Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

mare37

Banned
za instrucją do ES6800

Wszystkie kodeki wideo oprócz VP8, VP6:
– Poniżej 1280 x 720: maks. 60 klatek
– Powyżej 1280 x 720: maks. 30 klatek

Tak wiem, a szkoda, bo wiekszosć nowych kamer nagrywa w 50p i jak to odtworzyć? zmiana na 25klatek mija się z celem. bo równie dobrze można nagrywać w 50i. Również większośc odtwarzaczy nie radzi sobie z 50p. Cos tu chyba nie tak.
 

dzanas69

New member
hm.. dziwne troszkę, bo u mnie został na starym miejscu, pomyślałem że może
wykonam reset i przeskoczy na górę, a tu zonk: na górze zostały tylko 2 widgety: samsung apss i social tv, o co kaman?:neutral:
 

farba

New member
Działa wam widget Orange TV, zakładka "Oglądaj kanał Orange sport na żywo"? U mnie, skróty z meczów, newsy itp działają, ale przy próbie włączenia opcji "na żywo", dostaję komunikat o niemożności pobrania danych.
 

bacon

New member
Czy UPC zmieniło cokolwiek w kwestii nagrywania poprzez moduł CI+? Jakiś czas temu ta funkcja była niedostępna, czy coś się zmieniło w tej kwestii?
 

jarnal

New member
Logowanie do konta Smart TV i Samsung przy włączeniu TV

Przy każdorazowym uruchomieniu TV(40ES6800) wyskakuje tabelka aby zalogować się czy też założyć konta do Smarta i Samsunga wczesniej tego nie było jak sie tego pozbyć ??
 

tomek6680

New member
Witam
Chce zaktualizować oprogramowanie UE40ES6800S ,do najnowszego. Nowe oprogramowanie Firmware T-MST10PDEUC-1037.0 Pobrałem plik (151.37 MB) i skopiowałem go na pendraiva ,aplikacja T-MST10PDEUC.exe utworzyła folder T-MST10PDEUC
Czy tak skonfigurowane nowe oprogramowanie teraz można podłączyć do USB telewizora i wgrać najnowsze oprogramowanie ?
Wiem ,że w tym wątku są opisy (ale jak ich teraz szukam,to nie mogę znaleźć :( ) . Proszę o odp. i "wyrozumiałość",nie chciałbym uwalić telewizor :)
 

dareka

New member
Myślałem że aktualizacja wprowadzi zmiany zbliżone do serii F, ale to złudzenie. Gołym okiem różnicy nie widać - może zmienił się tylko numerek przeglądarki? Dziwię się dlaczego samsung nie ogłasza oficjalnego raportu o wprowadzonych zmianach. Płać i płacz, wszyscy starych klientów mają w ....
 
Ostatnia edycja:

MasterName

New member
Witam
Czy wy też macie ten problem??
Chciałem obejrzeć film przez przeglądarkę na cda.pl ale strasznie się przycina (idzie jakby w zwolnionym tempie). Ten sam film na kompie idzie płynnie.
Dodam że komp jest stary i idzie po wifi a TV mam na kablu. Internet 10mb.
Czy to jest wina przeglądarki TV??
 

azn3

New member
Witam

Czy jest możliwość wyciągnięcia dźwięku z tego telewizora, tak, żeby sam też działał?
Wyjście słuchawkowe odpada, bo wyłącza dźwięk w tv. Dźwięk może być stereo analogowy.
 
Do góry