Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

smooth

New member
Właśnie też zwróciłem na ten router uwagę ze względu na cenę. U mnie w laptopie jest karta sieciowa Broadcom 802.11n i z tego co czytam to lipa. Laptopa też mam samsunga i widzę że tu zaoszczędzili.
 
Ostatnia edycja:

i-heli

New member
Broadcom 802.11n powinien dzialac bo to standard N wiec ma przynajmniej 150 mbps. Jak będzie slabo to zawsze można karte wymienić .
 

MasterName

New member
Witam

Szukam bezprzewodowej klawiatury z touchpadem. Znalazłem kilka na allegro i wysłałem zapytania do sprzedawców ale nikt nie chce potwierdzić, że jego klawiatura będzie działać. Czy ktoś używa takiej klawiatury i mógłby polecić jakiś model?? Oryginalna SAMSUNGA jest spoko ale przesadzili z ceną!!
 

tdx

New member
Bez reklam
Ta działa i każda jedna też będzie
Measy-RC12-Air-Mouse-and-Wireless-Keyboard.jpg
 

MasterName

New member
tdx a czy używałeś tej klawiaturki i wszystko jest OK, bo jest ona jedną z kilku które rozważałem i jeżeli działa z tym TV to chyba się na nią zdecyduje.

Chodzi mi zwłaszcza czy wszystkie elementy działają (touchpad i ten krzyżyk do nawigacji)?
 

tdx

New member
Bez reklam
wszystko działa normalnie. Pamiętaj że od aplikacji zależy co będzie obsługiwać z poziomu TV wszystkie funkcje klawiatury i touchpada działają
 

Piotrek12

New member
Witam

Szukam bezprzewodowej klawiatury z touchpadem. Znalazłem kilka na allegro i wysłałem zapytania do sprzedawców ale nikt nie chce potwierdzić, że jego klawiatura będzie działać. Czy ktoś używa takiej klawiatury i mógłby polecić jakiś model?? Oryginalna SAMSUNGA jest spoko ale przesadzili z ceną!!

Ja używam Logitech K400
0_0_productGfx_d6ab3920490cb215611cbf28fe0a518f.jpg
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę że pojawił się nowy soft 10.36

Wgrałem i zaczął się cyrk. TV nie łączy się z netem, chociaż z routerem jak najbardziej. Restarty, wyłączenia z gniazdka TV i routera, zmiany ustawień - nic nie pomogło. Fajny ten soft :x

A najlepsze: test ustawień internetu - jest połączenie => OK => uruchamiam aplikacje => Brak połączenia. Czasami pokazuje się błąd ERR_DEVICE_BIND :(
 
Ostatnia edycja:

dareka

New member
~itepe - Jestem po rozmowie z samsungiem - podobno jedna z ostatnich aktualizacji "namąciła", trwają prace nad usunięciem przyczyny. Niestety nie wiadomo kiedy się zakończą, być może juto. Trzeba poczekać.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
~itepe - Jestem po rozmowie z samsungiem - podobno jedna z ostatnich aktualizacji "namąciła", trwają prace nad usunięciem przyczyny. Niestety nie wiadomo kiedy się zakończą, być może juto. Trzeba poczekać.

Nie da się ukryć, że namącili, ale znalazłem rozwiązanie: wystarczyło "tylko" przywrócić ustawienia fabryczne i wszystko ustawić od nowa...
 

dareka

New member
Nie da się ukryć, że namącili, ale znalazłem rozwiązanie: wystarczyło "tylko" przywrócić ustawienia fabryczne i wszystko ustawić od nowa...

Niestety, ale u mnie reset ustawień smarta i telewizora nie pomógł. Wszystko wróciło do normy po nowej aktualizacji samsung apps.
 
Do góry