Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

Azazell

New member
Sprawa z MKV + napisy rozwiązane. Cós mój HD WD ELEMENT wariuje i nie jst jakby zgodny z TV. jak wgrałem film MKV z napisami na pendrive to śmiga super :)

----------
Mam pytanie jak nawiązac połączenie Samsung TV led z urządzeniem Nexus 7 / 4 ? Bo one nie mają allshare programu (bo mogą je jedynie uzywać telefony samsunga)..
 

tdx

New member
Bez reklam
Sprawa z MKV + napisy rozwiązane. Cós mój HD WD ELEMENT wariuje i nie jst jakby zgodny z TV. jak wgrałem film MKV z napisami na pendrive to śmiga super :)

----------
Mam pytanie jak nawiązac połączenie Samsung TV led z urządzeniem Nexus 7 / 4 ? Bo one nie mają allshare programu (bo mogą je jedynie uzywać telefony samsunga)..

Musisz swój dysk sformatować i ewentualnie zobaczyć czy nie ma jakieś dodatkowej partycji ze swoim softem. jak nie to format do ntfs i wszystko powinno Ci ruszyć

możesz zainstalować jakikolwiek serwer DLNA i też będzie działać...
 

Azazell

New member
Musisz swój dysk sformatować i ewentualnie zobaczyć czy nie ma jakieś dodatkowej partycji ze swoim softem. jak nie to format do ntfs i wszystko powinno Ci ruszyć

możesz zainstalować jakikolwiek serwer DLNA i też będzie działać...

Tzn na tym WD 1gb mam 2 partycje.. 900 GB z NTFS i dane swoje i 100GB w FAT 32 jako partycja dla konsoli PS3 .. dla gier scaiganych cyfrowo i sejwow oraz filmów które odtwarza PS3.

jak wsadziłem Arrow serial z napisami SRT pobranymi prosto z napiprojekt to dziwnie sie TV zachowal jakby sie zawiesil (ale nie wylaczyl) i po odczekaniu 2-3 min dopiero ruszył film ale bez napisów. Na partycji NTFS działają jedynie AVI i MP4 :).

jak dałem na pendrive ktory jest w fat 32 (bo jest sofrmatowany dla tunera DVB-T) i na nim slicznie dzialaja filmy MKV z napisami.. D

Dziwne to :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Myślę że problemem jest ta partycja bo ES nie ma żadnych problemów z napisami i system plików NTFS
 

dareka

New member
~ itepe -możesz mi napisać jak udało Ci się otworzyć wiecej niż 2 okna? U mnie 2 to max.
 
Ostatnia edycja:

Azazell

New member
Nie no .. Wgrałem film The killing 2x07 i nie czyta napisów ;/ a pobrałem prosto z napirpojekt w SRT. Co jest grane? ;/ Do innych seriali pobranych też nie czyta ;/
 

Mirex85

New member
Czy jest myślicie możliwość wgrania nowego smart Huba który jest w nowych tv Samsunga?
Fajna jest opcja z dual view to znaczy np. :
dwóch ludzi gra na ps3 w killzone 3 na split screenie, wszystko fajnie ale jednak nie. wzrok się meczy bo obraz jest dla kazdego mały i słaby graficznie.
Jest jednak taka opcja nawet na tych modelach które stoją w naszych pokojach. Tu macie filmik jak coś takiego zrobić, może ktoś już wymyślił coś innego albo ten nowy smarthub dałby taką opcję.
How to Make Active 3D Dual Play Glasses - Using Samsung Active 3D Glasses and 3D Capable TV - YouTube
 

dzanas69

New member
Witajcie, ja mam następujący problem , a mianowicie: oglądam od czasu do czasu na tv filmy z kinomaniaka, jest to chyba jedyny serwis z którego można korzystać na tym tv, jak wiadomo popołudniu i wieczorem trzeba być na koncie premium żeby coś obejrzeć i wtedy zaczyna się problem: po włączeniu filmu po upływie kilku czy kilkunastu minut wywala przeglądarkę, na nowo włączam dany film - znowu wywala przeglądarkę itd. Rano czy do południa, ten problem się nie pojawia. Czy coś takiego zdarza się u was, czy można to jakoś obejść?
 

