Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

tdx

New member
Bez reklam
Witam, mam ogromny Problem, zmieniałem antenę do odbioru TV cyfrowej naziemnej i po strojeniu kanału mam teraz TVP hd na 23 kanale , jak zedytować listę kanałów żeby TVPHD było na kanale pierwszym ? Dziękuje.

Smart >> zakładka kanał >> edycja listy kanałów 9ikona na górze po prawej stronie)
 

SATAn_

New member
Bez reklam
A jak chcesz miec łatwiej - podepnij myszke i klawiature (kablem albo bezprzewodowo). Ogromnie pomaga przy edycji
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy można wyłączyć poszczególne wejścia...

Czy można dezaktywować/ukryć poszczególne wejścia tak, aby było widoczne i aktywne tylko jedno, np. HDMI 1 ? Jeśli tak, to jak ? ( UE55ES6800S ).
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy można dezaktywować/ukryć poszczególne wejścia tak, aby było widoczne i aktywne tylko jedno, np. HDMI 1 ? Jeśli tak, to jak ? ( UE55ES6800S ).

albo przez tryb hotelowy power on chanel i wyłączasz menu dispay i panel butto lock w albo w menu serwisowym...
 

ernet

Active member
Bez reklam
Dzięki. Trochę to skomplikowane w porównaniu do Soniacza,gdzie można było dowolne wejścia wyłączyć w podstawowym menu.
 

szuli

New member
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać o model UE50ES6990s , czy ten telewizor wyświetla obraz w FULL HD 3D ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.Pozdrawiam
 

Jawor86

New member
Potwiedzam. Zona ogladala ostatnio Prawo Agaty, od polowy drugiego odcinka zaczelo tak klatkowac, ze nie dalo rady ogladac. Zmiana jakosci streamu nie pomogla.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
 

Fan1906

New member
Cześć wszystkim. Mam pytanko odnośnie TV es6990. Czy jak dokupię kamerkę to będę również mógł sterować głosem i gestami?Dziekuje za odp, pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Cześć wszystkim. Mam pytanko odnośnie TV es6990. Czy jak dokupię kamerkę to będę również mógł sterować głosem i gestami?Dziekuje za odp, pozdrawiam

Nie ta funkcja softowo dostępna jest od ES7000 natomiast widziałem w menu serwisowym że można było po dołączeniu kamery sterować gestem w F6400 i wyżej :)
 

KaDet

New member
Aktualizacje listy kanałów - profil C+

Takie pytanie do użytkowników TV serii ES6800. Czy wybierając profil Cyfra+ automatyczne aktualizacje listy kanałów obejmują wszystkie listy DVB-S czy tylko tą z kanałami Cyfry+ (obecnie nc+)?
 

Szanel

New member
Witam wszystkich. Mam taki problem. Ostatnio jak grałem na konsoli w pewną grę zauważyłem pewien mankament, który nie daje mi do dziś spokoju. Podczas szybkich ruchów kamery obraz się jakby rozmazuje (smużenie?) Sprawdzałem na kilku telewizorach samsunga i na każdym z osobna problem występuje. Zaznaczam również, że sprawdzałem też kabel hdmi i dalej to samo. Natomiast testowałem tą samą grę na dwóch telewizorach LG i tego problemu nie ma. Zaznaczę, że próbowałem grzebać w opcjach tv żeby chociaż trochę zniwelować ten efekt ale i tak nie jestem zadowolony. Teraz pytanie co mogę zrobić żeby się tego pozbyć ?
Btw: Sprawdzałem na kilku telewizorach samsunga i na każdym z osobna problem ten sam.
Podrzucę wam linki na youtube właśnie z tej gry.

http://www.youtube.com/watch?v=X3p6pD64s0Q&feature=youtu.be
SDC15252 - YouTube

Czekam na odpowiedź pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Wylac cyfrowa redukcje szumow i mpeg oraz motion plus na wyrazny i bedzie git. Ja na f6500 gram w ta giere na ps3 bo dodali ja do ps plus w tamtym miesiacu i chodzi dobrze

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tdx

New member
Bez reklam
Dalej to samo. Jak będziesz miał czas to weź zobacz poziom 7.4 w tej grze (jeżeli tam doszedłeś) i porównaj z moim.

No aż tak daleko nie zaszedłem ale każdy inny poziom wygląda tak samo u mnie czysciutko i ładnie czyli tak jak lubię z motion plus na płynny
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ymIw1OY4dPg&feature=youtu.be[/youtube]
 
Do góry