Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

Mateeo1

New member
nie było jeszcze nigdzie testu a nic za dużo informacji ale znalazłem F6500 46" za 3199 nie wiem czy jakis błąd na stronie ale jak ktoś zainteresowany to niech sobie poszuka w ceneo sklep w zielonej górze!!!!
 

zombiak

New member
Proszę o informacje jeśli ktoś już to rozwiązał: Problem z napisami po WiFi z serwera NAS (Zyxel) niektóre filmy działają z wmuxowanymi napisami, a niektóre nie. Oczywiście po USB działa wszystko. Napisy konwertuję na *.srt
 

entuzjasta78

New member
Witam.Mam mały a może nie mały problem;otóż dzisiaj rano przestał działać mi (zupełnie) Smart Hub:/ Już wyjaśniam co o chodzi;po wciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na pilocie odpowiadających za funkcje smart(czyli smart hub,family czy search) wyświetla sie w prawym górnym rogu start i ładuje się w nieskończoność lub zawiesza się,jedyna metodą wyłączenia tv jest wyjęcie wtyczki z gniazdka :/ raz udało mi się jakos włączyć hub-a i to resetowałem go,ponownie zainstalowałem lecz po ponownym uruchomieniu telewizora dalej to samo.Wersja FW to 1017. Dlaczego tak się stało z nienacka?
 

Jawor86

New member
Po ostatniej aktualizacji smart huba (przed aktualizacją były problemy z jego funkcjonowaniem, co próbował naprawić samsung), co jakiś czasu pojawiają się u mnie problemy ze stabilnością połączenia. Otrzymuje komunikat "brak połączenia", wchodzę w ustawienia sieci, a tam pełen zasięg. Czy ktoś potwierdza podobne objawy?
 

kalibos

New member
Witam!! Jestem tu nowy przeglądałem ten wątek i doszedłem do 100 strony ale problemu nie znalazłem. A mianowicie mam ten model tv i podczas oglądania filmów np. na zalukaj.pl to po kilkudziesięciu minutach wywala mi komunikat że "ostatnia sesja przeglądarki zakończyła się wskutek braku pamięci" mam konto vip na zalukaj i chyba nie powinno być problemu. internet mam na kabel.
 

goryczka

New member
Po ostatniej aktualizacji smart huba (przed aktualizacją były problemy z jego funkcjonowaniem, co próbował naprawić samsung), co jakiś czasu pojawiają się u mnie problemy ze stabilnością połączenia. Otrzymuje komunikat "brak połączenia", wchodzę w ustawienia sieci, a tam pełen zasięg. Czy ktoś potwierdza podobne objawy?


u mnie tez w piatek przy ogladaniu serialu z tvnplayer'a kilka razy rozlaczylo z bledem "brak polaczenia"
 

jotes56

New member
Proszę o info czy normą jest że aplikacja Picasa nie wyświetla filmów nagranych aparatem fotograficznym Nicon. Format pliku na komputerze to MOV
 

Barceloniak1

New member
Witam,
Mam takie pytanie jak skonfigurować firewalla Comodo Internet Security najnowszego, tak aby nie było problemów z AllShare Play?
Z udostepnianiem nie mam problemów w momencie wyłaczania zapory internetowej, natomiast wszystko co zwiazane z AllShare dodałem do ZAUFANA APLIKACJA. Moze wie ktos jak to rozwiazac, bo tak za kazdym razem wylaczac firewalla to bez sensu ??
 
Do góry