwarancji powinna być adekwatna do wartości- w tym przypadku - telewizora
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Ech... rozmarzyłem się:| Gdyby tylko 40" mi odpowiadało, to może,może.... Ijuż nawet nie 3D(Ready) byłoby powodem, ale obraz i... "brak" ramek. Oddzielne pytanie, to żenujące 2 lata gwarancji przy takiej kasie ! Wydaje się mi,że długość gwarancji powinna być adekwatna do wartości- w tym przypadku - telewizora

Przepraszam,że sam siebie cytuję,ale juz nie miałem możliwości edycji.

Przy okazji zobaczcie , jak Sony traktuje rynek europejski , w odróżnieniu od "tych lepszych ".
SONY ? BRAVIA Bonus 3D Entertainment Pack
Kliknijcie na BONUS 3D ENTERTAINMENT PACK
 

Ares78

New member
Wow promocja genialna szkoda, że u nas czegoś takiego nie ma, z tego co się orientuje mają się za to pojawić zestawy startowe 3D czyli transmiter, 2 pary okularów oraz film w okolicach 1000zł. Zawsze trochę start ułatwi, co do przekątnej 40" to będzie trochę za mało, żeby w pełni skorzystać z 3D, ewentualnie trzeba usiąść bliżej odbiornika...
 

Czarny1212

New member
Ares

Dzięki za podjęcie tematu. Zabawa z 3D wydaje mi się bardziej przygodą niż realnym użytkowaniem tej funkcji. Jest nadal kilka ograniczeń. Brak transmisji no i ograniczona do kilku mocno ogranych już pozycji kinowych to wciąż za mało aby delektować się w pełni przestrzenią. Ale kochani czy ja dobrze rozumiem, że Sony tak ogolił swój flagowy model, że nie ma w zestawie transmitera ani okularów ??????
 

Ares78

New member
Zależy jakie ma się podejście do technologii 3D, ja traktuje to jako miły dodatek do bardziej zaawansowanych modeli, które przede wszystkim rewelacyjnie sobie radzą z wyświetlaniem obrazu 2D. A jako dodatek, może zapewnić sporo frajdy, czy to przy oglądaniu filmów czy też (co na dobrą sprawę najbardziej mnie interesuje) graniu. Kwestia podejścia. Co do transmitera i okularów to trzeba dokupić oddzielnie.
 
Do góry