Mirex85

New member
Tutaj poradnik jak zainstalować SamyGo w prosty sposób:
http://www.eyeondemand.com/2013/05/...ps-in-a-single-samsung-smart-hub/#comment-347
Mi się udało zainstalować ale pojawia się potem napis przy próbie odpalenia programu "SamyGO Installed! Press return to exit."i nic więcej nie widzę, żadnych zmian, żadnych wirtualnych pamięci.
Mam wgrany najnowszy soft do tv 1037, może to przez niego jest problem... w każdym bądż razie może komuś się to udało wszystko zrobić i pomógłby mi zrobić to samo
pzdr miro
 
Ostatnia edycja:

Prosken

New member
witam. wszyscy piszą tu o sofcie w wersji 1037. ja dziś włączyłem aktualizację w tv za pośrednictwem sieci i jedyne co otrzymałem to soft 1033. czy robię coś źle? czy wersja 1037 jest dostępna tylko np. przez USB? czy Samsung podaje gdziekolwiek co wprowadzają poszczególne zmiany softów?
 

krzylosiak

New member
Najnowsze firmware jest dostępne na stronie Samsunga i aktualizacja przez USB. Dlaczego online jest tak zaniedbane to nie wiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Tutaj poradnik jak zainstalować SamyGo w prosty sposób:
How-To: Combine Multiple Country Apps In A Single Samsung Smart Hub | Eye on Demand
Mi się udało zainstalować ale pojawia się potem napis przy próbie odpalenia programu "SamyGO Installed! Press return to exit."i nic więcej nie widzę, żadnych zmian, żadnych wirtualnych pamięci.
Mam wgrany najnowszy soft do tv 1037, może to przez niego jest problem... w każdym bądż razie może komuś się to udało wszystko zrobić i pomógłby mi zrobić to samo
pzdr miro

Tu masz po polskiemu i po krotce opisane po co wogole instalowac.

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/98550-reczna-instalacja-widgetow-na-samsungach-serii-es.html
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
~ itepe -możesz mi napisać jak udało Ci się otworzyć wiecej niż 2 okna? U mnie 2 to max.

Jasne, miałem otwarte 4 okna i to dość mocno nadziane treścią (obrazki). a masz z tym jakiś większy problem?
Dodam, ze nie był to eksperyment, a jedynie z żoną przeglądaliśmy oferty samochodów na TV :)
 

dareka

New member
Niestety u mnie po otwarciu 2 okien i wciśnięciu otwórz nowe - zmienia drugie okno na okno startowe. O więcej mogę pomarzyć. Dlatego szukam rozwiązania, jak otworzyć większą liczbę okien. Proszę o informację jak to zrobić. Także w chwili obecnej po nowej odsłonie dobreprogramy.pl nie wiem dlaczego wywala przeglądarkę. Wydaje mi się że ostatnie aktualizacje przeglądarki idą w przeciwnym kierunku. Podobno w serii F działa lepiej o seri E niestety ale samsung powoli zapomina. Szkoda.
 

mare37

Banned
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie działa odtwarzanie filmów po usb w trybie 50p?? To jest kpina, żeby stare plazmy to robiły a nowy sprzęt w ogóle. To jest mój ostatni sprzęt samsunga.
 

tdx

New member
Bez reklam
za instrucją do ES6800

Wszystkie kodeki wideo oprócz VP8, VP6:
– Poniżej 1280 x 720: maks. 60 klatek
– Powyżej 1280 x 720: maks. 30 klatek
 

krzylosiak

New member
Samsung zapowiadał że kończą zabawę z tym widgetem już wiosną, ale z tego co pamiętam miało to być koło października.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry